dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

649 000 zł119 m² 5 457,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (118.92 m2) z dwoma łazienkami i osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Centrum,Szczecin

1 750 000 zł82 m² 21 318,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyny apartament od strony wody! Jeden z najpiękniejszych apartamentów klasy premium 82,37m2 z tarasem z widokiem na Odrę na 3 piętrze budynku inwestycji Nowa Przystań. Wspaniały widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Szczecina Brama Portowa | 54 m | Balkon | Garaż Na wynajem komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesny i luksusowy 3-pokojowy apartament położony w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców w centrum Szczecina. To idealan propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu - wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Wały Chrobrego Przedmiotem oferty jest klimatyczne mieszkanie jednopoziomowe, boczne, usytuowane na ostatnim piętrze budynku. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

689 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m , zlokalizowane w dzielnicy Łekno. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

369 000 zł35 m² 10 567 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży ciepłego, bardzo cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,92 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Centrum,Szczecin

335 000 zł28 m² 12 137,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Perełka lokalizacyjna - duża kawalerka w ścisłym centrum przy Kaskadzie i Starówce. Wyborne położenie w historycznej części miasta - przy Alei Kwiatowej, zaledwie 3 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

1 322 540 zł74 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina. Opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,3 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

399 000 zł69 m² 5 823,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduję się w Centrum miasta blisko Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego, centrum handlowe Galaxy, przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Centrum,Szczecin

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w Centrum Szczecina | 50 m | 2 pokoje | Parkiet | Kamienica Na sprzedaż klimatyczne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazarowa

Centrum,Szczecin

515 000 zł55 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m w centrum miasta kolo Galaxy. Znajdziesz tu 3 pokoje, oddzielną kuchnię oraz balkon. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w odrestaurowanej kamienicy w cichym centrum miasta. Mieszkanie świeżo po remoncie, urządzone gustownie z dbałością o detale z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Centrum,Szczecin

719 000 zł108 m² 6 688,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Mieszkanie po Generalnym remoncie, o powierzchni 107.5 m , zlokalizowane w samym centrum miasta, przy ulicy Łokietka. Mieszkanie ma 4 pokoje i znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

461 000 zł28 m² 16 278,20 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowy apartament znajdujący się na 5. piętrze prestiżowego budynku - Hanza Tower. Apartamentowiec zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczecina w pobliżu sklepów, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

4 300 zł76 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta, zlokalizowany w nowym budownictwie z 2013 w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 76 m2 składaj się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

310 000 zł27 m² 11 567,20 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Niesamowita oferta mieszkania w samym centrum miasta tuż przy Hanza Tower. Budynek niski, ocieplony, mieszkanie ciepłe, słoneczne i po remoncie. Ofertą sprzedaży jest kawalerka usytuowana na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

599 000 zł93 m² 6 445,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 92,93m2, położone w odrestaurowanej kamienicy w Centrum miasta. Położone na III piętrze, dwustronne, z ekspozycją okien północ/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Centrum,Szczecin

504 000 zł39 m² 12 893,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

-rezerwacja- na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,19. m2 znajdujące się na 2 piętrze apartamentowca z 2015 roku z windą na Nowym Mieście przy ul. Kusocińskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Centrum,Szczecin

1 079 000 zł116 m² 9 325,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie o pow. 115,71 m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Ściegiennego. Skład nieruchomości - Salon (22,74m2) z bezpośrednim wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

798 000 zł133 m² 5 996,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny, klimatyczny 4-pokojowy apartament (133,08 m ) w Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim (lewobrzeże) Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym sercu Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

416 000 zł45 m² 9 181,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 45,31 m położone jest na 5 piętrze wysokiego budynku z windą, przy al. Wojska Polskiego. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe w bloku na II piętrze (jagiellońska - Bohaterów W-wy). Budynek z cegły, z 2000 r. Mieszkanie wyposażone i umeblowane - w kuchni; szafki stojące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

485 000 zł28 m² 17 192,50 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż Hanza Tower, szczecin. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,21m2 zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów w Szczecinie Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

799 000 zł103 m² 7 723,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic Szczecina niedaleko Deptaku Bogusława pełniące obecnie funkcje lokalu mieszkalnego bądź lokalu biurowego z 4 pomieszczeniami (jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się w ocieplonym budynku w centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie przygotowane do alternatywnego prowadzenia cichej działalności typu kancelaria, biuro rachunkowe, biuro projektowe. Lokal znajduje się w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

399 000 zł34 m² 11 615,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (34,35 m2) z zabudowanym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem 2 000 zł / miesiąc ścisłe centrum Do wynajęcia przytulne i odświeżone mieszkanie w samym centrum miasta. Lokal znajduje się w zadbanym budynku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Centrum,Szczecin

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin Stare Miasto, ul. Panieńska kamienica, i piętro Apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 W pełni umeblowany Rozkład mieszkania: *przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

299 000 zł28 m² 10 837,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż cicha i słoneczna kawalerka zlokalizowana na 5 piętrze budynku. ul. Plac Żołnierza Polskiego, tuż na przeciwko Galerii Kaskada. Mieszkanie jest jasne, słoneczne i idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

1 770 000 zł82 m² 21 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Premium - Nowa Przystań, szczecin. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 82,37 m , położony w nowo powstałym apartamentowcu w samym sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

399 000 zł47 m² 8 417,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy w centrum Szczecina Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Klatka schodowa zadbana. W skład nieruchomości wchodzą: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na II-gim piętrze w Śródmieściu przy ul. Bogusława X. Salon z balkonem Sypialnia Sypialnia Niezależna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

439 000 zł52 m² 8 414,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Jeśli marzysz o życiu w centrum miasta lub szukasz doskonałej inwestycji pod wynajem to mieszkanie jest dla Ciebie! Lokalizacja: szczecin, centrum tuż przy Kaskadzie. W pobliżu znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

719 000 zł128 m² 5 617,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w samym centrum Szczecina. Blisko park Żeromskiego i park Kasprowicza , galeria Galaxy i galeria Kaskada. Mieszkanie do remontu z bardzo wielkim potencjałem. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

355 000 zł37 m² 9 543,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) położone na 9 piętrze w bloku z windą w Centrum. Na powierzchnię 37,2 m2 składają się: -salon; -sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina - przy Parku Kasprowicza, parter, po generalnym remoncie! Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową kawalerkę położoną na 6. piętrze budynku z windą przy ul. Krzywoustego. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni w centrum miasta, oferującej wygodę dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

880 000 zł88 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 88m2 zlokalizowanego w centrum Szczecina , na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku z windą w ybudowanym.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Śródmieście, Centrum