dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworzynki

Warszewo,Szczecin

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie , 54 m z oddzielną dużą kuchnią, garażem i ogródkiem .Nieruchomość mieści się w budynku z 2013 r. w dzielnicy Warszewo przy ulicy Jaworzynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

469 000 zł45 m² 10 492,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z ogródkiem i miejscem garażowym w cenie, położone w nowym budynku z 2023roku dzielnicy na Nowym Mieście. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

3 200 zł59 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 3 pokojowy apartament w samym centrum miasta, przy ul.Tkackiej w apartamentowcu BLACK PEARL. Gotowy do wydania od zaraz. Komfortowy lokal z ekspozycją okien na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

570 000 zł88 m² 6 506,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4. pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w zadbanym bloku. Niemalże w centrum ale oddalone od hałasu. Otoczenie zagospodarowane architekturą krajobrazu - zielenią, miejscem na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z osobną garderobą zlokalizowane na Gumieńcach Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kopańskiego, 10 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka znajdująca się na 3 piętrze apartamentowca Gryf przy alei Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z : przedpokoju, łazienki, salonu oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

280 000 zł27 m² 10 313,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 27,15 m 2 zlokalizowanej w centrum Szczecina, w bliskim sąsiedztwie Wałów Chrobrego. Usytuowana jest ona na 8 piętrze dwunastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

540 000 zł51 m² 10 546,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 51,2 m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze apartamentowca zlokalizowanego przy ul. Barbakan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, znajdująca się w apartamentowcu z 2020r. kawalerka na Pomorzanach o powierzchni użytkowej 29m2 składająca się z korytarza; łazienki oraz pokoju dziennego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 182 000 zł209 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy i niepowtarzalny apartament na skalę całego Szczecina Zamieszkaj w chmurach! Nowy Gotowy ( klucze do odbioru) Wyjątkowy najwyższy obiekt w Szczecinie = Nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

479 000 zł41 m² 11 763,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 składające się z: korytarza, łazienki, sypialni oraz przestronnego salonu a aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie dla rodziny 3 pokoje o powierzchni ok. 50m2, składa się z dużego przedpokoju zabudowanego dużą, 4-skrzydłową szafa na wymiar, salonu oddzielonego blatem/barem od aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

479 000 zł43 m² 11 217,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Piękny apartament w topowej lokalizacji, na osiedlu Nowa Cukrownia .Składa się z dwóch pokoi, kuchni w aneksie ,łazienki Dzięki położeniu na trzecim piętrze jest piękny piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

515 000 zł45 m² 11 457,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Niebuszewo.Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe wykończone w bardzo wysokim standardzie. Położone na IV piętrze w budynku z 2010r.Jest w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 600 zł40 m² 40,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na ul. Krasińskiego. Nowe budownictwo co i ciepła woda z sieci miejskiej rozliczane fakturami miesięcznie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Koszty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Super okazja! Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 składające się z: korytarza, sypialni, salonu oraz mniejszej i większej garderoby/pokoju ale bez kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przepiórki

Warszewo,Szczecin

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na piętrze kameralnego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 76 m2 składają się cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 składające się z: korytarza, dwóch sypialni, łazienki oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, jeszcze nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 37m2 składające się z: korytarza, łazienki, sypialni oraz pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

3 800 zł74 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NNowoczesny II-poziomowy apartament w budynku z 2012 roku w świetnej lokalizacji przy ul. Duńskiej. I poziom: salon połączony z jadalnią, kuchnią i przedpokojem (daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie 43 m2 salon z aneksem sypialnia łazienka! Balkon! Boks garażowy Mieszkanie bardzo słoneczne i jasne, wykończone wysokiej klasy materiałami. Wyposażenie: w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowy apartament o powierzchni 38 m2 znajdujący się na 5. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł26 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 - pokojowe mieszkanie z wydzielona częścią do spania. Na 26 m2 składa się, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w piekarnik, kuchenkę, zmywarkę oraz lodówkę z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Centrum,Szczecin

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2, zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu zamkniętym. W skład mieszkania wchodzi duży salon, aneks kuchenny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w apartamentowcu o wysokim standardzie; pełne umeblowanie i wyposażenie. Składa się z dużego przedpokoju zabudowanego dużą, 4-skrzydłową szafa na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u Nas! Na wynajem mieszkanie na osiedlu Dolina Słońca- bezrzecze! Powierzchnia: 70m2 Cena: 3250zł/ms Dodatkowo: czynsz około 600zł + prąd Miejsce postojowe zewnętrzne: 250zł/ms Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bronowicka

Centrum,Szczecin

289 000 zł37 m² 7 834,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Kawalerka z dużym tarasem! Powierzchnia: 36,89m2 + taras około 24m2 Piętro: 1/7 Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

381 000 zł47 m² 8 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie położone jest na parterze budynku. Powierzchnia 47,0m2 na którą składa się: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Szczecin

325 000 zł30 m² 10 964,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

na sprzedaż kawalerka, położona na 4 piętrze apartamentowca Gryf, u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej. Winda. Lokal składa się z pokoju18,19 m kw, hol i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie Doskonała lokalizacja, w centrum Starego Miasta przy ul. Mariackiej. Kameralna, spokojna i prestiżowa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

563 000 zł25 m² 22 305,90 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pokojowe mieszkanie w Hanza Tower Szczecin przy ul. Wyzwolenia. na prawie 26m2 składa się salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienka z prysznicem i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witkiewicza

Pogodno,Szczecin

509 000 zł61 m² 8 303,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż bardzo ładne, duże, 2-pokojowe mieszkanie (61,3m2) na Pogodnie na ul. Witkiewicza. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1999 roku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym Najemcą! Apartament 30 m2, apartamenty Gryf przy al. Wojska Polskiego Starannie zaprojektowany wystrój, nowoczesne wnętrze, które wnosi harmonię i sprzyja relaksowi. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

479 000 zł50 m² 9 618,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży przestronnego, słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 49,8 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Galaktyki

Warszewo,Szczecin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczecin - Warszewo Osiedle Galaktyka Apartament Summer Dream średnioterminowo. Wynajmę bezpośrednio 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką. Powierzchnia 50 m2. Balkon i osobny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne mieszkanie, znajdujące się na jednym z najpopularniejszych osiedli Szczecina - Warszewie! Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego apartamentowca wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem/ogród położone na Warszewie. Nieruchomość znajduje się na parterze bardzo dobrze utrzymanego budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Pomorzany Park znajduje się na ostatnim piętrze w budynku wybudowanego w 2021 roku z cichobieżną windą. Całkowita powierzchnia to 60 m2. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Śródmieście,Szczecin

3 800 zł74 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament 74,50 mkw na os. "Nautica" składający się z otwartego na przedpokój pokoju dziennego z wyposażonym aneksem kuchennym (stąd wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrowska

Żelechowa,Szczecin

2 900 zł56 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy 2-poziomowy położony na Osiedlu Ostrowska Park - Żelechowa na pograniczu z Warszewem. Budynek 3-piętrowy o ciekawej architekturze z 2014r. wyposażony.