dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa

Świerczewo,Szczecin

1 000 zł56 m² 17,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super Oferta - duże, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Fieldorfa. Lokal składa się z dwóch pokoi ok. 21m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Świerczewo,Szczecin

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu bardzo ciche, ciepłe i rozkładowe mieszkanie. Na powierzchnię 45 m2 składają się 2 oddzielne pokoje (w tym jeden z balkonem), kuchnia widna osobna, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wizyty. ->

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

330 000 zł58 m² 5 694,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina. W Skład, którego wchodzą 2 pokoje( jeden z pokoi pełni role sypialni a drugi to salon wraz z aneksem kuchennym), łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

1 400 zł58 m² 24,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina, w skład, którego wchodzą 2 pokoje (jeden z pokoi pełni role sypialni, a drugi to salon), kuchnia otwarta na przedpokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

1 200 zł58 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Szczecina (nowa adaptacja strychu o wysokim standardzie) koło Urzędu Miasta, w monitorowanej, odrestaurowanej kamienicy secesyjnej. 2 pokoje: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum miasta w pobliżu Placu Rodła. Dwa bardzo duże pokoje rozkładowe, jeden z nich z dodatkowym aneksem kuchennym. Łazienka z wc oraz wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Pogodno,Szczecin

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51mkw, na parterze, w kamienicy przy ul. Gorkiego. Mieszkanie w pełni rozkładowe, umeblowane i wyposażone. Łazienka osobno z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

333 000 zł61 m² 5 459,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie, w centrum szczecina dzięki zrealizujesz marzenia! Mieszkanie o powierzchni ok. 61 m2 w ścisłym centrum miasta, bardzo czyste, zadbane, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

136 000 zł44 m² 3 091,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 43,99 m2 położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum miasta (al. Piastów). Pokoje rozkładowe o pow. około 19 m2 oraz 11 m2. W większym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarna

Bukowe-Klęskowo,Szczecin

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urządzone mieszkanie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze, cicha, spokojna okolica, oś. Nad Rudzianką. Nowy budynek z 2010r., mieszkanie świeżo malowane, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Szczecin,zachodniopomorskie

159 000 zł48 m² 3 278,35 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Os.słonecznym w atrakcyjnej lokalizacji przy terenach zielonych - rekreacyjnych (jeziorko słoneczne). Mieszkanie na 3 piętrze wyremontowanego zadbanego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wycieczkowa

Żelechowa,Szczecin

244 000 zł51 m² 4 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia 51,79 mkw: pokoje 21,04 i 15,7 mkw, kuchnia widna z oknem, otwarta 10,91 mkw, łazienka 4,14 mkw z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

185 000 zł50 m² 3 722,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 10-pietrowego, ocieplonego wieżowca w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych (park, boisko Orlik, puszcza Bukowa). Miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Słoneczne,Szczecin

215 000 zł53 m² 4 093,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne duże 2 pokojowe mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej cichej lokalizacji osiedla Słonecznego.Mieszkanie zostało przeprojektowane i przebudowane, dzięki temu jest bardzo słoneczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie o powierzchni ok 35 m2, jasne, słoneczne, w ocieplonym budynku. Na podłodze panele, ściany gładzone i malowane. Okna pcv z żaluzjami, balkon. Podwójne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

950 zł56 m² 16,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wspaniałe, przestronne mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji. Budynek Z 2007 R. Cegła, II piętro. Bardzo ekonomiczne I ciepłe. Wynajem 950, czynsz około 200 pln, dodatkowo woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

154 000 zł49 m² 3 168,72 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 10 piętrze wyremontowanego wieżowca w bardzo dobrej lokalizacji osiedla Słonecznego.Mieszkanie w standardzie podstawowym do remontu. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem, rozkładowe 2 pokojowe na Starym Pogodnie na wysokim parterze o powierzchni 40 m2 w ocieplonym 2 piętrowym budynku z cegły z lat 50 z nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

