dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna i jasna kawalerka 34,8 m Centrum Szczecina Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez żadnych nakładów? Ta kawalerka spełni Twoje oczekiwania. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie. Centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego z dużym balkonem, w wieżowcu z windą na drugim piętrze, w pełni wyposażone w meble. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

770 000 zł75 m² 10 266,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 75 m | Centrum Szczecina | Balkon | Po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

250 000 zł20 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie inwestycyjne, w bloku, II piętro, po remoncie, wyposażone i umeblowane, przygotowane do wynajmu. Roczna stopa zwrotu 9 %. Budynek z cegły, z 2000 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

650 000 zł74 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na ostatnim 4 piętrze kamienicy przy ul. 5 lipca w Szczecinie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 600 zł29 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania znajdującego się w ścisłym centrum Szczecina , nieruchomość została wykończona wysokiej klasy materiałami z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 48 m w centrum - tuż przy Jasnych Błoniach Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w nowym budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

5 000 zł55 m² 91,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 54,7 m z tarasem wynajem, park Kasprowicza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu o powierzchni 54,74 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Centrum,Szczecin

609 000 zł68 m² 9 022,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w sercu Szczecina - z widokiem na Deptak Bogusława Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

627 000 zł78 m² 7 999,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m , zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa, komfortowa kawalerka o powierzchni 32 m w prestiżowej inwestycji Nad Odrą. Szczegóły oferty: powierzchnia: 32 m Najem: 2800 zł Czynsz administracyjny z zaliczkami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

368 000 zł34 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w Śródmieściu o powierzchni 34 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

739 000 zł88 m² 8 409,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum Szczecina w pięknie odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 87,88 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

474 000 zł48 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina przy ul. Bolesława Krzywoustego tuż obok pl. Kościuszki. Mieszkanie jasne, wysokie na 3,3 m o powierzchni 47,75 m2 z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 2 pokojowe w bloku na II piętrze (jagiellońska - Bohaterów W-wy). Budynek z cegły, z 2000 r. Powierzchnia całkowita to 43 m2. Mieszkanie wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 500 zł20 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem, w bloku, II piętro (jagiellońska - Bohaterów W-wy). Budynek z cegły, z 2000 r. Mieszkanie w podwyższonym standardzie, wyposażone i umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam spółdzielcze mieszkanie 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych zlokalizowane przy ulicy Matejki w Szczecinie. Mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze o pow. użytkowej 37,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

530 000 zł33 m² 16 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej Kamienicy arthouse perełka w centrum Szczecina Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, dwupokojowego apartamentu zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

345 500 zł32 m² 10 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w Śródmieściu o powierzchni 32 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Szczecin

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w ścisłym centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób i to bez właściciela? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

385 000 zł37 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w kamienicy, w drugiej lini zabudowy, ulica Mazurska 21. Kamienica pięknie odrestaurowana, ocieplona, duże, zagospodarowane , zielone, podwórko. Rok budowy 2021, 4 - ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Centrum,Szczecin

3 700 zł93 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 2-poziomowy apartament w standardzie podwyższonym z tarasem 8m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w plombie z 1994 roku w samym centrum Szczecina. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

336 400 zł27 m² 12 367,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji w samym sercu Szczecina. pow - 27,2 m piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku w -2026 roku Mieszkanie w bliskiej odległości do szkól,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

499 000 zł46 m² 10 819,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Raty! Możliwość zapłaty w dwóch transzach. Połowa przy sprzedaży, a pozostała część ceny rozłożona na dogodne raty. Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone przy al. Papieża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

499 000 zł72 m² 6 970,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania znajdującego się w budynku mieszkalno-usługowym w którym w 2001 r. został przeprowadzony całkowity remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

685 000 zł49 m² 14 042,60 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję komfortowy 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 48,78 m , położony w doskonałej lokalizacji tuż obok Jasnych Błoni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia Centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Do wynajęcia jasny, umeblowany pokój w 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni ok. 45 m2, zlokalizowany w samym centrum Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Centrum,Szczecin

365 000 zł28 m² 13 224,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią wraz z przytulną jadalnią. Bardzo dobra inwestycja z przeznaczeniem pod wynajem oraz na własne potrzeby mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 900 zł20 m² 100,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o powierzchni 19.5 m2, położona przy al. Wyzwolenia. Lokal składa się z z pokoju z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

499 500 zł42 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najlepsza lokalizacja w Szczecinie! realny model biznesowy dla tego mieszkania (na podstawie innych nowych mieszkań w Centrum kilku miast) : Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

419 000 zł44 m² 9 557,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone w doskonałej lokalizacji Centrum Szczecina, tuż przy Placu Grunwaldzkim. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

2 500 zł72 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego mieszkania znajdującego się w budynku mieszkalno-usługowym w którym w 2001 r. został przeprowadzony całkowity remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Szczecin

650 000 zł29 m² 22 468 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowym hanza tower, szczecin - perełka inwestycyjna Główne parametry: powierzchnia: 28,93 m Piętro: 18 z 28 z idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Centrum,Szczecin

429 000 zł46 m² 9 303,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,11 m2 zlokalizowanego przy ul. Felczaka w Szczecinie. Usytuowane jest ono na drugim piętrze niskiego budynku. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 650 zł23 m² 70,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w samym centrum Szczecina przy ch Galaxy, powierzchnia mieszkania to 23,33 m2. Budynek 4-piętrowy, ocieplony. Niewielka, ale funkcjonalnie urządzona łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

655 000 zł54 m² 12 089,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Centrum,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową oferta 2-pokojowego apartamentu premium z Miejscem parkingowym o powierzchni 35m2 Zlokalizowanego w nowoczesnym budynku inwestycji Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Centrum,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej ( koło ch galaxy). Mieszkanie umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

474 000 zł48 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

649 000 zł119 m² 5 457,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (118.92 m2) z dwoma łazienkami i osobną kuchnią.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Śródmieście, Centrum

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij