dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

950 000 zł76,15 m² 12 475,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 76,15 m2, połoz onego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecina. Najwaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 050 zł48,70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowym osiedlu Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów i Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł39,57 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z prywatnym ogródkiem | blisko centrum | duży potencjał Marzysz o mieszkaniu z własnym ogródkiem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości centrum? Ta nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,93 m² 8 855 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Krzywoustego. Lokal przeszedł generalny remont wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

336 400 zł27,20 m² 12 367,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji w samym sercu Szczecina. pow - 27,2 m piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku w -2026 roku Mieszkanie w bliskiej odległości do szkól,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 262 zł42,83 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu z atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy stawie. Lokal gotowy do odbioru. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

880 000 zł76,95 m² 11 436 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż świetna inwestycja pod wynajem: dwa mieszkania przy al. Piastów. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość podzieloną na dwa niezależne mieszkania, wyposażone, gotowe do wynajęcia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,93 m² 10 333,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Apartament 2-poziomowy przy parku Kasprowicza Opis Na sprzedaż apartament dwupoziomowy 92 m prestiżowa lokalizacja przy Parku Kasprowicza Apartament położony jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedaż-2 atrakcyjne , rozkładowe pokoje Centrum. Mieszkanie z miłym klimatem położone na drugim piętrze w kamienicy przy spokojnej ulicy w Centrum miasta. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w budynku z 2019 roku z windą w okolicy Bramy Portowej. Doskonały pod inwestycję / wynajem. Doskonała lokalizacja dla młodych ludzi wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37,90 m² 10 791,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warzymice, tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, komórka lokatorska, osiedle zamknięte, wysoki parter. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

502 424 zł96,62 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35,03 m² 7 707,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura. Idealne pod najem ale nie tylko! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -przedpokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43,06 m² 10 427,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w szczecińskiej dzielnicy niebuszewo. Lokal położony jest na wysokim parterze w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 968 zł65,46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Pełna infrastruktura w zasięgu ręki .Niedaleko Staw Brodowski ,Fabryka wody. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego znajdującego się tuż przy Parku Kasprowicza. Znajduje się na pierwszym piętrze w oficynie Pokoje przejściowe o powierzchniach 15.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76,90 m² 8 972,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta sprzedaży Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł77,24 m² 12 027,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z garażem, w nowym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta, nie możesz przejść obojętnie obok tej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,20 m² 8 930,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 40 m zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy. To idealna propozycja dla osób szukających lokum z duszą , które chcą wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł118,42 m² 5 277,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. przeznaczyło na sprzedaż lokal mieszkalny numer 9 położony w Szczecinie przy ul. ks Bogusława X 52. Lokal znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,80 m² 5 718,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 34,8 m - Centum, szczecin | 199 000 zł Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Centrum. Idealna opcja inwestycyjna lub na start. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł72 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezrzecze, ul. Górna, 3 pokoje, taras, balkon, garaż. Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem ? Bezrzecze, 72 m2, 3 pokoje Lokalizacja: bezrzecze, gm. Dobra (szczecińska) Powierzchnia: 72 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,10 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-Gumieńce, blisko pełnej infrastruktury. Cztery rozkładowe pokoje, jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m | 1 piętro | ogród | piwnica | strych | idealne pod inwestycję Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,81 m² 8 964,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81 m2 położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie w kamienicy 150 m | 4 pokoje | 2 balkony | Szczecin Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 150 m, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł107 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nieruchomość składająca sie z dwóch niezależnych mieszkań : - mieszkanie o pow. 87 m2 ; - trzy pokoje , jeden przejściowy , salon z balkonem i kominkiem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł68,80 m² 11 845,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczecin, pogodno, przy Korpusie Nato, ul. Sosabowskiego, 3 pokoje apartament, os. Pod Gwiazdami. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż nowy apartament 3 pokojowy o pow. 68,7 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,05 m² 8 603,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (44,05 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 950 zł49,45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49.45 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,60 m² 9 889,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60m?, położone w świetnie skomunikowanej części miasta na Niebuszewie. Mieszkanie - pełna własność, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł72,71 m² 7 701,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina 72,71 m , gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,71 m , położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,20 m² 10 349,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładne, przestronne i rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie przeszło remont zakończony 3 lata temu, w wyniku którego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena okazyjna: tylko ok. 6150 zł/m2 powierzchni całkowitej w zadbanym budynku z 2001 roku Szukasz przestrzeni w nowszym budownictwie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 999 zł55,20 m² 11 775,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem 115m2. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni Łazienki i przedpokoju. Do mieszkania również.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł173,75 m² 3 424,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1935

Inwestycja W kamienicy | duży metraż | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 173,75 m w klimatycznej, secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Cena: 2864 zł/m (netto).

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,90 m² 9 782,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zakup możliwy również dla obywateli spoza ue. Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,9 m , położone na czwartym piętrze, z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu, o powierzchni ok. 110 m , z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 570 m . Brak czynszu administacyjnego - Samodzielność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogumiły

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł34 m² 11 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34,14 m | Szczecin Łękno / Pogodno | Parter z niezależnym wejściem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w prestiżowej.