dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2pokojowe mieszkanie w okolicach Netto, na Pomorzanach przy ulicy Sierpowej. Na powierzchnie około 45 m2 składają się 2 pokoje, oddzielona kuchnia, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

349 999 zł60 m² 5 787,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Śródmieściu Szczecina. Cicha spokojna ulica blisko komunikacji- tramwaj, autobus. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

416 000 zł52 m² 8 074,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawej inwestycji. Budynek położony na Bukowie - szybko rozwijającej się części Szczecina. Inwestycja o ciekawej architekturze nawiązaującej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł33 m² 76,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym w roku 2021 budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza, z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku z 2021 roku na Pomorzanach. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poległych

Zdroje,Szczecin

259 000 zł43 m² 5 962,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego usytuowanego na parterze budynku z ok. 1920 r. położonego na działce o pow. 989 m2 w którym zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

490 000 zł53 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dla miłośników wyjątkowej architektury i przestrzeni w doskonałej lokalizacji. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny położony w budynku z cegły odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta! Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Zawadzkiego. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku. Na powierzchnię 42 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

460 000 zł60 m² 7 720,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze w kamienicy w jednej z bocznych ulic w pobliżu Hanza Tower.W zeszłym roku zostały zakończone prace związane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławomira

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w apartamentowcu na 4 pietrze z windą o powierzchni 60 m2 w lewobrzeżnej części Szczecina ul. Sławomira Mieszkanie składa się z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

387 000 zł46 m² 8 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,00 m2 z przynależną piwnicą 6,73 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy, w centrum Szczecina. Mieszkanie jest zadbane, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawskiego

Pogodno,Szczecin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na Pogodnie przy ul. Wieniawskiego w Szczecinie. Bardzo dobra lokalizacja, ok. 10 minut do autobusów oraz tramwajów. Blisko usytuowane szkoły oraz sklepy. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze, z ogródkiem. Powierzchnia całkowita mieszkania, 42 m2, w tym; salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Kuchnia w zabudowie, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ustki

Dąbie,Szczecin

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka w centrum Dąbia. Po remoncie. Nowa pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do skorzystania z nowej oferty wynajmu mieszkania w ścisłym centrum Szczecina. Lokalizacja jest praktyczna, z wieloma sklepami, parkiem, przystankami komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ul. Kopańskiego, usytuowane na czwartym piętrze (czyli ostatnim) bloku z windą, rok budowy 2021. Mieszkanie ma 50 m2, w skład którego wchodzą łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koralowa

Bezrzecze,Szczecin

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, na Bezrzeczu: - 61,1 m2 powierzchni użytkowej, - II piętro (z czterech), - balkon, - kuchnia oddzielna, - toaleta oddzielna, - niski blok, z cegły, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł43 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 3-piętrowej, świeżo wyremontowanej kamienicy z 1911r. Nieruchomość znajduje się w otwartej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Komfortowy 2-pokojowy apartament w nowym budynku w okolicy centrum miasta. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Niebuszewo,Szczecin

269 000 zł38 m² 7 135,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż prezentuję mieszkanie dwupokojowe 37,7m na ulicy Rugiańskiej, bardzo blisko Stawu Brodowskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

245 000 zł42 m² 5 766,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie z dużą kuchnią, dwoma pokojami oraz łazienką z wc. Atutem tego mieszkania jest lokalizacja - w samym centrum Szczecina. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Drzetowo,Szczecin

249 000 zł32 m² 7 874,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Emilii Plater. Spacer 3d z propozycją aranżacji! Mieszkanie: - ma 31,62 m2 - składa się z korytarza , łazienki z wc, 2 pokoi , kuchni. - mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Dąbrowskiego

Turzyn,Szczecin

560 000 zł56 m² 10 073,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż duże mieszkanie na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Turzyn: - 2 pokoje, balkon - powierzchnia 55,59 m2 - na 1. piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

339 000 zł46 m² 7 350,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w bardzo cichej uliczce Barnima - tuż przy Parku Kasprowicza. Mieszkanie mieści się na parterze czteropiętrowej kamienicy, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

412 000 zł67 m² 6 161,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży komfrtowego mieszkania, dwupokojowego O powierzchni użytkowej 66,87m2 położonego W centrum szczecina - okolice nowego biurowca posejdon I ul. 3 maja. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

257 000 zł29 m² 9 001,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokoje (28,55 m2) usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Komuny Paryskiej! nieruchomość: - większy pokój (przejściowy), - mniejszy pokój sypialniany, - wnęka kuchenna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

329 000 zł37 m² 8 775,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w niskim budynku z końca lat 70-tych, zlokalizowanym w dogodnym miejscu osiedla Pomorzany - Wzgórze Hetmańskie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tenisowa

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z windą przy ul. Tenisowej. Apartament o powierzchni 45m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

bolinko,Szczecin

315 000 zł46 m² 6 803,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W ofercie sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 46,3 m2. Są to 2 rozkładowe pokoje z widną kuchnią, łazienką z wc oraz korytarzem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

395 000 zł47 m² 8 402,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży są 2 pokoje usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Okolica bardzo spokojna i zielona. Dookoła wiele szkół, przedszkoli, ryneczek Manhattan, bardzo blisko, spacerem Jasne Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam fajne rozkładowe mieszkanie położone na popularnym i lubianym osiedlu Zawadzkiego. Zielona okolica, bliskość terenów rekreacyjnych, pełna infrastruktura i dobry dojazd do centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 300 zł44 m² 52,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia - Mieszkanie znajduje się w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł49 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczecin, gumieńce, ul. Kazimierska Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,11 m2. Miejsce parkingowe w podziemnym garażowcu w cenie najmu mieszkania - wejście bezpośrednio z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

479 000 zł50 m² 9 618,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży przestronnego, słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 49,8 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 43m 2 zlokalizowanego w Centrum. Usytuowane jest ono na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne, możliwy gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł33 m² 66,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Pogodno,Szczecin

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie na Pogodnie. Ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m przy ulicy Witkiewicza usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

415 000 zł46 m² 9 061,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80m2 położone na pierwszym piętrze w niskim budynku z 2014 roku przy ulicy Hożej. Teren wokół budynku ogrodzony, zaś samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

358 000 zł37 m² 9 597,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji na styku Pomorzan i Nowego Miasta. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy lokale usługowe, fitness. Do Centrum miasta kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

435 000 zł51 m² 8 509,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego, dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni ok. 51 m 2 zlokalizowanej na Gumieńcach. Usytuowane jest ono na 3 piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż bardzo słoneczne, ciepłe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m 2 na Pomorzanach. Usytuowane jest ono na 2 piętrze czteropiętrowego budynku. Ogrzewanie i ciepła woda.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij