dowolna

Mieszkania do remontu Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Willowa

Drzetowo,Szczecin

349 000 zł49 m² 7 122 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Mieszkanie własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (49 m2 ) z oddzielną kuchnią, osobnym wc, piwnicą oraz garażem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

125 000 zł22 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka przy Wałach Chrobrego! Lokal do generalnego remontu. 125 000 zł! Niski czynsz - 100 zł. Mieszkanie do własnej aranżacji. Na zdjęciach przedstawione zostały możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo-Bolinko

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

230 000 zł37 m² 6 189,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: oferta zarezerwowana. Tylko U nas! oferta na wyłączność. Jeśli szukasz mieszkania do remontu kapitalnego w cichej i zielonej okolicy os. Niebuszewo-Bolinko, to być może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Niebuszewo,Szczecin

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30m2, przy ulicy Rugiańskiej, w sąsiedztwie Stawu Brodowskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - ustawny pokój dzienny z balkonem francuskim, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

288 000 zł31 m² 9 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Budynek wysoki ocieplony w środku osiedla Przyjaźni. Na drugim piętrze polecamy mieszkanie z oknami pcv wychodzącymi w stronę południowo-zachodnią - jasne. Drzwi balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

470 000 zł87 m² 5 402,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy zlokalizowane w centrum Szczecina na al Jana Pawła II. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze o pow. użytkowej 87m2 m2, składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Kaliny,Szczecin

420 000 zł65 m² 6 441,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do remontu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Kaliny w Szczecinie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

235 000 zł34 m² 6 921,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na Żelechowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim bloku Na powierzchnię 33,95 m2 składają się: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 499 000 zł164 m² 9 145,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Super cena! Na sprzedaż piękne przestronne i jasne piętro domu w dwurodzinnej willi w atrakcyjnej, spokojnej części szczecińskiego Pogodna. W pobliżu ogród Botaniczny i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu położone w kamienicy przy Alei Papieża Jana Pawła II w Szczecinie. Mieszkanie w odremontowanej kamienicy - oficyna. Po remoncie elewacji, dachu, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mieszka I

Pomorzany,Szczecin

199 000 zł19 m² 10 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Polecam do remontu kawalerkę na Pomorzanach w Szczecinie. Idealne pod wynajem. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów rekreacyjnych to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Pogodno,Szczecin

690 000 zł98 m² 7 059,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

W willowej części Pogodna, w parkowym otoczeniu przy ulicy Władysława Reymonta, stoi niemal 100-letni dom wielorodzinny o prostej formie i powściągliwej dekoracji. To właśnie tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

380 000 zł60 m² 6 322,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do 09.06.2022r Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na Osiedlu Kaliny. Lokal znajduje się na 8 piętrze dobrze utrzymanego, zadbanego bloku z szybkobieżną, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

275 000 zł31 m² 8 785,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie w plus nieruchomości! Możliwy zakup dla obywateli z poza ue! Forma własności-spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Oferuję na sprzedaż duża kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Łękno,Szczecin

228 400 zł32 m² 7 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie mieszkanie o powierzchni 32 m2, składające się z dwóch pokoi oraz osobnej kuchni przy ulicy Gorkiego. Piętro drugie w czteropiętrowym budynku. Elewacja budynku oraz klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

287 000 zł32 m² 8 921,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Osiedlu Kaliny. Lokalizacja, która zapewnia dobrą komunikację z każdym punktem w Szczecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł36 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Emilii Plater. Mieszkanie oraz lokalizacja idealna pod inwestycję - wynajem, jako apartament, jak również dla siebie do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

340 000 zł42 m² 8 015,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (42,42m2) z przynależną piwnicą na ul. 1 maja w dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze 10-piętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone na X piętrze wieżowca na os. Kaliny. Lokal ma powierzchnię 41,7m2 i składa się z salonu ok. 18m2 z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2 w dzielnicy Niebuszewo w kamienicy na 1 pietrze. Mieszkanie do generalnego remontu, w doskonalej lokalizacji idealne pod inwestycje na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Golęcino,Szczecin

