dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

550 000 zł45 m² 12 127,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o podwyższonym standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się na na osiedlu Książąt Pomorskich - Komuny Paryskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

460 000 zł53 m² 8 614 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu szczecińskiego Niebuszewa ul. Niemcewicza tuż przy Manhattanie. Mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Podbórz,Szczecin

595 000 zł47 m² 12 768,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja mieszkania do dnia 20.03.2026R. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,6m2 na 2 piętrze budynku wielorodzinnego z windą z 2012r. na warszewie/podbórz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

678 745 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia od właściciela Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament w atrakcyjnej, cenionej lokalizacji Szczecina przy ul. Stefana Lewandowskiego na Nowym Mieście. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku do lekkiego remontu. Świetna baza pod własny projekt balkon, światło, rozkład Mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

3 200 zł30 m² 104,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , położone na 10. piętrze w prestiżowym, nowym budynku Hanza Tower w samym centrum miasta. Budynek oferuje basen oraz strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

515 000 zł45 m² 11 323,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 45,48 m , położone w bardzo spokojnej części Szczecina Kijewo. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż własnościowe, jasne, słoneczne oraz przestronne 2. pokojowe mieszkanie z jadalnią, usytuowane na 12. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkanie dwupokojowego z balkonem oraz możliwością wynajmu za dodatkową opłatą 300 zł/m-c miejsca parkingowego w hali garażowej w budynku sąsiednim. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

1 700 zł43 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Przyjażni. 42,8 m2, rozkładowe, na podłogach w pokojach panele, większy pokój z balkonem. Łazienka z wanną , w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

399 000 zł39 m² 10 304,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ~ 38,72 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pogodno -> Szczecin, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w dogodnej i atrakcyjnej części osiedla Zawadzkiego Lokal znajduje się na 12 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu 59 m 2 apartamentu w Hanza Tower na 22 piętrze z przepięknym i niepowtarzalnym widokiem na panoramę Szczecina. Mieszkanie wykończone jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum,Szczecin

425 000 zł43 m² 9 860,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone przy ul. Matejki. Lokal o powierzchni 43,1 m2 składa się z dwóch rozkładowych pokojów z jednego wyjście na balkon, kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45.8 m usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w Dąbiu w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

1 900 zł57 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże 2 pok. mieszkanie - 57,28m2, położone na II piętrze budynku przy Zamku Książąt Pomorskich. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Pogodno,Szczecin

1 900 zł46 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie, położone przy jednej z "zielonych", jednokierunkowych uliczek Pogodna Na powierzchnie mieszkania składa się: - duża umeblowana i wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł67 m² 56,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m , położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Druckiego-Lubeckiego

Drzetowo,Szczecin

319 000 zł43 m² 7 481,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 43 m2 zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo. Lokal o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, do każdego z pokojów wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smocza

Podjuchy,Szczecin

370 000 zł46 m² 7 979,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

2 pokoje z ogrodem i garażem, 2 piwnicami - Podjuchy, blisko Puszczy Bukowej. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, położone na 1. piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kalinowa

Warszewo,Szczecin

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle, na którym znajduje się mieszkanie, położone jest w topowej dzielnicy Szczecina, na Wzgórzach Warszewskich. Jest to wyróżniająca się inwestycja firmy Marina Developer. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku w dzielnicy Pomorzany przy ul. 9 maja. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

607 800 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

440 000 zł39 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Możliwość zakupu dla osób spoza ue! Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

529 000 zł54 m² 9 760,15 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji na os. Zawadzkiego. Mieszkanie o powierzchni 54,2 m jest w dobrym standardzie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

565 000 zł55 m² 10 263,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w prawobrzeżnej części Szczecina - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwocka

Dąbie,Szczecin

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin Dąbie ul. Otwocka 19 - Mieszkanie do remontu 5 min do Zalewu Szczecińskiego - Spokojna okolica Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 3 piętrze w budynku po termomodernizacji, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

529 000 zł33 m² 16 202,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32.65 m usytuowane na 2 piętrze 6 piętrowej odrestaurowanej kamienicy w sercu Szczecina. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o dobrym rozkładzie - z korytarza wejście do wszystkich pomieszczeń. Osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

537 000 zł51 m² 10 568,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem | 50,81 m | 6. piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,81 m , położonego na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Pogodno,Szczecin

499 000 zł56 m² 8 945,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta na wyłączność Na sprzedaż zadbane mieszkanie w Szczecinie - Pogodno, ul. Grota Roweckiego Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,78 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł33 m² 12 378,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena skorzystaj Z okazji do końca miesiąca Mieszkanie w topowej lokalizacji świetne pod inwestycję i nie tylko! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Szczecin

620 000 zł68 m² 9 153,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

535 400 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Golisza

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, nigdy niezamieszkane, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowym osiedlu Golisza. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beżowa

Bukowe,Szczecin

479 000 zł43 m² 11 191,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Luksusowy azyl na Osiedlu Bukowym jako Twój nowy adres zamieszkania Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego miejsca, które w harmonijny sposób łączy nowoczesny design z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa Inwestycja Komfortowe Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie! Zapraszamy do odkrycia gotowego do zamieszkania , nowocześnie zaaranżowanego mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dwóch francuskich balkonów. Mieszkanie rozkładowe , dobrze oświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

528 649 zł44 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu. Blisko Fabryka Wody. Nieruchomość usytuowana w nowym bloku na trzecim piętrze /winda/ Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

560 000 zł47 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

359 000 zł42 m² 8 462,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość położną na spokojnym osiedlu w śródmiejskiej części Szczecina (grabowo- drzetowo). Na powierzchnię 42,42 m2 składają się następujące.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij