dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Niebuszewo

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

685 000 zł59 m² 11 610,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się na drugim piętrze. Lokal ma 59m2 powierzchni całkowitej w skład której wchodzą trzy rozkładowe pokoje: 19,6 m2, 16,3m2, 9,2m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hit cenowy! Mieszkanie do wynajęcia , tylko dla jednej osoby- kobiety! Mile widziana: pracująca kobieta lub studentka-bez zwierząt. Mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie C.H.Manhatan , Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47,46 m² 10 219,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie dwupokojowe. Usytuowane w budynku na pograniczu Niebuszewa i Warszewa, w niskim dwupiętrowym bloku. Na powierzchnię 47,46m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m zlokalizowane przy ul. Kazimierza Królewicza, w świetnej lokalizacji - blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł41,37 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na os. Książąt Pomorskich. Lokal ma powierzchnię 59,5m2 i składa się z trzech rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,45 m² 11 607,49 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o łącznej powierzchni (77,45m2), położony na 11. piętrze w 18-piętrowym apartamentowcu Widok` z 2009r. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,63 m² 7 791,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie ul. Naruszewicza przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,70 m² 11 634,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Królewicza! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25,7 m , usytuowane od strony zachodniej, co zapewnia dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

770 000 zł73 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje | 73 m | wysoki standard | Bandurskiego | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

349 000 zł26 m² 13 527,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż własnościowe, 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia. Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł30 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ,duża przestronna kawalerka z balkonem. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze, na pograniczu Niebuszewa oraz ulicy Przyjaciół Żołnierza. Składa się z dużego, ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

640 000 zł54 m² 11 898,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To mieszkanie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przemyślany układ, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

557 000 zł65 m² 8 511,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie niezwykłej urody, atrakcyjnie położone u zbiegu alei Wyzwolenia, ulicy Słowackiego i Krasińskiego. Możliwa zamiana! Mimo, że okna salonu zwrócone są w stronę ruchliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynkowa

Niebuszewo,Szczecin

1 990 zł37 m² 54,46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fiesta zn oferuje do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rynkowej 43 (niebuszewo) w sąsiedztwie Fabryki Wody. Doskonale skomunikowane z centrum (zaledwie 2 km od Galaxy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Niebuszewo,Szczecin

409 000 zł45 m² 9 084,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Reja w Szczecinie Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

374 000 zł40 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 na 1 piętrze w wyremontowanej 3 piętrowej kamienicy przy cichej ulicy między Krasińskiego a Kołłątaja na Niebuszewie. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

539 000 zł53 m² 10 093,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Niebuszewo, ul. Rapackiego Oferujemy na sprzedaż przestronne i wyjątkowo zadbane mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane przy ul. Łuczniczej. To idealna nieruchomość dla pary, rodziny 2+1, 2+2 lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

539 000 zł65 m² 8 236,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie niezwykłej urody, atrakcyjnie położone u zbiegu alei Wyzwolenia, ulicy Słowackiego i Krasińskiego. Istnieje możliwość wyodrębnienia 3 pokoju! Mimo, że okna salonu zwrócone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: na wynajem, 55 m 2 oddzielne pokoje + osobna kuchnia świeżo po odświeżeniu czyste, jasne, przyjemne wnętrze balkon idealny na poranną kawę 5 piętro w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

360 000 zł36 m² 9 865,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,49 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku. Lokal w dobrym standardzie, gotowy do zamieszkania lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

374 000 zł39 m² 9 555,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w spokojnej części osiedla Niebuszewo. Mieszkanie pierwotnie stanowiło kawalerkę z odrębną kuchnią, obecnie zostało funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie na II piętrze przy ul. Niemcewicza idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

539 900 zł47 m² 11 487,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

546 000 zł50 m² 10 811,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentuję jasne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 50,5 m , zlokalizowane w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Szczecina przy ul. Asnyka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

580 000 zł49 m² 11 800,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,15 mkw znajdującego się na lubianym, spokojnym osiedlu Książąt Pomorskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe słoneczne mieszkanie od strony podwórka o powierzchni 36 m2 na 7 piętrze w wyremontowanym 10 piętrowym budynku przy ulicy Ofiar Oświęcimia. Nieruchomość po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Heleny! Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

650 000 zł57 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestrzeń dla Twojej rodziny - 3 pokojowe mieszkanie/ funkcjonalny układ / dobra lokalizacja Punkt bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta ( Niebuszewo). W pobliżu nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Niebuszewo,Szczecin

1 990 zł38 m² 52,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wilczej 31. Położone w sąsiedztwie Stawu Brodowskiego i zaledwie 4 przystanki autobusem od centrum Szczecina. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

387 000 zł44 m² 8 849,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i dobrą lokalizację? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m będzie odpowiednie zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł78 m² 6 438,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Elizy Orzeszkowej, która została zmodernizowana oraz przebudowana w 2023 r. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

485 000 zł57 m² 8 508,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż - 2/3 pokoje, 57 m - Szczecin, niebuszewo Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w dzielnicy Niebuszewo w Szczecinie. Układ mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

360 000 zł31 m² 11 501,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa, duża i słoneczna kawalerka z balkonem ul. Niemcewicza, szczecin Powierzchnia: 31,30 m | Piętro: 3/4 | Budynek z cegły z 2000 r. | balkon z pięknym widokiem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

799 000 zł72 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Idealna Oferta dla Rodzin! Świetna lokalizacja! Blisko centrum, w pobliżu zieleń/ punkty spacerowo rekreacyjne- park Brodowski i Staw Brodowski. Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niebuszewo,Szczecin

310 000 zł31 m² 10 019,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jedno pokojowego, zlokalizowanego na osiedlu Niebuszewo. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze ocieplonego wieżowca z 1978 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

460 000 zł53 m² 8 614 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu szczecińskiego Niebuszewa ul. Niemcewicza tuż przy Manhattanie. Mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Niebuszewo,Szczecin

420 000 zł57 m² 7 328,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane u zbiegu Aleja Wyzwolenia, ulica Juliusza Słowackiego oraz Ulica Zygmunta Krasińskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Zachodniopomorski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe z balkonem mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m , usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasterska

Książąt Pomorskich,Szczecin

389 000 zł47 m² 8 259,02 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Pasterskiej na Osiedlu Książąt Pomorskich w Szczecinie w atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej bardzo dobrą komunikację z miastem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij