dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

145 200 zł36 m² 4 033,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 pokoje do kapitalnego remontu zlokalizowane na 4 piętrze ocieplonego wieżowca na obrzeżach osiedla Książąt Pomorskich. Na powierzchnię 36 m2 składają się 2 rozkładowe pokoje 11/11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

209 000 zł49 m² 4 265,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2- pokojowe na poddaszu świeżo wyremontowane. Salon połączony z kuchnią do własnej aranżacji , łazienka razem z wc w ładnych kafelkach i terakocie. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cegielskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, 54m2. Ładne, ze słonecznym balkonem i w pełni wyposażone, przestrzenne, komfortowe do wynajęcia od lipca! Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

196 000 zł46 m² 4 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie dobrze skomunikowane Z centrum miasta, spokojna okolica okazyjna cena 4.667,52 PLN/M2 - TAKIE OKAZJE TYLKO Z ! Przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Niebuszewo,Szczecin

175 000 zł46 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanio mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka i oszklona antresola 45,5m2 + piwnica. Bardzo słoneczne i ciepłe, z ogrzewaniem miejskim. Na I piętrze, przy zielonym skwerku, placu zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostrzewskiego

Warszewo,Szczecin

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronne, ciepłe i jasne mieszkanie w trzypiętrowym budynku z 2004 roku, usytuowanym przy bocznej, spokojnej uliczce na Warszewie. Mieszkanie nadzorowane w czasie budowy przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka 35 M2 do wynajęcia od zaraz za mini cenę 800 pln/ miesiąc - łap okazję Z ! Małe mieszkanie w świetnej lokalizacji, wyposażone i umeblowane. Wszędzie blisko. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71 m2 2006r na 1 piętrze , widok na panoramę Szczecina , w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , holu ,garderoby ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jedyne W swoim rodzaju dwupokojowe mieszkanie O niestandardowym układzie na spokojnym osiedlu książąt pomorskich W cenie 290.000 PLN! ŁAP OKAZJĘ Z ! Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł66 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie na Niebuszewie w doskonałej lokalizacji: blisko Manhattan, z okien widać Park Kasprowicza, latem blisko na "arkonkę". Nieopodal wejścia do kamienicy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na Niebuszewie o podwyższonym standardzie, na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy z cegły. Ogrzewanie co miejskie, budynek ocieplony, okna pcv. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe mieszkanie 49,5 M2 W bardzo zadbanym budynku za jedyne 4.646,46 ZŁ/M2 - ZAPEWNIA BEZPIECZŃSTWO SPEŁNIANYCH MARZEŃ! Oferta sprzedaży dotyczy słonecznego, przestronnego mieszkania na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

199 900 zł47 m² 4 253,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z potencjałem na parterze za jedyne 199.900 ZŁ- WYKORZYSTAJ OKAZJĘ Z ! Mieszkanie położne na wysokim parterze w dziesięcio-piętrowym wieżowcu na osiedlu Książąt Pomorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żupańskiego

Północ,Szczecin

228 000 zł53 m² 4 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na poddaszu zadbanej kamienicy niedaleko parku Kasprowicza. Pokoje rozkładowe, na podłogach panele, kuchnia w formie aneksu, łazienka i wc razem z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny apartament, gustownie urządzony, który może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Apartament ma 4 lata jest położony na uroczym, zamkniętym osiedlu ze stróżem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Książąt Pomorskich, w niskim bloku na III piętrze. Na powierzchnię 59m2 składają się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

294 000 zł66 m² 4 485,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Niebuszewie w doskonałej lokalizacji: blisko Manhattan, z okien widać Park Kasprowicza, latem blisko na "arkonkę". Nieopodal wejścia do kamienicy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Książąt Pomorskich,Szczecin

135 000 zł30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2pok 30m,w okolicach Książąt Pomorskich, blok niski IV piętrowy z lat 70-tych, ogrzewanie miejskie.Cena: 135tys. Pilnie sprzedam - pośrednikom dziękuję, biura proszę nie dzwonić. tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja! Sprzedam atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2 z dwoma balkonami, położone w cichym, spokojnym miejscu na skraju os. Bandurskiego (książąt Pomorskich) na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

165 900 zł36 m² 4 608,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kawalerka Z której wyodrębiono dwa pokoje na warszewie W okazyjnej cenie 165.900 PLN! ŁAP OKAZJĘ Z ! Bardzo przestronna, duża kawalerka, przerobiona na 2 pokoje z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Niebuszewo,Szczecin

