dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

535 000 zł55,49 m² 9 641,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł37,89 m² 10 688,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widok, który pracuje na siebie - mieszkanie w centrum Szczecina z potencjałem inwestycyjnym Są nieruchomości, które po prostu są`. i są takie, które mają sens. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł58,81 m² 21 935,05 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Panorama miasta na wyciągnięcie ręki luksusowy apartament w Hanza Tower, 16. piętro. Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych adresów Szczecina! Hanza Tower to synonim komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,70 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w spokojnej i przyjaznej okolicy - Magnolia Park Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

583 000 zł56,05 m² 10 401,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż oferujemy państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Pogodnie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku. Mieszkanie przeszło gruntowny kapitalny remont( wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z windą + miejsce postojowe Do wynajęcia przytulne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m z loggią (ok. 4 m ), położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł41,37 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 840 zł48,65 m² 17 900,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże przestronne i ustawne mieszkanie- 60 mkw na Pogodnie, dwupokojowe do remontu, usytuowane na parterze. Słoneczne i rozkładowe: duży przedpokój, 2 pokoje, widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,49 m² 14 178,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,49 m , zaprojektowane w bardzo przemyślanym układzie, który maksymalnie wykorzystuje dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem! Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 40m2|centrum|loggia|wysoki parter|przy Galaxy Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na wysokim parterze. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł112,20 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament 112 m w odrestaurowanej kamienicy z windą Deptak Bogusława, szczecin. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,2 m zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do zaprezentowania mieszkanie rozkładowe z dużym potencjałem, mieszczące się w poniemieckiej kamienicy. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie to ma 59m2 i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,68 m² 78,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowy apartament na Starym Mieście. Mieszkanie 2 -poziomowe - na 1. poziomie wejście, korytarz z szafą, na 2. poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,47 m² 9 552,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Jagiellońskiej 70. W skład nieruchomości wchodzą : - salon z wyjściem na duży balkon, - pokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,60 m² 13 826,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w podwyższonym standardzie na ul. Michała Drzymały przy parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma 42,60 m2 powierzchni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł62,30 m² 7 463,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,90 m² 11 161,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokoje na Pogodnie - Widok na park, i piętro, nowa elewacja! Na sprzedaż wyjątkowo jasne i ustawne mieszkanie położone w sercu szczecińskiego Pogodna - przy ul. Ojca Beyzyma.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,15 m² 11 914,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na terenie zamkniętego osiedla Pionierów w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą w wyjątkowym miejscu - prestiżowa lokalizacja Szczecina! Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , wykończone w nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego, z osobną kuchnią, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany przy ul. Legnickiej. Mieszkanie ulokowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku na Pomorzanach ul. 9 maja Lokal składa się z: dwóch pokoi kuchni łazienki Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł42,85 m² 11 668,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Szukasz dla siebie mieszkania z balkonem, widokiem na las a dodatkowo nie chcesz martwić się o miejsce postojowe? Zdroje, ulica Grabowa. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł50,62 m² 17 384,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,04 m² 11 084,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Nowoczesne osiedle składające się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na Gumieńcach. W pobliżu liczne sklepy, usługi, restauracje, mcdonalds. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowego budynku z 2025 r. wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,16 m² 7 123,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 112 m przy deptaku Bogusława | winda | balkon | osobne wc Jeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale bez kompromisów w kwestii przestrzeni i komfortu właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł48,65 m² 24 049,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,70 m² 10 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, zlokalizowany w centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

514 444 zł38,68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 38,68 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowego apartamentowca wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,88 m² 93,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji niedaleko Kaskady. Budynek położony w bocznej, cichej uliczce, mimo że to ścisłe centrum. Na powierzchnię mieszkania składa się: przestrzeń dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,40 m² 13 451,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, usytuowanego na I piętrze. To doskonała propozycja zarówno rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,45 m² 11 522,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje w centrum Szczecina | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,45 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł78 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Składa się z: poziom I: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Bohdana Zaleskiego. Na powierzchnię użytkową nieruchomości (32 m2) składają się: ->zamykany korytarz (zabudowana szafa typu komandor). ->sypialnia (zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

298 000 zł33 m² 9 030,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,34 m² 9 346,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj w sercu Szczecina! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,34 m , zlokalizowane na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Kaszubskiej 46. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40,20 m² 10 920,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego budynku w zielonej i dobrze skomunikowanej części.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij