dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Jasne Błonia im. Jana Pawła II

Jasne Błonia,Szczecin

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyne 4 pokojowe mieszkanie w prestiżowym miejcu miasta blisko Jasnych Błoni. Położone na 2 piętrze niskiego, ocieplonego budynku z cegły z lat 60. Przestronny hol, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

105 000 zł28 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, znajduje się na 9 piętrze bloku na Os. Piastowskim. Pokój o powierzchni ok. 17 mkw, kuchnia oddzielona od pokoju dużą szybą, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

225 000 zł55 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zielone I spokojne pogodno Mieszkanie 3 pokojowe o pow 55m na 3 piętrze 3 piętrowej ocieplonej kamienicy z wymienionym dachem. 3 rozkładowe pokoje (salon z kominkiem, sypialnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

179 000 zł57 m² 3 151,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Super adaptacja poddasza w odnowionej kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji - przy Kaskadzie. Kamienica po gruntownym remoncie, nowy dach, klatka schodowa, brama. ładnie zagospodarowane wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł65 m² 3 456,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ładne słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 65m2. Na powierzchnię składają się 3 rozkładowe pokoje o powierzchniach ok. 14m2, 12m2, 12m2, widna kuchnia 4m2, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

264 000 zł52 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Duże słoneczne mieszkanie 3-pokojowe 52 M2 Z ogródkiem W 3-piętrowym budynku na pogodnie za jedyne 264.000 ZŁOTYCH! TYLKO Z ZAWSZE TANIO I BEZPIECZNIE! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jasne Błonia

Jasne Błonia,Szczecin

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyne 4 pokojowe mieszkanie w prestiżowym miejscu miasta blisko Jasnych Błoni. Położone na 2 piętrze niskiego, ocieplonego budynku z cegły z lat 60. Przestronny hol, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywoń

Dąbie,Szczecin

175 000 zł44 m² 3 950,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania Państwu 2 pokojowe mieszkanie, mieszczące się na największej dzielnicy prawobrzeża, a mianowicie Dąbia. Nieruchomość jest usytuowana w centrum dzielnicy, skąd do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

469 000 zł114 m² 4 114,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 2-poziomowe W prestiżowej dzielnicy szczecina - gumieńce za jedyne 4.114,04 ZŁ/M2 - KORZYSTAJ Z OKAZJI Z ! Szukasz komfortowego mieszkania, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorkiego

Śródmieście,Szczecin

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokojowe mieszknie w zadbanej kamienicy na pograniczu Pogodna i Śródmieścia na ul. Gorkiego. Atrakcyjna lokalizacja, blisko park, sklepy, komunikacja. Na powierzchnię 99,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

169 950 zł49 m² 3 468,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe (pokój dzienny z aneksem kuchennym) o pow.użytkowej 47,76 m2 na Gumieńcach. Ogrzewanie i ciepła wodą z sieci miejskiej. Czynsz łącznie z ogrzewaniem 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Świerczewo,Szczecin

205 000 zł53 m² 3 838,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 53,4 mkw znajduje się na II piętrze 4-o piętrowego budynku z cegły (zbudowany w latach 60-tych). Większy pokój o pow. 23 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

235 000 zł58 m² 4 053,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone w ładnie utrzymanej kamienicy z czystą i niezdewastowaną klatką schodową oraz odnowioną elewacją. Bardzo blisko do ch Kaskada, alei Fontan , komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

123 000 zł27 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na Pomorzanach. Mieszkanie w niskim czteropiętrowym budynku położone na czwartym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 27m2. Mieszkanie do remontu w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Pogodno

Pogodno,Szczecin

380 000 zł84 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84 m2 położone w pięknej części Pogodna. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w trzypiętrowym ośmiorodzinnym budynku z cegly.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Modra

Bezrzecze,Szczecin

368 000 zł90 m² 4 088,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni 90m2, w bloku 2-piętrowym z 2005 roku na Bezrzeczu. 4 pokoje w tym salon z aneksem kuchennymo pow 33,21m2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

286 000 zł73 m² 3 917,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam! 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze w aktualnie ocieplanym budynku z lat 90-tych. Lokal gotowy do zamieszkania. Na powierzchnię 74m2 składają się salon z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Świerczewo,Szczecin

217 000 zł45 m² 4 822,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe w niskim świeżo ocieplonym bloku czteropiętrowym. Blok z dala od głównej ulicy Ku Słońcu. Klatka po generalnym remoncie z nowymi oknami pcv i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

178 000 zł48 m² 3 708,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na IX piętrze ocieploneo wieżowca na Książąt Pomorskich. Dobry dojazd do Centrum, blisko komunikacja, szkoła, przdszkole, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokojowe o pow 45m2 na 1 piętrze w nowej cegle z 2007r, salon połączony z aneksem kuchennym, można zrobić bez problemów osobną kuchnię. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zofii