285 000 zł109 m² 2 614,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem do aranżacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne, ciepłe i przestronne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Szczecina - na Warszewie. Ocieplony budynek z 2000 roku. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 43 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Niebuszewo,Szczecin

196 000 zł43 m² 4 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46m (w akcie 43m) , położone w dzielnicy Niebuszewo, w bliskiej odległości od sklepów, komunikacji miejskiej oraz uczelni wyższych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Warszewo-polecam w Willi 4 rodzinnej - na Osiedlu Nad Strumykiem-II poziomowe bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe o pow.całkowitej 110m2,użytkowej 86,7m2 z ogródkiem/150m2/,garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

900 zł65 m² 13,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajecia mieszkanie 2-pokojowe (64m2). Znajduje sie ona przy ulicy Labedziej (lewobrzeze). Opis mieszkania (zdjecia dostepne na emaila): - na podlodze w przedpokoju i pokojach - parkiet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Niebuszewo,Szczecin

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w oficynie (pokoje przejściowe). Mieszkanie zlokalizowane na "bliskim" Niebuszewie, bardzo blisko komunikacji miejskiej, 5 minut spacerkiem od ch Galaxy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

317 500 zł82 m² 3 871,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne 3 pokoje Mieszkanie o pow. 82m2 znajduje się na 11 piętrze ocieplonego wieżowca na Niebuszewie. Trzy przestronne bardzo słoneczne pokoje, na podłogach parkiet, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej części Warszewa. Jego powierzchnia użytkowa to 72m2 natomiast całkowita 90m2. Na pierwszym poziomie znajduje się korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

227 900 zł53 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Okazja - duże słoneczne mieszkanie 3-pokojowe Z klimatyzacją na poddaszu tuż obok parku kasprowicza - takie okazje tylko Z ! Polecam, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

122 000 zł38 m² 3 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Dwupokojowe mieszkanie W atrakcyjnej cenie 122.000 ZŁ! Przedmiotem oferty jest tanie mieszkanie o powierzchni całkowitej 38,6 m2, znajdujące się w budynku dwu piętrowym na szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

900 zł56 m² 16,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie rozkładowe dwupokojowe w pełni wyposażone z dużym balkonem. Salon ok. 20m z wyjściem na balkon , sypialnia 16m, kuchnia z jadalnią ok. 16m wraz z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anastazji

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 000 zł59 m² 16,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje, kuchnia i łazianka. 3 piętro. Osiedle Książąt Pomorskich niedaleko od centrum. Dobra lokalizacja, dobra komunikacja. Podłogi panele i kafle. Okna pcv. Agd(pralka, lodówka, kuchenka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka u zbiegu ulic Łuczniczej i Warcisława w apartamentowcu z 2005 roku. W mieszkaniu na podłogach w przedpokoju i pokoju panele a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

373 000 zł67 m² 5 567,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe W dzielnicy warszewo położone na parterze W budynku Z 2006 roku Jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,2 m2 zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Niebuszewo,Szczecin

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55mkw na III piętrze w Iv piętrowej kamienicy przy ul. Heleny. Pokoje rozkładowe o pow. 19 i 16mkw, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe W wysokim standardzie Z balkonem na osiedlu strzeżonym W prestiżowej dzielnicy warszewo tylko 1.900ZŁ/M-C - TAKIE OKAZJE TYLKO Z ! Atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

143 000 zł26 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowocześnie wykończona kawalerka- tylko się wprowadzać za jedyne 143.000 ZŁ- ŁAP OKAZJĘ Z Mieszkanie o powierzchni całkowitej: 26m2, świeżo po kapitalnym remoncie. Znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paproci

Golęcino,Szczecin

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta bezpośrednia - Mieszkanie o powierzchni 53 m2, na które składają się: duża kuchnia (półotwarta na resztę mieszkania), pokój (16m2), sypialnia (9 m2), korytarz, wc oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż W atrakcyjnej cenie do zamieszkania od zaraz, tylko 4.499,68 PLN/M2 - ŁAP OKAZJĘ Z ! Powierzchnia całkowita mieszkania: 46,67m2 w skład, której wchodzą 2 pokoje za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

145 000 zł30 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna kawalerka blisko centrum za jedyne 145.000 ZŁ- ŁAP OKAZJĘ Z ! Mieszkanie jednopokojowe typu kawalerka po remoncie, wykończone z umeblowaniem i sprzętem AGD, położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

257 600 zł61 m² 4 222,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie Z potencjałem W za przystępną cenę - nie przegap okazji I sprawdź! Ciepłe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,5 m2 o wygodnym rozkładzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij