dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Turzyn

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

205 000 zł34 m² 6 086,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie prezentuję nowe mieszkanie położone w kamienicy na ulicy Bolesława Śmiałego w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,80 m 2, ( pow. całkowitej 33,68 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Turzyn,Szczecin

1 600 zł40 m² 39,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 stycznia 2020 r.! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow. 40,47, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokalizacja w samym śródmieściu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

252 000 zł52 m² 4 835,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie prezentuję nowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecina w kamienicy o wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,23 m 2, ( pow. całkowitej 52,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Turzyn,Szczecin

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży nowo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, w cichej uliczce przy Turzynie! Na powierzchnię 40 m2 składają się sypialnia (około 10 m2), salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

275 000 zł55 m² 4 981,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Unikat - bardzo poszukiwane W tej okolicy - rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe - niski blok Z cegły Z lat 90-tych - turzyn - okolica akademików - duży balkon - zielone podwórko - super na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Turzyn,Szczecin

1 700 zł55 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w wysokim standardzie! Na powierzchnie 55,4 m2 składają się: sypialnia, duży salon z nowoczesnym aneksem kuchennym i wyjściem na mały balkon, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

279 000 zł74 m² 3 763,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecamy 3 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie w niskim budynku z cegły z 1990 roku, zlokalizowanym w spokojnym miejscu Śródmieścia. Na pierwszym poziomie znajduje się duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

439 000 zł97 m² 4 525,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie znajduje się w centrum Szczecina w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do szkół, komunikacji i wszelkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

449 000 zł71 m² 6 323,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopoziomowe, położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul.Bohaterów Warszawy. Powierzchnia użytkowa mieszkania to: ok. 71m2 Salon z aneksem kuchennym 27m2 Sypialnia 1 12m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

650 zł15 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta oferta dotyczy pokoju jednoosobowego 650 zł czynsz najmu. Dodatkowe opłaty to 130 zł./os. zaliczki na media przez cały rok, w tym jest prąd, zw, fr, internet. Pokój jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

2 500 zł58 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,78 m2. Pokoje ustawne, jasne, rozkładowe. Osobna kuchnia z oknem. Możliwość umeblowania pokoi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilków Morskich

Turzyn,Szczecin

510 000 zł75 m² 6 782,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina. Lokal znajduje się na pierwszym pietrze niskiego 4 piętrowego bloku. Budynek znajduje się w pobliżu ch Turzyn, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

289 000 zł50 m² 5 745,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne cztery kąty dla ludzi ceniących sobie bliskość do centrum oraz ciszę i spokój. Przytulne mieszkanie dwu pokojowe, świeżo wyremontowane wystarczy tylko farba na ścianach i własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Turzyn

Turzyn,Szczecin

459 000 zł75 m² 6 104,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, zadbane, komfortowe 4 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku z 1986 roku. Na pow. 75,19 m2 składa się: - pokój z aneksem kuchennym o pow. ok. 21 m2, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Turzyn

Turzyn,Szczecin

659 000 zł106 m² 6 187,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Kamienica została wzniesiona w 1928 roku. W najbliższym czasie przejdzie gruntowną renowację aby odzyskać dawną świetność. Do dzisiaj doskonale zachowały się dekoracje elewacji frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Turzyn

Turzyn,Szczecin

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie położone w bliskiej odległości Placu Kościuszki.Sypialnia, pokój z aneksem kuchennym, duży przedpokój. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Turzyn,Szczecin

475 000 zł87 m² 5 459,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

No cóż mogę w tym momencie napisać? Czas zrobil swoje a i sytuacja na rynku tez rzadzi się swoimi prawami i zmienia się jak w kalejdoskopie. Nie było chętnego kupca wczesniej, wiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Turzyn

Turzyn,Szczecin

173 000 zł30 m² 5 782,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Polecamy atrakcyjnie położone mieszkanie typu studio, o powierzchni użytkowej 29,92 m2 (w tym pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4,76 m2). Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Dąbrowskiego

Turzyn,Szczecin

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39 m.kw. położone na parterze nowego bloku przy ul. Legionów Dąbrowskiego w Szczecinie do wynajęcia. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

385 000 zł87 m² 4 425,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedaję własnościowe mieszkanie w centrum Szczecina, bez posrednika. Mieszkanie jest duże, pokoje sa rozkładowe, usytuowane północ-południe, a wiec słoneczne, rano i popołudniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Turzyn,Szczecin