Książąt Pomorskich,Szczecin

143 000 zł28 m² 5 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Polecam ładną, wyremontowaną kawalerka z dużym balkonem w budynku z lat 90-tych. Wymieniono okna na pcv, ościeżnice oraz drzwi wewnętrzne, jak i wejściowe. Na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

143 000 zł37 m² 3 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duża ładna kawalerka 37m przerobiona na 2 pokoje,świezo po kapitalnym remoncie.na styku Śródmiescia i Pomorzan.Duzy balkon,z okien widać kawałek Odry,cisza spokój.Wiezowiec,1 piętro.Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

134 000 zł30 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż kawalerkę w centrum Szczecina. Na powierzchnię 30 m kw składa się słoneczny pokój wraz z aneksem kuchennym, łazienka z natryskiem oraz toaleta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

123 000 zł27 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kawalerka o pow. 27 m2,na IV piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku z lat 80-tych. Lokalizacja - Pomorzany to doskonała propozycja pod inwestycję. Ogrzewanie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

134 000 zł29 m² 4 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 29 mkw położona w kamienicy na II piętrze. Pokój połączony z kuchnią o powierzchni 22 mkw, łazienka ok. 5 mkw. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasne Błonia

Jasne Błonia,Szczecin

200 000 zł49 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 49 m2, położone na 2. piętrze niskiego budynku zlokalizowanego blisko Jasnych Błoni. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Płonia

Płonia,Szczecin

187 000 zł52 m² 3 589,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie W spokojnej okolicy za jedyne 3.589,25 ZŁ/M2 Z ZAWSZE KORZYSTNE OFERTY! Przytulne mieszkanie o powierzchni 52,1 m2 położone w Płoni, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borysa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł84 m² 5 927,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu piętro domu dwurodzinnego w budynku poniemieckim w bardzo dobrym stanie technicznym,na działce 850m2. Okolica bardzo urokliwa w pobliżu Lasku Arkońskiego ,parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem bardzo słoneczne i cepłe o powierzchni 51,6 m2, położone na 3 piętrze w niskim ocieplonym budynku w środkowej klatce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

286 000 zł53 m² 5 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Osiedle Bukowe! Mieszkanie 2 pokojowe o pow 53m2 z ogródkiem (ok 25m2) w niskim budynku z cegły 2001r Pokoje rozkładowe o pow 22m2 i 11m2 większy z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

91 900 zł18 m² 5 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz kawalerki W okazyjnej cenie? taniej nie znajdziesz! słoneczna kawalerka W centrum miasta za jedyne 91.900 ZŁ! ŁAP OKAZJĘ Z ! Mieszkanie na drugim piętrze wieżowca położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne, słoneczne i ciepłe mieszkanie położone w centrum miasta w nowym bloku z dwiema nowoczesnymi windami. Przestronny pokój posiada dwie pary drzwi balkonowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowo

Bukowo,Szczecin

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem I garażem W atracyjnej lokalizacji za jedyne 195.000 ZŁ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO Z ! Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarczyńskiego

Śródmieście,Szczecin

265 000 zł111 m² 2 388,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przetsronne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe w ładnej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni 110,95 mkw składa się z: pokoji o powierzchniach 27,81 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

175 000 zł34 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, rozkładowe, o pow 34,5m2 z nowoczesnym aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Na półpiętrze znajduje się dodatkowe pomieszczenie użytkowe schowek. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławomira

Śródmieście,Szczecin

253 422 zł51 m² 4 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w komfortowym 5 kondygnacyjnym budynku wyposażonym w windę i oddanym do użytku w 2008 r. W pobliżu komunikacja miejska, tereny zielone oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gorkiego

Pogodno,Szczecin

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

249 000 zł53 m² 4 709,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 52,87 m2 położone na 1. piętrze kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum (okolice Placu Zgody). Na mieszkanie składaja się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

124 000 zł24 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka O powierzchni 24 M2 już za 124.000 ZŁ! - Z TYLKO KORZYSTNE OFERTY! Mieszkanie w czteropiętrowym budynku na spokojnym osiedlu blisko centrum miasta tylko 5.166,67 zł/m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

190 000 zł43 m² 4 371,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadbane mieszkanie W pobliżu C.H. Galaxy za jedyne 199.000ZŁ! W MAMY WIELE OKAZYJNYCH OFERT! Nasza oferta to dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie w pobliżu Galaxy oraz środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Arkońskie-Niemierzyn,Szczecin

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 pok o pow. 46 m2 na parterze na ul. Niemierzyńskiej (blisko Barnima) idealnie nadaje się na lokal użytkowy, gdyż sąsiaduje z już funkcjonującymi sklepami (kwiaciarnia) Okna.