dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beyzyma

Łękno,Szczecin

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje 55m2.Pokoje 20 i 14 m2,kuchnia 9m2.Pelna własność. Kamienica 2 pietro,czynsz na 2 osoby 420zl Ogrzewanie i woda ciepła z pieca gazowego.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Korzeniowskiego

Centrum,Szczecin

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy przy Placu Batorego, ul. Korzeniowskiego. Ciekawa oferta dla inwestora/ bardzo atrakcyjna cena. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze kamienicy, ładny widok z okien, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

618 000 zł64 m² 9 648,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje spółdzielczo-własnościowe | balkon | do wprowadzenia Sprzedaż bezpośrednia. Na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 64,05 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Śródmieście,Szczecin

569 500 zł51 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,78 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą (2017 rok), na osiedlu Polonia w Szczecinie. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętego Ducha

Śródmieście,Szczecin

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w inwestycji River House|serce Szczecina|43m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w inwestycji River House przy ul. Św. Ducha w Szczecinie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Szczecin

549 000 zł65 m² 8 510,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,51 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy samym Parku Żeromskiego. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 2 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mściwoja II

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulny Apartament 26 m2 na Starówce z dużym balkonem i m. parkingowym. Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście Mieszkanie bardzo słoneczne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

2 450 zł41 m² 59,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe Mieszkanie w Centrum Szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w sercu Szczecina, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

499 000 zł47 m² 10 507,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, bardzo atrakcyjnie położone w Centrum. Szczeciński Kwartał 36, nowo zrewitalizowany oddany do użytku w 2025r. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gontyny,Szczecin

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka świeżo wyremontowana, znajdująca się na 3 piętrze w wieżowcu. Na powierzchni ok. 31m2 znajduje się przedpokój, pokój z wnęką o pow. ok. 19m2 z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

359 900 zł41 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest wynajęte solidnym najemcom którzy korzystają z mieszkania już 4 lata. Czynsz najmu to 2200 zł/ m-c plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone przy ul. Kadłubka 25, w niskiej, czteropiętrowej zabudowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 28m2, wysoki standard, bulvary Odrzańskie, wały Chrobrego Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne 3 pokojowe mieszkanie przy Jasnych Błoniach! Ciche, ustawne, rozkładowe, dobrze doświetlone z oknami na 3 strony. Drugie, ostatnie piętro (powyżej docieplony strych - suszarnia). Tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Śródmieście,Szczecin

459 000 zł59 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,8 m położone na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 100 zł19 m² 112,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem, zlokalizowanej w nowoczesnej inwestycji Grand Bulwar Szczecin! Budynek znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Turzyn,Szczecin

500 000 zł46 m² 10 838,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 46,13 m | Po generalnym remoncie | Centrum Szczecina - Turzyn Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

295 000 zł29 m² 10 214,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż piękną kawalerkę po kapitalnym remoncie w Centrum Szczecina, blisko Bramy Portowej. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

790 000 zł149 m² 5 302,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy klimatyczne i przestronne mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość o powierzchni ok. 149m mieszczące się na II piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

899 999 zł90 m² 9 966,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą w kamienicy położonej przy nowo wyremontowanej Alei Jana Pawła II. Budynek po kapitalnym remoncie: wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miedziana

Drzetowo,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - ul. Miedziana Do wynajęcia nowo powstałe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na 7. piętrze w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

429 000 zł81 m² 5 283,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w centrum Szczecina położone przy ulicy Bł. Królowej Jadwigi-jest to ulica równoległa do Wojska Polskiego - jednej z najdłuższych ulic w Szczecinie. W tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Śródmieście,Szczecin

349 000 zł49 m² 7 059,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie 2 pokojowe położone w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świątkiewicza

Centrum,Szczecin

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 przy ulicy Bogusława. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki. W salonie sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

446 000 zł48 m² 9 330,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

2 800 zł68 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone przy ul. Królowej Jadwigi w centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z: - 3 ustawnych pokoi, - dużej łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Drzetowo,Szczecin

350 000 zł37 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe spółdzielcze mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 37,4 m , położone na 4 piętrze w wysokim, zadbanym bloku na Drzetowie otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

629 000 zł50 m² 12 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

485 000 zł116 m² 4 181,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczecin, śródmieście, 116m2, rozkładowe, 4 pokoje Tylko u Nas! Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 116m2. Na nieruchomość składają się 3 oddzielne przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Śródmieście,Szczecin

435 000 zł45 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem, zlokalizowanego w bardzo dobrze skomunikowanej części Śródmieścia.! nieruchomość idealna jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Drzetowo,Szczecin

1 900 zł42 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje o pow.42,5m2 na parterze z balkonem w wysokim bloku. Mieszkanie w pełni umeblowane,gotowe do zamieszkania.Niewysoki czynsz na poziomie 895.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbowa

Jasne Błonia,Szczecin

899 000 zł78 m² 11 541,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77,89 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w sąsiedztwie Jasnych Błoni. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście-Północ,Szczecin

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48 m , położone w centrum Szczecina przy ul. Niedziałkowskiego. Do mieszkania przynależy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w wieżowcu w ścisłym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w budynku po modernizacji, wyposażonym w dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Szczecin

599 999 zł68 m² 8 858,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

- oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turzyn,Szczecin

479 000 zł64 m² 7 496,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m , usytuowane na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł26 m² 64,66 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, blisko uczelni w rozsądnym budżecie to mamy coś dla Ciebie! Mieszkanie ma powierzchnię 26,29 m2 i składa się z: - dużego salonu.