dowolna

Lokale użytkowe Szczecin – na sprzedaż i na wynajem w Szczecinie

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

70 zł/m²120 m² 8 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność oferta wynajmu powierzchni biurowej, położonej W centrum. Oferta wynajmu powierzchni biurowej nowoczesnym budynku - położonym w Centrum - okolice ul. Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

299 000 zł42 m² 7 204,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 41,50 m2 , położony na parterze czteropiętrowego bloku z 1984 roku, z przeznaczeniem na gabinet stomatologiczny lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

91,46 zł/m²16 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem pawilon w Pasażu Handlowym na Rynku Słoneczne. Pawilon znajduje się w pasażu dolnym. Powierzchnia 16,40 m2. W pasażu jest ok 50 innych obiektów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Zdroje,Szczecin

81,25 zł/m²160 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w Szczecinie - Zdrojach. Lokal ma wydzielone pomieszczenia: sali obsługi klientów, pokoje menadżerskie, socjalne, serwerownię oraz toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

22,95 zł/m²1 264 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę budynek użytkowy o powierzchni 1263,5 m2 na działce 1200m2, prawobrzeże. Czynsz miesięczny 29000 netto. Kaucja: dwumiesięczny czynsz. Do wynajęcia najwcześniej od września 2025. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kolumba

Centrum,Szczecin

50,74 zł/m²29 m² 1 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Kolumba, przy samym Dworcu pkp w Szczecinie! Lokal o powierzchni ok. 29 m2. znajduje się na II piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Szczecin

69 zł/m²89 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem lub sprzedaż centrum miasta Szukasz miejsca na swoją działalność w doskonałej lokalizacji? Ten lokal idealnie sprawdzi się pod wiele rodzajów usług i biznesów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Unisławy

Śródmieście-Północ,Szczecin

27,88 zł/m²104 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy lokal użytkowy zlokalizowany w bliskiej odległości od wds-u oraz placu Kilińskiego. To świetna okazja dla firm poszukujących przestrzeni w korzystnej lokalizacji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Słoneczne,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 237,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż- salon fryzjerski - W pełni wyposażony Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez obywateli z poza ue! Oferta dotyczy lokalu położonego na os. Słonecznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Pogodno,Szczecin

66,10 zł/m²118 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu lokal biurowo - usługowy, wykończony w wysokim standardzie z możliwością gastronomii, o powierzchni 118 m2 w budynku na pograniczu Pogodna i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Stare Miasto,Szczecin

42,53 zł/m²106 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia umeblowana i wyposażona powierzchnia lokalu biurowego, położonego na 1 piętrze nowego budynku z windą, usytuowanego na Starym Mieście, w okolicy Pl. Żołnierza Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Osiedle Kasztanowe

Kasztanowe,Szczecin

250 000 zł117 m² 2 136,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy na osiedlu Kasztanowym. Parter niskiego bloku. W budynku mieści się kilka lokali użytkowych m.in Poczta, fryzjer. Blok jest ocieplony, okna wymienione pcv, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

21,50 zł/m²88 m² 1 893 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem, duży lokal o powierzchni 88,05 m2 w budynku biurowo-usługowym blisko dworca pkp. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z jednej sali. Jedna ze ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

37,50 zł/m²200 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal(cały segment szeregowca) o pow. 200 m2. Lokal idealnie nadaję się na biuro,gabinety,siedzibę firmy branży it. Brak strefy płatnego parkowania. Blisko Centrum Miasta. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Gotowy do wynajęcia od zaraz Oferuję do wynajęcia samodzielny, w pełni przygotowany gabinet w funkcjonującym lokalu fryzjersko-kosmetycznym na osiedlu Słonecznym. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gumieńce,Szczecin

520 000 zł62 m² 8 427,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do ceny sprzedaży należy doliczyć 8% podatek vat. Kupujący nie płaci podatku pcc Lokal o powierzchni 61,70 m2 położony na "wyższym" parterze, budynku (2001 rok), usytuowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Niebuszewo,Szczecin

24,73 zł/m²222 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Przestronny lokal usługowy ok. 222,4 m2 o bardzo dużych możliwościach aranżacyjnych, z przeznaczeniem na lokal handlowy, pracownię, siłownię, sale fitness, bawialnię itp. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

575 000 zł222 m² 2 585,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Lokal bez barier architektonicznych! Przestronny lokal usługowy (222,4 m2) o bardzo dużych możliwościach aranżacyjnych, z przeznaczeniem na lokal handlowy, magazynowy, warsztat, pracownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

