dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obniżka, oferta aktualna od zaraz! Pomorzany śliczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, rozkładowe o pow.43m2 położone na 2 piętrze w cichej i zielonej części miasta z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

809 000 zł47,64 m² 16 981,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z loggią cesja, odbiór wcześniej niż u dewelopera! Lokalizacja: szczecin, kępa Parnicka Piętro: 1. z windą Powierzchnia: 47,64.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł173,75 m² 3 516,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy 173,75 m2, w secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Metraż: piętro 3 / 4 - + piętro 4 /4 => razem: 61,9 m2 + 111,85 m2 ( razem 173,75 m2 ) Rozpoczęty remont /.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 139 000 zł40 m² 28 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowca inwstycyjnego - mieszkania o powierzchni niespełna 81m2 podzielonego na 2 samodzielne mieszkania dwupokojowe. Podział mieszkania został.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem|hanza Tower|2 pokoje|55m2 Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku Hanza Tower. Lokal znajduje się na 9. piętrze, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł47,13 m² 12 179,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 5,29m2 położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46 m² 11 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m przy ul. Wawrzynowej w Szczecinie. Układ pomieszczeń: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,60 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie w budynku przy ul. Fioletowej na Prawobrzeżu w pobliżu szpitala Zdroje oraz Puszczy Bukowej. Mieszkanie o powierzchni 56,6 m składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,55 m² 18 651,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni; nad.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,89 m² 10 530,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 37,89 m2 położone przy ulicy Unisławy, blisko Galaxy! Idealna lokata kapitału, mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji, pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł42,27 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Sikorskiego, niedaleko Galerii Handlowej Turzyn. Mieszkanie o powierzchni 42,27 m 2 usytuowane jest na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,78 m² 13 304,63 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję komfortowy 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 48,78 m , położony w doskonałej lokalizacji tuż obok Jasnych Błoni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

558 500 zł49,20 m² 11 351,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedstawiamy Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dogodnej dzielnicy miasta, osiedlu Majowym! Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł38,36 m² 9 515,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna lokalizacja - W pobliżu pum, galerie, ikea I cała infrastruktura Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,36 m2, położone na 8. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 750 zł41,50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 41,5 m2, położone na parterze niskiego bloku z 2024 roku. W budynku jest winda. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł65,56 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł67,12 m² 8 417,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Rewelacyjna lokalizacja-Jasne Błonia przy um. Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w kamienicy. Klatka schodowa po remoncie, w tym roku będzie remont elewacji. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie nowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł51,60 m² 12 771,32 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m2 , zlokalizowane w samym centrum Szczecina w nowo wybudowanym apartamentowcu vis a vis Galerii Galaxy. Mieszkanie narożne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł42,60 m² 5 868,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz kuchni. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej, indywidualnej aranżacji wnętrza w tym zaprojektowania części.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,20 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą. Jasne, słoneczne i bardzo ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł91 m² 5 274,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. posiada na sprzedaż lokal mieszkalny numer 8 przy Deptaku Bogusława X. Lokal znajduje się na IV piętrze. Jego powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł42,44 m² 17 177,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł54,04 m² 11 436 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie. Wystrój wnętrza utrzymany jest w białej kolorystyce, co.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł40,44 m² 14 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

czecin, śródmieście - Stare Miasto, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Szczecina - w bezpośrednim sąsiedztwie Bazylika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 38m2, wysoki standard, bulwary Odrzańskie Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,60 m² 9 971,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,84 m² 8 186,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

3 950 zł56,45 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy, w pełni wyposażone mieszkanie w nowo wybudowanym kompleksie w Szczecinie, ul. Celna. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 56,45 m2, w której skład.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,31 m² 12 323,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny apartament 2 pokojowy w inwestycji Modehpolmo z 2015 roku o powierzchni 50,31m2. Budynek mieszkalno-handlowy wyposażony w 2 szybkobieżne windy położony.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł69,49 m² 5 597,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na 2. piętrze w przedwojennej kamienicy w dzielnicy Golęcino Gocław.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,39 m² 7 876,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Opis nieruchomości: powierzchnia: 49 m2 Lokalizacja: trzecie piętro w centrum Szczecina Mieszkanie składa się z: salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł47 m² 6 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomośći "domb" w imieniu naszego klienta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 47 m2 - pokój 19 m2 - pokój 13,5 m2 - kuchnia 7,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z cegły z 2005 roku. Budynek posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,20 m² 9 950,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 60,2m2, blisko Parku Kasprowicza, nowe budownictwo Oferta sprzedaży dużego mieszkania 2 pokojowego z oddzielną kuchnią. Lokal położony na 3 piętrze niskiego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 999 zł33,85 m² 12 259,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe w śródmieściu w super lokalizacji pow - 33,85 m Korytarz-4,22 Łazienka-3,85 Sypialnia-7,08 Pokoj z aneksem-18,7 piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł45,50 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [pełna własność]. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,37 m² 7 558,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam duże mieszkanie 2-pokojowe w cichej części Centrum Szczecina. Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.