349 000 zł86 m² 4 055,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 86,05 m2, 3 pokojowe w odnowionej kamienicy położonej w centrum Szczecina. Salon z kominkiem 20 m2, podłogi parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Turzyn,Szczecin

262 000 zł39 m² 6 649,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w dzielnicy Turzyn. Nieruchomość o powierzchni 39,4 m2 położona jest na trzecim piętrze budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Piastów

Turzyn,Szczecin

330 000 zł88 m² 3 728,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze kamienicy w samym centrum miasta. Układ mieszkania rozkładowy z jednym pokojem przejściowym ( z salonu do sypialni) sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Turzyn,Szczecin

350 000 zł64 m² 5 503,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1984r, o pow. 63,6 m2. blisko al. Piastów. Mieszkanie składa się z dużego i ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Ku Słońcu

Turzyn,Szczecin

150 000 zł26 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka , Szczecin ul. Ku Słońcu. Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 25,5 m2 składające się z pokoju , kuchni i łazienki usytuowane na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

270 000 zł57 m² 4 712,04 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiot oferty: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 57,30 m2. Rynek: wtórny. Typ transakcji: sprzedaż. KW: tak; informacje ogólne: typ mieszkania: jednopoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Dąbrowskiego

Turzyn,Szczecin

245 000 zł50 m² 4 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w Śródmieściu w pobliżu ch Turzyn. Niski blok, zamykane, zielone podwórko. 2 rozkładowe pokoje (22 i 9 m2). Z większego pokoju wyjście na balkon. osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

249 500 zł49 m² 5 133,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam lokal mieszkalnym powstały z adaptacji strychu w 2007 r. Lokal składa się z pokoju dziennego, salonu, osobnej kuchni z oknem, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

279 000 zł96 m² 2 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone w dzielnicy Turzyn. Nieopodal cała infrastruktura miejska: przystanki autobusowe i tramwajowe, szkoły, sklepy i inne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Strzelecka

Turzyn,Szczecin

409 000 zł89 m² 4 583,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Piękne, przestronne i nowocześnie urządzone 4-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku mieszkalnym. Doskonała lokalizacja - cicha uliczka blisko centrum miasta. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

269 000 zł114 m² 2 359,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy przestronną adaptację poddasza w kamienicy na jednej z bocznych ulic nieopodal Placu Szarych Szeregów. Okolica świetnie skomunikowana, brak strefy płatnego parkowania, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 67 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w okolicy C.H. Turzyn na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 5 Lipca

Turzyn,Szczecin

345 000 zł70 m² 4 964,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż piękne mieszkanie po remoncie blisko Centrum. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, tesco oraz wiele punktów usługowych. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

670 zł15 m² 44,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta oferta dotyczy pokoju jednoosobowego - 670 zł czynsz najmu. Dodatkowe opłaty to 130 zł./os. zaliczki na media przez cały rok, w tym jest prąd, zw, fr, internet. Pokój jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

700 zł15 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta oferta dotyczy pokoju jednoosobowego700 zł czynsz najmu. Dodatkowe opłaty to 130 zł./os. zaliczki na media przez cały rok, w tym jest prąd, zw, fr, internet. Pokój jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Turzyn,Szczecin

1 600 zł48 m² 33,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,10m2, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Budynek z 2000 r. zlokalizowany przy ul. Chodkiewicza (u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Turzyn,Szczecin

420 000 zł84 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 mkw, położona w super lokalizacji! Na 1 piętrze w ocieplonym 3 piętrowym budynku z lat 50 przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

245 000 zł44 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie! Nieruchomość w kompleksie "lofty Fabryka Delfin", oryginalnie zagospodarowanym, ogrodzonym, z licznymi nasadzeniami zieleni, placem zabaw oraz miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilków Morskich

Turzyn,Szczecin

256 000 zł76 m² 3 386,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Ładne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe w czteropiętrowym budynku z cegły (rok budowy 1997). Trzy sypialnie, salon z balkonem (rolety, możliwość zamknięcia balkonu). Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

299 000 zł55 m² 5 478,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta inwestycyjna. Na sprzedaż 3 pokojowe 55 m2 komfortowe mieszkanie bardzo wysoki standard, doskonała lokalizacja vis a vis Centrum handlowe Carrefour, C.H. Turzyn, w pobliżu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij