dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

739 000 zł89 m² 8 294,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy apartament o powierzchni 89,09 z ogródkiem 48 m, zdwoma miejscami postojowymi Apartament jest energooszczędny wyposażony w pompę ciepła. Dodatkowym atutem jest wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 900 zł25 m² 114,90 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka o powierzchni 25,24m2, zlokalizowana na 7 piętrze w nowoczesnym budynku apartamentowo-biurowym Hanza Tower w centrum Szczecina. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

398 000 zł29 m² 13 652,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gumieńce. Apartament 1 pokojowy o powierzchni 28,42 m2 położony na IV piętrze nowego budynku z windą wybudowanym przy ul. Spiskiej w 2022 roku. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bukowo,Szczecin

530 000 zł64 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność dostępna tylko U nas W komfort nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie w zielonej, spokojnej, cichej lokalizacji w sąsiedztwie Puszczy Wkrzańskiej - Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany 3 pokojowy apartament o powierzchni 56m2, usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

230 000 zł17 m² 13 248,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny mikroapartament z potencjałem inwestycyjnym w Szczecinie Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - nowoczesny mikroapartament o powierzchni 17,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023