dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

364 ogłoszenia

459 000 zł30,25 m² 15 174 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji Hanza Tower! Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,81 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2 pok. usytuowane na nowoczesnym Oś. Gardenia na Pogodnie. Oferta doskonała dla pracowników nato ze względu na lokalizację. Apartament na 3 piętrze(ostatnim) z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł36,42 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Zielonego Mostu

Szczecin,zachodniopomorskie

1 090 494 zł77,55 m² 14 061,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i balkonem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł48,12 m² 13 279,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z tarasem! Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodą szybkiego dojazdu do centrum ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 900 zł37,45 m² 12 787,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,45 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Aura Warszewo w Szczecinie. Gotowe do odbioru od ręki, w budynku już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69 m² 11 579,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania z ogródkiem na osiedlu Panoramika pojawiają się na sprzedaż stosunkowo rzadko dlatego warto umówić się na prezentację zanim oferta zniknie z rynku (pierwsze zdjęcie to.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje nowy apartament na wynajem, zlokalizowany na nowym osiedlu tuż przy Odrze, w sercu Szczecina. Apartament usytuowany na II piętrze inwestycji oddanej w 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe - idealne mieszkanie dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 980 zł28,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczecin Dąbie - Racławicka Park | Nowoczesne mieszkanie z tarasem i windą Projekt aranżacji widocznej na wizualizacji w cenie. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka Z garażem I tarasem Z widokiem na odrę I stocznię - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowa, całkowicie nowa kawalerka, zlokalizowana na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m , zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie najwyższego i najbardziej ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,90 m² 62,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł131,69 m² 17 465,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spektakularny Penthouse 131 m z Tarasem +60 m | Inwestycja Siemaszko, ul. Salomei Luksus, przestrzeń i panorama Szczecina jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

502 150 zł45,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem na prestiżowym Warszewie w Szczecinie idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojną, zieloną okolicę. To.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł76,61 m² 12 517,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Polickiej. To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej, komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,50 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, położonego na pierwszym piętrze w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,45 m , położone na I piętrze budynku A na nowym osiedlu Aura Warszewo (vastbau) w Szczecinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczna kawalerka z balkonem - nowoczesna przestrzeń, która pracuje na siebie Są nieruchomości, które kupujesz. i takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł82,09 m² 20 587,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy apartament pokazowy. Apartament znajduje się w budynku w kompleksie pięciu budynków na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie wykończone pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł32 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu nową, ekskluzywną kawalerkę na osiedlu Pogodno mieści się na ll piętrze nowego apartamentowca "gardenia" przy ul.Zakładowej w Szczecinie tuż przy Unii Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 895 zł67,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

2 920 zł58,14 m² 50,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,14 m , położone w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Szczecina Pogodno przy ul. Mickiewicza, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł47,64 m² 12 804,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 2 pokojowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku zlokalizowanym nad rzeką, na Kępie Parnickiej. Apartament znajduje się na Osiedlu Nowa Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,04 m² 11 881,35 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku Widok jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie. To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł40 m² 92,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bronowicka | Nowe osiedle | Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,50 m² 11 768,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 47,5 m , zlokalizowany na 6. piętrze budynku z 2020 roku, na Pomorzanach przy ul. Chmielewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł50,87 m² 10 222,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft! Idealne dla klienta z wyobraźnią ,który pragnie czegoś niebanalnego! Mieszkanie stanowi jedną dużą powierzchnię do.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł23,38 m² 18 135,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Apartamenty Silesia-nowoczesny budynek apartamentowy z 2020 roku, położony w centrum Szczecina. Idealny dla studentów zaczynających samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł47,60 m² 10 903,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi cesja umowy deweloperskiej mieszkania 2 pokojowego w nowej inwestycji firmy Siemaszko - Rubinowy Zakątek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74 m² 15 540,54 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w sercu Szczecina, położony na 10. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Nieruchomość o powierzchni 74 m posiada duży taras przystosowany do systemu nawadniania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3-pokojowy | 67,02 m | Łasztownia | Nad Odrą | deweloperka | 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 67,02 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 35,39 m , usytuowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie - najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 63 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2020 roku. Budynek posiada recepcję kilka wind, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł29,50 m² 17 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu hanza tower w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł63 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ekskluzywny penthouse o powierzchni 63 m , zlokalizowany na ostatniej, szóstej kondygnacji prestiżowej inwestycji Bulwary Odrzańskie przy ul. Szarotki w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina przestronne, jasne i gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przekształcone z 4 pokoi na 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49,24 m² 14 805,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe / Bulwary Odrzańskie / 2023 / balkon + miejsce postojowe Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,24m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł82,09 m² 21 805,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie z nami obejrzyj tę nieruchomość. do biura nieruchomości. Apartament wykończony pod klucz Bezpieczne osiedle stworzone z pasją i wielkim zaangażowaniem. W tej wyjątkowo.