1 000 zł42 m² 2,38 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 42 m2 usytuowane na 8 piętrze w budynku 11 piętrowym. WC i łazienka oddzielnie, przestrzenna kuchnia. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wycieczkowa

Żelechowa,Szczecin

222 000 zł47 m² 4 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia 47,17 mkw: pokoje 8,74 mkw i 33,5 mkw z kuchnią (aneks), łazienka 4,93 mkw z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

850 zł48 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczecin srödmiescie mieszkanie 2 pokojowe, z lazienka do wynajecia od 01.07.20013 cena 850.- kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

424 700 zł108 m² 3 950,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

kkupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Przestronny apartament dla osób ceniących sobie wygodę I elegancję - crntrum szczecina stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

242 000 zł45 m² 5 407,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe nowe mieszkanie, nigdy niezamieszkane, wyposażone i wykończone pod klucz, położone w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2012r. - do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł47 m² 4 068,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70m2 położone na trzecim piętrze w ocieplonym, "polskim" wieżowcu usytuowanym przy ulicy Stanisława Witkiewicza (pogranicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszcowa

Podjuchy,Szczecin

148 000 zł35 m² 4 228,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokoje, 35 m2, położone w Szczecinie- podjuchach. Ul. Kruszcowa. 4 piętro w ocieplonym 4pietr bloku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W pokojach na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 56 mkw, wybudowane w latach 90-tych (materiał budowlany - cegła). Pokoje są rozkładowe o powierzchni 19 i 16 mkw przy czym mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

425 000 zł108 m² 3 951,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

135 000 zł48 m² 2 819,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow. 47,87 m2 położonego na III piętrze kamienicy przy ulicy Małkowskiego. Obecnie pokoje w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Słoneczne,Szczecin

175 000 zł53 m² 3 327 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Pilna sprzedaż! Rozkładowe, słoneczne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części osiedla Słonecznego. Dobry standard wykończenia oraz dostęp do środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2003r, słoneczne. Elewacja budynku w 2012 ocieplona, klatka schodowa odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszcowa

Podjuchy,Szczecin

148 000 zł35 m² 4 228,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam! Ładne 2 pokoje po kapitalnym remoncie, 35 m2, położone w Szczecinie - Podjuchach. 4 piętro w ocieplonym 4 piętrowym budynku. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

159 000 zł45 m² 3 502,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ładnie zadbane i estetyczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 45,4 mkw, zlokalizowane w niewielkim kameralnym osiedlu w Mierzynie. Mieszkanie jest 2-poziomowe; w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 36 m2, na przeciwko C.H. Kaskada. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w pralkę, lodówkę, telewizor. Do kosztów czynszu doliczyć należy opłatę za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Willowa

Drzetowo,Szczecin

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od połowy czerwca mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Willowej (drzetowo) z lat pięćdziesiątych. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, o powierzchni 48 m^2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Śródmieście,Szczecin

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, gustowne mieszkanie w Centrum Szczecina przy ulicy Chodkiewicza, o łącznej powierzchni 48m2. Bardzo ładne dwa rozkładowe pokoje, na podłodze panele, ściany gładź, tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

246 000 zł60 m² 4 093,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ładne przestronne mieszkanie 2 pokojowe na oś. Bukowym o powierzchni około 60 mkw, budynek z cegły bardzo dobra lokalizacja.Duży salon o powierzchni około 23 mkw, na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

178 000 zł48 m² 3 670,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne bardzo jasne, ciepłe mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze, zadbanego wyremontowanego wieżowca w okolicy Urzędu Miejskiego.Składa się z salonu o pow. około 21 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

195 755 zł42 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowy apartament na warszewie za jedyne 195.755ZŁ - Z ZAWSZE KORZYSTNE CENY NIERUCHOMOŚCI. Nieruchomość o powierzchni 41,65m2 zlokalizowana na Warszewie za 4.700zł/m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

245 000 zł50 m² 4 866,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze budynku z cegły z 2001 r. zlokalizowanego na bliskim Pogodnie. Mieszkanie składa się z: salonu (ok. 21 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł47 m² 4 175,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982