dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Centrum

494 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

494 ogłoszenia

420 000 zł36,45 m² 11 522,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja, niskie koszty i idealny układ mieszkanie dla singla, pary lub inwestora! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla osób spoza ue. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

453 773 zł26,26 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury. Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł118,42 m² 5 277,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. przeznaczyło na sprzedaż lokal mieszkalny numer 9 położony w Szczecinie przy ul. ks Bogusława X 52. Lokal znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł74,88 m² 7 999,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze. Lokal jest świeżo odmalowany, przygotowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 60m2, znajdujące się w Centrum. Położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym nowym budynku. Cena wynajmu to 5000zł.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,5 m , na 2 piętrze w 3 piętrowym przy ul. Grodzkiej - Stare Miasto. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie skończonym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł112,06 m² 5 309,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tanie mieszkanie 3 pokojowe w samym sercu Szczecina, idealne pod inwestycje. Lokal znajduje się w ocieplonym budynku. Na powierzchnię 112,06 m2 składają się: - 3 ustawne pokoje; - duża.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł108 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

! zobacz tę nieruchomość nie wychodząc z domu! Wirtualna wizyta 360 stopni: ! Na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł33,20 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum/śródmieściu Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł54,14 m² 7 092,72 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m, 2-pokojowe z dodatkową antresolą w Centrum miasta. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w odnowionej kamienicy w pobliżu Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,69 m² 9 239,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Szczecina. Lokal położony jest na parterze niskiego budynku. Na powierzchnię 61,69 m2 składają się: - salon; -otwarta kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,30 m² 11 988,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga to naprawdę jest wyjątkowa oferta jak na samo centrum miasta. Do sprzedania komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone przy al. Wojska Polskiego w odnowionej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny Apartament do Wynajęcia w Centrum Szczecina! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego apartamentu, usytuowanego w prestiżowym budynku Black.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,80 m² 7 478,63 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 46,8m przy ulicy Emilii Plater. W skład mieszkania 42, 16m2 wchodzą : - pokój dzienny z miejscem na salon i jadalnie i przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł14,24 m² 15 168,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 14,24 na parterze w wyremontowanej kamienicy w centrum przy Parku Andersa. Generalny remont i wyposażenie wykonano w grudniu 2025r, do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,79 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, położonego w ścisłym Centrum tuż przy Palcu Rodła. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł26,70 m² 9 363,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w centrum miasta o powierzchni 26,7 m2 w kamienicy w bliskiej odległości Parku Kasprowicza i Jasnych Błoni. Mieszkanie wykończone pod klucz, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,75 m² 7 258,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie. Cena: 499 000 pln (7258,18 pln/m ) Powierzchnia: 68,75 m Liczba pokoi: 2 duże, ustawne pokoje Piętro: 1 z 3 Lokalizacja: róg.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł83,44 m² 4 793,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Szczecina, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze i wyróżnia się wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,45 m² 8 846,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, kameralne mieszkanie położone przy ul. Bł. Królowej Jadwigi - w ścisłym centrum miasta, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Centrum Szczecina | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum, aleja Bohaterów Warszawy, 4 pokoje, 120 m2, balkon, 2 łazienki, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferta 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31,60 m² 72,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,6 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca nova 3 przy ul. Langiewicza. Opis mieszkania: lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

381 990 zł32,10 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkania 2-pokojowe - adaptacja poddasza | ul. Jana Pawła II, szczecin Na sprzedaż oferujemy 5 świeżo wykończonych, nowoczesnych mieszkań 2-pokojowych , powstałych w ramach adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł62,89 m² 111,31 zł/m²

 

Piętro:22/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sześćdziesięciometrowy apartament z widokiem na panoramę Szczecina w budynku Hanza Tower. Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62.89m2 zlokalizowane w apartamentowcu Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł106,96 m² 6 993,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kamienicy w centrum Szczecina. Jagiellońska - ścisłe centrum w pobliżu deptak Bogusława, wokół restauracje, kawiarnie, sklepy, komunikacja autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,30 m² 10 565,37 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo, możliwość zakupy obywateli spoza ue. Na sprzedaż kawalerka o pow. 28,3 m , usytuowana na dziewiątym piętrze budynku z 1980 roku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,85 m² 23 541,45 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, stylowo wykończony apartament położony w prestiżowym wieżowcu Hanza Tower jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji w mieście. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,43 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3-pokojowe mieszkanie 73,43 m? w Centrum ul. Bł. Królowej Jadwigi. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,43 m?, położone na II piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,27 m² 5 342,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Duże 4/5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Kaszubska. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 127,27 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,57 m² 8 369,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Niezwykły, komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony przy ul. Bogurodzicy; w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 zł15 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio w kamienicy, przy ulicy Monte Cassino w centrum Szczecina. -Nieruchomość- powierzchnia 15 m2. Piętro 3. Ogrzewanie miejskie. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł97 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31,04 m² 5 122,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Adaptacja poddasza do własnej aranżacji lokal odebrany, z założoną własną księgą wieczystą. Nieruchomość położona w ścisłym centrum, co czyni ją doskonałą inwestycją pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem nietuzinkowo zaaranżowanego mieszkania położonego na 2 piętrze klimatycznej, zabytkowej kamienicy, przy świeżo odrestaurowanej alei Jana Pawła II. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł54,23 m² 9 496,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł54,18 m² 12 089,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia