dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 040 zł32,10 m² 12 306,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29,45 m² 11 714,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , usytuowana na parterze w spokojnej, zielonej części Szczecina Pomorzany. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 1 pokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze w niskim budynku bez windy na ul. Belgijskiej. Wyposażenie i umeblowanie widoczne na zdjęciach, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł24 m² 10 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m , usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina. Skład nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

299 990 zł30,56 m² 9 816,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27,61 m² 108,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z pięknym widokiem - nigdy nie zamieszkała kawalerka 27,61 m2 z balkonem w pierwszej linii od Odry. Mieszkanie w inwestycji "nad Odrą" dewelopera jw Construction.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 800 zł25,57 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, położona w dzielnicy Gumieńce. Pokój z wyjściem na balkon, kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem agd, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł37 m² 11 754,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,46 m , zlokalizowane w popularnej dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31,15 m² 73,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa Mieszkanie na Starym Mieście - Idealne Miejsce do Życia! Lokalizacja: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 38m2 na Starym Mieście, zaledwie 150m od zamku.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł88 m² 10 170,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań (cena ofertowa, to cena obu mieszkań łącznie), położonych w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum Szczecina. Oto istotne informacje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 850 zł35,91 m² 12 304,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki w Centrum miasta Do wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro, czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

336 590 zł34,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ofertą sprzedaży jest duża kawalerka z wykuszem położona w dzielnicy Żelechowa przy ul. Robotniczej w Szczecinie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,7 m kw usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł46,80 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Centrum przy ul. Jagiełły, mieszkanie jest wyposażone w wejście od ulicy przez co może funkcjonować jako lokal usługowy. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w ścisłym centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób ? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,99 m² 15 004,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w stanie deweloperskim, położona w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio nad Odrą, z częściowym widokiem na rzekę. Powierzchnia mieszkania: 35,99.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,80 m² 10 704,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki zlokalizowanej w bardzo dobrej części Szczecina jakim jest niewątpliwie osiedle Zawadzkiego. Nieruchomość znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30,50 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł18,60 m² 12 311,83 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze wysokiego budynku. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł27,10 m² 10 959,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Gotowa ,klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy kr. Jadwigi. Adaptacja poddasza: - pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,00 m2. - łazienka 3,60 m2, - korytarz 3,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzone 1 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze niskiego bloku z 2024 roku, usytuowane na cichym i spokojnym osiedlu, nieopodal galerii Północ. Na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie o pow. ok. 37 m2, na parterze niskiego 2 piętrowego nowego budynku w dzielnicy Stołczyn. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł35,73 m² 21 102,71 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 6 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Tylko u Nas! Na sprzedaż piękny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wysoko wykończone mieszkanie Z ogródkiem szczecin, bukowo 37 m | 425 000 zł + miejsce parkingowe | Rok budowy: 2024 Komfort, nowoczesność i idealna lokalizacja w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,33 m² 10 876,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna kawalerka Pomorzany | 29,33 m | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,54 m² 17 292,78 zł/m²

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,45 m , zlokalizowany na 5. piętrze wieżowca Hanza Tower jednego z trzech najwyższych budynków w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,62 m² 11 007,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna mini kawalerka o powierzchni 23,62 m, położona w zadbanym bloku mieszkalnym przy ul. św. Cyryla i Metodego w Szczecinie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34,63 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary; - adres: Sowińskiego 78B; - Całkowity koszt wynajmu: 2.445,56 zł + prąd; - Przed.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 zł34,90 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znana i lubiana dzielnica Warszewo, ul. Duńska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, niskiego, 4 piętrowego budynku. Duży, przestronny pokój , osobna kuchnia, łazienka z wc, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł42,44 m² 17 177,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

440 285 zł33,98 m² 12 957 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Podana cena jest ceną brutto (vat 23%)! Cena netto 357 955 zł Na sprzedaż świeżo wykończona kawalerka, znajdujące się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2025 roku. -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł31,46 m² 11 093,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe Szczecin/ Drzetowo, na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w północnej części Szczecina. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Śródmieście/centrum. Nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m2 w zadbanej kamienicy z lat 30-tych, powstałe z adaptacji poddasza (4 piętro). Lokal oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 35 m, położona na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym z pięknym widokiem na Park Kasprowicza oraz Urząd Miasta Szczecin. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł29,07 m² 11 523,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży kawalerka z balkonem, położona w wieżowcu przy ul. Barnima. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.