27,98 zł/m²179 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal dwupoziomowy (parter z witryną i piwnica) położony przy ul. Księcia Barnima. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym i posiada dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

150 000 zł94 m² 1 590,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do przejęcia franczyza lokalu użytkowego o powierzchni 94,3 m zlokalizowany przy ul. Duńskiej 58. Lokal znajduje się w miejscu o wysokim natężeniu ruchu pieszego i samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

35 000 zł40 m² 872,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż cesji praw do umowy ze zbilkiem wraz Z wyposażeniem! cena obejmuje całe wyposażenie Lokalizacja: szczecin, centrum Powierzchnia: 40,10 m (w tym użytkowa piwnica + antresola) gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł56 m² 5 293,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo - biurowy w Centrum Szczecina. Na sprzedaż lokal użytkowy w oficynie o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania. Lokal do wykończenia. Wykonano znaczną część prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł109 m² 11 511,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m ) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją! Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

87,28 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal Z gotowym biznesem barber shop Lokalizacja: szczecin, centrum Powierzchnia: 40,10 m (w tym użytkowa piwnica + antresola) gotowy biznes wchodzisz I pracujesz Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

60,79 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu lokalu użytkowego - idealna na studio foto, biuro, działalność usługową lub branżę beauty! Oferuję do wynajęcia przestronny i jasny lokal o powierzchni 32 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w samym sercu miasta - ul. Piłsudskiego Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 28 m , usytuowany w centralnej części miasta przy ul. Piłsudskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Pogodno,Szczecin

65,33 zł/m²75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska. Topowa lokalizacja Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy) Powierzchnia użytkowa: 75 m Gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu lokalu użytkowego - idealna na biuro, działalność usługową lub branżę beauty! Oferuję do wynajęcia przestronny i jasny lokal o powierzchni 30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rubinowa

Słoneczne,Szczecin

110 000 zł16 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Murowany garaż - Szczecin, ul. Rubinowa (os. Słoneczne) Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni użytkowej 16,5 m , zlokalizowany w kompleksie garażowym przy ul. Rubinowej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Szczecin

Słoneczne,Szczecin

29,27 zł/m²410 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni ok 410mkw, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku handlowego na Osiedlu Słonecznym. Nieruchomość dobrze widoczna dla klientów, z dostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

35 000 zł40 m² 872,82 zł/m²

 

 

 

Centrum,Szczecin

53,39 zł/m²24 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal, w którym aktualnie prowadzona jest gastronomia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie dworca pkp, przy ul. Kolumba w Szczecinie! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

104,35 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu lokalu użytkowego - idealna na biuro, działalność usługową lub branżę beauty! Oferuję do wynajęcia ustawny i jasny lokal o powierzchni 11,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Szczecin

Centrum,Szczecin

740 360 zł44 m² 16 803,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 44 m z widokiem na Odrę! Wyjątkowa lokalizacja z waterfrontem w dynamicznie rozwijającej się części Szczecina. Duża, przeszklona witryna zapewnia świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

72,29 zł/m²17 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu lokalu użytkowego - idealna na biuro, działalność usługową lub branżę beauty! Oferuję do wynajęcia przestronny i jasny lokal o powierzchni 16,6m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w pasażu Ciroko Centrum przy ul. G Narutowicza o powierzchni 132 m2. Lokal pusty jak na zdjęciach do własnej aranżacji. W lokalu prąd i woda. Toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Komuny Paryskiej

Północ,Szczecin

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 35 m , położony przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie, w dzielnicy Północ. Aktualnie jest to zakład fryzjerski przynoszący 20% roi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

80 zł/m²41 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o powierzchni 41,11 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową, usługową lub inną. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Załom,Szczecin

23 499 zł16 m² 1 468,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli dodatkowej przestrzeni magazynowej, to warto zainteresować się naszą ofertą. Lokal znajduje się w Szczecinie na Osiedlu Kasztanowym. W piwnicy mamy dwa plastikowe okna oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

109 000 zł12 m² 9 237,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczecin Niebuszewo - w ofercie do sprzedaży ładny lokal biurowy po remoncie o powierzchni 11,8 mkw plus z właścicielem drugiego lokalu - wspólne wejście bezpośrednio z ulicy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

45,33 zł/m²150 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w super lokalizacji, jaką jest rejon Deptaku Bogusława i zmodernizowanych ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej. Ten rejon ścisłego Centrum stał się ulubionym miejscem spotkań.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij