dowolna

Mieszkania Szczecin Śródmieście

983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

983 ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł51,41 m² 8 344,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w kamienicy w sercu Szczecina, zaledwie kilka kroków od Jasnych Błoni jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wynajem Hanza Tower, szczecin! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Oferujemy 3-pokojowy apartament w prestiżowym Hanza Tower nowoczesnym budynku z basenem, siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł138 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Mazurska) w samym centrum Szczecina! uwaga: mieszkanie dostępne od 1 lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Piesza

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

459 000 zł69,29 m² 6 624,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i funkcjonalnym układem, w miejscu dobrze skomunikowanym, a jednocześnie mniej zatłoczonym niż centrum? Ta oferta może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowy inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł120 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,6 m, położone na drugimi piętrze zadbanej, wyremontowanej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy urokliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł130,79 m² 4 549,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. posiada na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie przy ul. Śląskiej 41 m.7. Lokal znajduje się na III piętrze. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Śródmieście,Szczecin

730 000 zł107,91 m² 6 764,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina 4 pokoje z balkonem i dodatkową kawalerką Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 107,91 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny Apartament do Wynajęcia w Centrum Szczecina! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego apartamentu, usytuowanego w prestiżowym budynku Black.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, świeże i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

579 700 zł105,40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji Szczecina, komfort i potencjał w jednym. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł58,39 m² 85,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (58,39 m2) na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,43 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Szczecin Centrum, ul. bł. Królowej Jadwigi Bezpieczeństwo: wejście do klatki zabezpieczone domofonem, charakterystyka Powierzchnia mieszkania: 73,43 m Pomieszczenia dodatkowe: piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

oś. Gontyny ul.1 Maja wyjątkowa oferta! Idealna oferta pod inwestycję. Mieszkanie do odświeżenia! Możliwość parkowania samochodu na parkingu tylko dla lokatorów za szlabanem. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,07 m² 7 521,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 znajdujące się na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

458 640 zł39,30 m² 11 670,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie 2 pokojowe w centrum, w wyremontowanej kamienicy (klatka schodowa) Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Narutowicza. Powierzchnia całkowita 50,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł43 m² 12 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m położone przy al. Wyzwolenia w samym sercu Szczecina. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43,99 m² 102,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (43,99 m2) na parterze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grodzkiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł76,50 m² 8 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w budynku z cegły z 1992r. w samym Centrum miasta. Ścisłe Centrum niedaleko ul. Krzywoustego/piastów w jednej z mniej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł48,85 m² 22 497,44 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 2 pokojowy w jednym z najwyższych budynków apartamentowych w Szczecinie stworzony dla wymagających Klientów. Wyposażony w recepcję, kluby dla dzieci i nastolatków.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42,70 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od czerwca! Możliwość oglądania po wcześniej umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem. Mieszkanie znajduje się w na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,42 m² 6 326,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w ścisłym centrum Szczecina. Lokal o powierzchni 47,42 m2 znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł100,17 m² 6 389,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Planujesz skredytować to mieszkanie zadzwoń. To mieszkanie to gratka dla miłośników klasycznej architektury i otwartych przestrzeni. Jego sercem jest układ amfiladowy, tj. pokoje łączą się ze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86,78 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (86,78 m2) na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od czerwca! Możliwość oglądania po wcześniej umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem. Mieszkanie znajduje się w na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,13 m² 10 817,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy pierwsze piętro, niski czynsz. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł58 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł41,95 m² 6 436,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Rayskiego 27/4.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł103,60 m² 7 229,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie o powierzchni 103,6 m z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w doskonałej, atrakcyjnej lokalizacji idealnej dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

381 990 zł32,10 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkania 2-pokojowe - adaptacja poddasza | ul. Jana Pawła II, szczecin Na sprzedaż oferujemy 5 świeżo wykończonych, nowoczesnych mieszkań 2-pokojowych , powstałych w ramach adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł74,40 m² 9 059,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Plus miejsce postojowe! Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł31 m² 10 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,26 m² 9 948,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z widokiem | 31 m | 7/8 piętro | ul. 26 Kwietnia Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Idealne na kancelarię, gabinet, prestiżowe biuro lub dla kogoś, kto marzy o mieszkaniu z duszą i sztukaterią w sercu miasta! Na sprzedaż niezwykłe 5-pokojowe mieszkanie (128.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł37,17 m² 15 039,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowa oferta sprzedaży przepięknego i dochodowego apartamentu w inwestycji z 2021 roku "gryf". Na powierzchnię 37,17 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym 14,50 m2 Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy przy ul. Krzywoustego. W skład lokalu o pow. 55,8m2 wchodzi: salon z wejściem do kuchni, przestronna sypialnia,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij