dowolna

Lokale użytkowe Szczecin – na sprzedaż i na wynajem w Szczecinie

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do sprzedaży duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Centrum,Szczecin

565 000 zł85 m² 6 647,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal składa się formalnie z dwóch osobnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

73,37 zł/m²14 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nowa niższa cena 1000pln! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową oferta lokalu biurowego o powierzchni 13,63 m2 w wysokim standardzie + aneks kuchenny 4 m do dyspozycji, oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

160 m można być głośno I to legalnie Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 160 m , położony na poziomie -1. Lokal jest dobrze wyciszony i wcześniej funkcjonował jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Stoisława

Śródmieście,Szczecin

31,84 zł/m²267 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowy, przestronny o powierzchni 267 m , położony w samym sercu Szczecina przy ul. Stoisława 2. Lokal znajduje się na 3 piętrze zadbanej kamienicy, tuż obok Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Podjuchy,Szczecin

22 zł/m²200 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy w doskonale skomunikowanej części Szczecina! Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia, przedsionka, oraz trzech mniejszych pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

49 zł/m²160 m² 7 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchnia biurowa 160 m , szczecin Kadłubka W pełni wyposażona. Ogrzewanie i media w cenie najmu. Atrakcyjna, w pełni przygotowana do pracy powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Kasztanowe,Szczecin

550 000 zł368 m² 1 493,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na osiedlu Kasztanowym lokal użytkowy o powierzchni 368,18 m2 na wysokim parterze o wysokości 4 m. Na gastronomię, gabinety lekarskie, opieka dla dzieci, nieuciążliwa działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 600 000 zł800 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek biurowy 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej na działce 266 m2 wybudowany w roku 1928 ubiegłego stulecia i znajdujący się w rejestrze konserwatora wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

279 000 zł31 m² 9 026,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy centrum Szczecina, pl. Grunwaldzki Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 30,91 m , położony w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

42,59 zł/m²54 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę na parterze lokal usługowy o powierzchni ok. 54 m, lub część lokalu na kancelarię prawną, gabinety psychologiczne/lekarskie, biuro, składający się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy w świetnej lokalizacji, położony w pobliżu Polic. Okolica zapewnia doskonałą widoczność i wygodę w sąsiedztwie znajduje się Galeria Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

95,69 zł/m²21 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 20,9 m2, znajdującego się w kamienicy na ul. Rayskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

28 000 zł16 m² 1 707,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pawilon w Pasażu Handlowym na Rynku Słoneczne. Pawilon znajduje się w pasażu dolnym. Powierzchnia 16,40 m2. W pasażu jest ok 50 innych obiektów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Dąbie,Szczecin

40 zł/m²180 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 180 m2. Oferowana powierzchnia stanowi część 1 piętra budynku. Aktualnie powierzchnia typu open space do dowolnego podziału ścianami działowymi według życzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem pokój o powierzchni około 14 m2 + powierzchnia wspólna w poniemieckiej kamienicy 3o m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym stanie, alarm, miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

65 zł/m²133 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowe do urządzenia pod swój biznes! Lokalizacja: ul. Szarotki 23 - Przy Wałach Chrobrego Cena podana Netto należy doliczyć 23% vatu Doskonały Lokal Usługowy w Odrzańskich Bulwarach Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pragniemy zainteresować Państwa ofertą wynajmu powierzchni w nowoczesnym budynku z funkcją handlową i biurową - w najlepszej lokalizacji w ścisłym centrum Szczecina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni w nowoczesnym budynku z funkcją handlową i biurową w Centrum Szczecina. Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez klientów wszelkich instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

70 zł/m²200 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w centrum miasta. Parter o powierzchni ok 200 m2. Cynsz 14 000 zł netto (plus czynsz do spółdzielni ok 2350 zł plus media, internet, telefon).Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

15 €/m²860 m² 12 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Brama portowa I i II to kompleks dwóch nowych budynków biurowo-usługowych z podziemnymi parkingami w prestiżowej lokalizacji w samym Centrum Szczecina, z windą. Charakteryzują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

65 zł/m²25 m² 1 625 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowo- magazynowa na parterze nowoczesnego biurowca w centrum Szczecina. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

60 zł/m²45 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Szczecina położony na II piętrze nowoczesnego biurowca. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych miasta, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 000 zł283 m² 6 360,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży dwa lokale użytkowe zlokalizowane na parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina. Łączna powierzchnia lokali: parter -210m2, drugi lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²50 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal w Centrum miasta w pobliżu galerii handlowej. Możliwa działalność handlowa, usługowa.Położony w bardzo widocznym punkcie, o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

30 zł/m²180 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe od 10 do 180 m2 w piwnicach nowoczesnego biurowca w centrum Szczecina. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

100 zł/m²283 m² 28 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia dwa lokale użytkowe zlokalizowane na parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina. Łączna powierzchnia lokali: parter -210m2, drugi lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

1 186 992 zł121 m² 9 822,03 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

405 000 zł50 m² 8 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w super lokalizacji w samym centrum Dąbia! Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia, przedsionka, oraz łazienki. Wygodny i praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Kaliny,Szczecin

70 000 zł45 m² 1 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferta! Powierzchnia: 45 m Lokalizacja: osiedle Kaliny, szczecin Dostępność: od zaraz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kupna pawilonu gastronomicznego o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

69 000 zł20 m² 4 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Garaż murowany 20 m na sprzedaż Idealna lokalizacja przy Hanzy Tower! Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 20 m , położony w doskonałej lokalizacji, tuż przy Hanzy Tower. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

399 000 zł62 m² 6 431,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego Szczecin, ul. Emilii Plater (grabowo) Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 62,04 m , położony w dzielnicy Grabowo przy ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 505 741 zł68 m² 22 140 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

1.505.741 zł promocyjna cena brutto, 1.224.180 zł netto (23% vat) Zapraszam do obejrzenia inwestycji na żywo! kupujący nie płaci prowizji, ani PCC Zapewniam obsługę w języku koreańskim 저는.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

65 zł/m²152 m² 9 853 zł

 

 

 

Śródmieście,Szczecin

65 zł/m²68 m² 4 449 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowe do urządzenia pod swój biznes! Lokalizacja: ul. Szarotki 24 - Przy Wałach Chrobrego Cena podana Netto należy doliczyć 23% vatu Doskonały Lokal Usługowy w Odrzańskich Bulwarach Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal mieszkalny pełniący funkcję lokalu użytkowego, położony w samym sercu Szczecina, przy ul. Krzywoustego ( pl. Kościuszki ), z dodatkowym wejściem od ul. Małkowskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 150 000 zł117 m² 9 837,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy