dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

982 ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 173 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110 m, usytuowane na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Herbowej, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,50 m² 9 797,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum! Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń, idealnie nadaje się zarówno na użytek własny, jak i pod inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł74,35 m² 7 531,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł120 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe w cenie 835.000 zł. (dla chętnych opcja z garażem indywidualnym w łącznej cenie 885.000 zł) Na pierwszym poziomie znajduje się salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł60,06 m² 8 308,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m , położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł89,07 m² 6 500,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (89,07m2) z oddzielną kuchnią, znajdujące się we.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł52 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat 50-60tych. Dobry rozkład -pokoje ustawne w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia widna - po remoncie, nowa zabudowa, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,12 m² 11 877,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,12 m2 usytuowane na 1. piętrze odnowionej kamienicy (2. linia zabudowy) w ścisłym Centrum miasta. Na powierzchnię nieruchomości składają się.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie 2-pokojowe nad Odrą - 56 m | Wysoki standard | Garaż w cenie Oferuję na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

644 955 zł67,89 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

! oferta na wyłączność! Na sprzedaż unikatowe dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc postojowych znajdujących się bezpośrednio przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł81,10 m² 9 852,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta w Szczecinie, tuż przy Placu Orła Białego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł84,74 m² 70,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (84,74 m2) na parterze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41,70 m² 71,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia o powierzchni ok 41,7 m2 świetnie zlokalizowanego -w samym centrum Szczecina Rozkład pomieszczeń Na powierzchni 41,7 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł67,60 m² 8 431,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m , znajdujące się na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Układ mieszkania: - przestronny salon z jadalnią - Sypialnia - Pokój dla dziecka,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł70,20 m² 6 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie niedaleko Pleciugi, basenu, urzędu Miasta, jasnych Błoni. Doskonała lokalizacja! Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,91 m² 8 104,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w samym sercu Szczecina ta oferta jest dla Ciebie. Zamieszkaj pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Placem Rodła, gdzie tętniące życiem miasto spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! W ofercie na sprzedaż mieszkanie rozkładowe na poddaszu znajdujące się ścisłym centrum przy pl. Kościuszki. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł99,14 m² 8 472,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69 m² 10 855,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje | 69 m2 | balkon | garaż | Śródmieście - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Celna

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim na rynku wtórnym. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem o powierzchni 5 m2, idealne do własnej aranżacji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 040 zł32,10 m² 12 306,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,76 m² 6 526,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , położone w topowej lokalizacji Szczecina przy Deptaku Bogusława oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie ekskluzywne, słoneczne dwupiętrowe mieszkanie w parku Jasne Błonia. Budynek z 2004 r z windą. Mieszkanie zlokalizowane na tyłach budynku z ekspozycją na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w sercu miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł80 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokoje, hanza Tower 26 piętro Wyjątkowy apartament o powierzchni 79,94 m2 w Hanza Tower w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w nowoczesnym budynku, stworzonym dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina zamknięte osiedle, tylko 2 minuty od Galaxy. W pobliżu sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie 94 m | 1. Piętro kamienicy | ul. Bolesława śmiałego szczecin opis nieruchomości przestrzeń, potencjał, klimat kamienicy Na sprzedaż przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł107,91 m² 6 486,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mega okazja w samym Sercu Miasta Szczecin! Położone w doskonałej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 107m2, idealnie nadające się na Inwestycję lub podzielenie na pokoje pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37 m² 9 432 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!Idealna oferta dla studentów-bardzo wysoki standard! Stała kwota czynszu to 2800 zł włącznie z mediami i miejscem postojowym. Na wynajem kawalerka zlokalizowana w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,07 m² 8 476,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze kamienicy z 1900 roku położonej w samym sercu Szczecina. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2010 roku. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł77,10 m² 97,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament, który definiuje Nowoczesne Życie - Ekskluzywna Oferta Tylko u Nas! Dostępne od sierpnia Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na 30-metrowym tarasie okalającym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe jasne mieszkanie z dużym tarasem, 49 m2, ul. Kusocińskiego - Nowe Miasto, winda, miejsce parkingowe w cenie Na wynajem przestronne nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,66 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 58,66 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 1 sypialnią i częścią dzienną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł90,40 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia dla firmy - Szczecin, ul. Jagiellońska Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla firmy zatrudniającej pracowników. Lokal znajduje się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł35,07 m² 13 969,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,20 m² 10 456,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 8 piętrze w bloku przy Parku Żeromskiego, tuż obok galerii Galaxy. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74,93 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 75 m, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Wyzwolenia w Szczecinie. W ogłoszeniu dodano również wizualizacje salonu,.