dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

635 000 zł49 m² 12 959,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Możliwość oglądania 1.02.2025r. Zapraszamy. Posiadam na sprzedaż słoneczne mieszkanie na lubianym osiedlu za Sterem na szczecińskich Gumieńcach. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Centrum,Szczecin

1 000 000 zł77 m² 12 919,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 77,4 m , usytuowane na 8. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego apartamentowca Nautica. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Łękno,Szczecin

1 159 000 zł74 m² 15 662,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 74,07m2 zlokalizowanego w dzielnicy Niemierzyn-Arkońskie. Usytuowane jest na parterze trzypiętrowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszewo,Szczecin

600 000 zł58 m² 10 355,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealne na pierwsze mieszkanie dla pary lub małej rodziny. Oferta na wyłączność Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na Warszewie w nowoczesnym budynku z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczecin

Centrum,Szczecin

649 000 zł37 m² 17 683,90 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest Super Ulokowany Apartament (36,7m2) znajdujący się na 2 piętrze w Nowo Wybudowanym Apartamentowcu Hanza Tower zwanym Biznesowym Centrum Szczecina. Zakup tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 350 zł44 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia - Mieszkanie znajduje się w niskim bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Szczecin

999 000 zł77 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni ok. 77 m2, usytuowanego na VIII piętrze wysokiego bloku, znajdującego się na strzeżonym osiedlu w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tenisowa

Centrum,Szczecin

3 900 zł59 m² 66,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,95 m2 + 15 m2 taras znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku przy ul. Tenisowej. Na powierzchnie użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

775 580 zł102 m² 7 566,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie z tarasem na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Bukowo. Osiedle zamknięte i monitorowane. Mieszkanie dwupoziomowe. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Hanza Tower do wynajmu od stycznia (prezentacje mieszkania możliwe praktycznie w każdej chwili). Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 187 000 zł91 m² 13 009,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę apartamentu, położonego na pierwszym piętrze, w kompleksowo zrewitalizowanym budynku w kwartale ulic Śląskiej i Bałuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Szczecin

4 000 zł109 m² 36,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament II-poziomowy 3-pokojowy o powierzchni 109m2 zlokalizowany na podzamczu/stare Miasto w budynku apartamentowo-biurowym z 2011r. z pięknym widokiem na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

780 000 zł64 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na Nowym Mieście. Powierzchnia użytkowa mieszkania składa się z: sypialni, schowka, łazienki, pokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przepiórki

Warszewo,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny 4-pokojowy apartament z balkonem od słonecznej strony południowo-zachodniej, zlokalizowany na Warszewie. Nowy budynek z 2022r. z windą i garażowiskiem. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Łękno,Szczecin

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupoziomowy Z prywatną windą do wynajęcia Do wynajęcia przestronny i komfortowy dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 130 m (powierzchnia całkowita 165.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kapitańska

Centrum,Szczecin

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Sercu Szczecina! Nowoczesna Kawalerka do Wynajęcia Jesteś gotowy na życie w tętniącym życiem Szczecinie? Mamy dla Ciebie idealne miejsce! Sprawdź tę nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najwyższy standard, nowe technologie. Dostępne bezpośrednio od właściciela, tel. Nowy, cichy, luksusowo urządzony 2-pokojowy apartament w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

569 800 zł46 m² 12 435,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży ciepłego, cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,82 m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na 3 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najwyższy standard, nowe technologie. Dostępne bezpośrednio od właściciela, do wynajęcia w drugiej połowie stycznia. Nowy, cichy, luksusowo urządzony 2-pokojowy apartament w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł30 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 30,20 m2, zlokalizowane na najwyższym, piątym piętrze budynku z dwoma windami. Budynek wybudowany w 2018 roku zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

919 698 zł118 m² 7 794,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

430 553 zł26 m² 16 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,72 m2, położona w samym centrum miasta. Lokal jest częścią nowo powstającej inwestycji, która znajduje się jednym z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Kurpiów

Dąbie,Szczecin

749 000 zł78 m² 9 639,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Okazja - obniżka ceny o 39 000zł! Zamieszkaj w pięknym oraz przestronnym apartamencie w wysokim standardzie znajdującym się wśród zieleni w Dąbiu. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Pomorzany,Szczecin

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 znajdujące się na 6 piętrze apartamentowca na Pomorzanach. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

4 900 zł61 m² 80,53 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament trzypokojowy położony na X piętrzę Hanza Tower. Apartamentowiec położony jest w samym centrum Szczecina z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 2-pokojowy apartament, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - idealna dla osób prowadzących aktywny tryb życia - bardzo blisko Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 400 zł43 m² 56,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 01.02.2025 r. Oferujemy nowocześnie zaaranżowany i bardzo dobrze wyposażony 2 pokojowy apartament z balkonem, zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, z 2019 roku, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

369 000 zł35 m² 10 515,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta! Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,09 m , zlokalizowane na 5. piętrze w apartamentowcu przy ul. Bronowickiej w Szczecinie, w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

2 499 000 zł134 m² 18 698,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament. Widok na marinę i park krajobrazowy. Przemyślany układ funkcjonalny pomieszczeń. Wyjątkowa bryła budynku z licznymi przeszkleniami. Pomieszczenia: wysokość 2,67m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kordiana

Bukowo,Szczecin

699 000 zł64 m² 10 909,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ofertą sprzedaży jest w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w północnej, prężnie rozwijającej się części Szczecina. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

349 000 zł33 m² 10 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta! Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,32m , zlokalizowane na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Bronowickiej w Szczecinie, w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

4 700 zł58 m² 80,98 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament trzypokojowy położony na XIII piętrzę Hanza Tower. Apartamentowiec położony jest w samym centrum Szczecina z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

665 000 zł31 m² 21 528 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Szczecina. Świetna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

499 000 zł32 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej inwestycji nad rzeką Odrą. Dobre usytuowanie mieszkania względem kierunków świata - południowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Bukowo,Szczecin

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie , położone na nowo powstałym osiedlu w północnej części Szczecina, os. Jaśminowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 250 000 zł79 m² 15 905,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja na Wzgórzach Warszewskich. Unikalne rozwiązania architektoniczne oraz wysokiej jakości materiały w połączeniu z nowoczesnym budownictwem to największe walory inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

999 000 zł60 m² 16 686,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Śródmieście,Szczecin

550 000 zł48 m² 11 554,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Osiedle nautica w ofercie do sprzedaży apartament o powierzchni 47,60 mkw z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz boksem rowerowym w budynku przy ul. Raginisa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

589 000 zł25 m² 23 336 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowy apartamentowiec z basenem i tarasem widokowym do dyspozycji właścicieli! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,24m2, zlokalizowana na 7 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Kaliny,Szczecin

670 000 zł67 m² 9 952,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 22 stycznia 2025 R. Jest możliwośc prezentacji. Od dziś mega obniżka! Zmiana ceny z 800 000zl - do 670 000zl(fire)(fire)(fire) mieszkanie kwalifikuje się do rodzinnego kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Śródmieście,Szczecin

575 000 zł50 m² 11 509,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealna propozycja dla wymagających Klientów- na własne lub inwestycyjne potrzeby. Lokalizacja:ciche Sródmieście: ul. Emilli Plater- bliskość Centrum i Wałów Chrobrego. Mieszkanie.