185 000 zł46 m² 4 030,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w budynku przy ulicy Księcia Ziemowita. Blisko ( ok. 100 m ) przystanek komunikacji miejskiej ( tramwaj [6] i autobus [58] [59] [99] ) daje możliwość dobrego połączenia między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum,Szczecin

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 5 pokojowe (150 m2) Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego kamienicy. Budynek oddany do użytku w 1920r. przy ulicy Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

W ofercie posiadamy bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest rozkładowe (rzut w ząłączniku). W okolice wszystko co niezbędne do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

W pobliżu Aleii Papieża Jana Pawła II w kamienicy położone jest mieszkanie do kapitalnego remontu. Przestronne z doskonałym rozkładem gdzie atutem jest duży balkon od ulicy. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

279 900 zł36 m² 7 884,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

- oferta na wyłączność - Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w bardzo dobrej lokalizacji - ul. E. Plater. Mieszkanie oraz lokalizacja idealna pod inwestycję - wynajem, jako apartament, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mieszka I

Pomorzany,Szczecin

220 000 zł19 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbie

Dąbie,Szczecin

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Cena w dół o 16tyś. Rozkładowe, do własnej aranżacji! 2 pokoje, 46m2, balkon.Dąbię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

289 000 zł31 m² 9 233,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamknięta

Stołczyn,Szczecin

230 000 zł40 m² 5 717,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy zlokalizowane w lewobrzeżnej części Szczecina - Stołczyn. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa i przedszkole, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

310 000 zł48 m² 6 520,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam fajne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy - oficyna z lat 30-tych zlokalizowane w centrum Szczecina. Budynek zadbany, wjazd na podwórko gdzie dostępne są miejsca parkingowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Szczecin

539 000 zł88 m² 6 151,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

! na sprzedaż dwa mieszkania inwestycyjne obok siebie! ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Małkowskiego Powyższe zdjęcia przedstawiają mieszkanie przy ul. Małkowskiego. Idealne mieszkanie dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

389 000 zł68 m² 5 752,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,62 m2, zlokalizowane na 1 piętrz w 3 piętrowej kamienicy. Składa się z : - 2 pokoi (ok. 23m2 i 19 m2), z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł86 m² 5 202,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W najlepszej lokalizacji w Szczecinie. Na złotym szlaku w najbliższej okolicy Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. al. Papieża Jana Pawła II Mieszkanie 86m2, 3 pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

275 000 zł45 m² 6 046,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Szczecinie w dzielnicy Niebuszewo. Budynek ocieplony z odświeżona elewacją, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

447 000 zł81 m² 5 550,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super oferta 3 pokojowe mieszkanie położone w ścisłym Centrum Szczecina! Na powierzchnię 80,53mkw składają się: - 3 pokoje - osobna łazienka z wc - osobna kuchnia - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarego

Podjuchy,Szczecin

297 000 zł42 m² 7 037,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Polecam spółdzielcze mieszkanie 2-pokojowe w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane 15 min od centrum Szczecina - w Podjuchach. Mieszkanie usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

500 000 zł100 m² 4 975,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas - dla klientów Gwarant Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czystej kamienicy w najlepszej części ulicy Bolesława Śmiałego. Na metrażu 100,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Głębokie,Szczecin

530 000 zł66 m² 8 082,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta zarezerwowana do 05 maja 2022! Oferta sprzedaży części domu wolnostojącego położonego w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina - na osiedlu Głębokim. To jedyna dzielnica Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł38 m² 6 640,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

**uwaga Zdjęcia oraz spacer wirtualny to wizualizacja! Faktyczny stan mieszkania ukazany na końcu** Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

217 000 zł32 m² 6 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o pow. 32 m2. Lokal jest do remontu. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze budynku z cegły, dzielnica Niebuszewo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

760 000 zł132 m² 5 748,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Perełka W topowej lokalizacji! przepięknie zachowana kamienica Atrakcyjne, duże mieszkanie z balkonem 132,2m2 w centrum Szczecina przy Placu Zgody idealne na działalność, pod inwestycję.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij