dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Turzyn

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Turzyn

Turzyn,Szczecin

359 000 zł80 m² 4 488 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedazy jest piekne, wyremontowane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie,znajdujące się na czwartym piętrze kamienicy, w Śródmieściu Szczecina. Na powierzchnię nieco ponad 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Turzyn

Turzyn,Szczecin

289 000 zł97 m² 2 973 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest duże mieszkanie położone na drugim piętrze odnowionej kamienicy znajdującej się przy ul. Dabrowskiego w Szczecinie. W skład mieszkania wchodzą - 3 pokoje (30,23,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Turzyn,Szczecin

175 000 zł68 m² 2 575,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Super okazja! taniej już nie będzie! Oferta sprzedaży oryginalnie zaadaptowanego poddasza użytkowego usytuowanego w odnowionej kamienicy przy ulicy Księcia Witolda (okolice skrzyżowania Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Turzyn,Szczecin

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek z 2000 r. Wszystkie media wliczone w czynsz (możliwość podłączenia telewizji kablowej oraz internetu). Instalacja telefoniczna. W pełni umeblowane, użyte tylko materiały takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noakowskiego

Turzyn,Szczecin

420 000 zł87 m² 4 814,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Obniżka Ceny! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie. Wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania "od zaraz". -Mieszkanie o wysokim standardzie, wyposażone w sprzęty renomowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Turzyn,Szczecin

157 000 zł57 m² 2 758,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świetna Oferta! Na sprzedaż nowa adaptacja poddasza w samym centrum Szczecin, lokal znajduje się w kamienicy położonej przy ul. Pocztowej w zachodnie części dzielnicy Śródmieście, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

250 000 zł67 m² 3 742,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w odnowionej kamienicy położone w Centrum miasta. Mieszkanie położone na 3-im piętrze o łącznej powierzchni 66,8 m2. Jasny słoneczny salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

2 200 zł55 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe 55 m2 komfortowe mieszkanie bardzo wysoki standard, doskonała lokalizacja vis a vis Centrum handlowe Carrefour, C.H. Turzyn, w pobliżu Zachodniopomorski Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Turzyn,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu mieszkanie dwupokojowe na Turzynie. Mieszkanie o powierzchni 50 mkw, i piętro z balkonem w odnowionej kamienicy (bardzo ładna klatka schodowa po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Turzyn,Szczecin

228 000 zł50 m² 4 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Chcesz zamieszkać z centrum miasta a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy? To możliwe! Na sprzedaż 2- pokojowe, umeblowane mieszkanie z balkonem 49 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55 mkw, z balkonem, położone na pierwszym piętrze w budynku z cegły wybudowanym w 1990 roku. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Turzyn,Szczecin

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie (2 oddzielne pokoje, łącznie 54 m2) położone przy ul Pułaskiego w pobliżu ch Turzyn, placu Kościuszki, blisko komunikacja miejska oraz budynki wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

235 000 zł55 m² 4 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ciekawa propozycja mieszkania 3pok.o pow.55m2 położonego w dzielnicy Turzyn na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Pokoje rozkładowe, w pokojach na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

320 000 zł68 m² 4 712,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku z lat 90-tych w bliskim sąsiedztwie ch Turzyn oraz akademików. Idealna oferta dla osób, które cenią sobie dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

285 000 zł68 m² 4 199,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam, na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w odnowionej, zadbanej kamienicy- w 2013 roku wymienione zostały wszystkie instalacje. Nieruchomość bardzo ciekawie zaaranżowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Turzyn,Szczecin

2 000 zł89 m² 22,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przestronne i nowocześnie urządzone 4 pokojowe mieszkanie w niskim budynku mieszkalnym. Doskonała lokalizacja - cicha uliczka blisko centrum miasta. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

320 000 zł68 m² 4 712,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam piękne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, wykończone materiałami wysokiej jakości, częściowo wyposażone. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu ciekawa, przestronna kawalerka w nowym budownictwie - plomba na ul Bolesława Śmiałego. Mieszkanie około 40 mkw, na parterze, z dużym balkonem, kuchnia otwarta na pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Turzyn,Szczecin

205 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na I piętrze o powierzchni 43m. Składa się z dwóch rozkładowych pokoi, oddzielnej zabudowanej i wyposażonej kuchni (pralka,lodówka,kuchnia gazowa).Łazienka z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

342 000 zł92 m² 3 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Po generalnym remoncie 3 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 92m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej ocieplonej kamienicy w okolicy Turzyna. Lokal jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

286 000 zł98 m² 2 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 98m2 na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ul. Żółkiewskiego/ Bolesława Śmiałego. Lokal jest w trakcie remontu (zrobiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia pokój wysoki standard, doskonała lokalizacja vis a vis Centrum handlowe Carrefour, C.H. Turzyn, w pobliżu Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, klub studencki Pinokio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

750 zł30 m² 24,59 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

850 zł33 m² 25,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Turzyn,Szczecin

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka o powierzchni 37m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły z 1940r w okolicach Turzyna przy bocznej ulicy. Mieszkanie jest w części frontowej ale z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

255 000 zł66 m² 3 834,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

W ofercie do sprzedaży ładne, przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 66,5 mkw, położone na trzecim piętrze w kamienicy z cegły (rok budowy 1958). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Turzyn,Szczecin

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Turzyn,Szczecin

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w dzielnicy Turzyn. Lokal znajduję się na parterze zadbanej oficyny. W skład wchodzą 2 pokoje (jeden przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Turzyn,Szczecin

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 na 2 piętrze w 8 piętrowym bloku z płyty z 1974r na Os. Przyjaźni. Lokal jest w stanie do odświeżenia i składa się z holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Turzyn,Szczecin

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Turzyn,Szczecin

290 000 zł59 m² 4 890,39 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3m kw, po całkowitym remoncie (duży pokój remontowany w lutym 2008). Pokoje o powierzchni 18,15 i 12m kw, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

165 000 zł77 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 77m2 obecnie w trakcie remontu i podziału na dwie kawalerki 28m2 i 50m2 na parterze kamienicy w pobliżu ul. Krzywoustego/bolesława Śmiałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

257 000 zł50 m² 5 154,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1993r w pobliżu Turzyna ul. Chodkiewicza/żółkiewskiego. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

279 000 zł64 m² 4 373,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 63,79 m2 położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat 90-tych. Spokojna część Śródmieścia z dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Turzyn

Turzyn,Szczecin

335 000 zł74 m² 4 539,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo przytulne, jasne, komfortowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze kamienicy położonej w ścisłym centrum Szczecina (okolice Pl. Kościuszki). Poddasze zostało zaadaptowane w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Turzyn,Szczecin

180 000 zł80 m² 2 258,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Na pow. ok. 80m2 składają się salon z aneksem kuchennym oddzielony barkiem, dwie sypialnie, w tym jedna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

259 000 zł74 m² 3 514,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam serdecznie nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 74m2 Mieszkanie 1-poziomowe, wykończone w standardzie do zamieszkania, 3 pokoje Pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Turzyn

Turzyn,Szczecin

233 000 zł63 m² 3 722,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam serdecznie nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 62,60m2 Mieszkanie 2-poziomowe, wykończone w standardzie do zamieszkania, 3 pokoje. Na pierwszym poziomie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilków Morskich

Turzyn,Szczecin

275 000 zł75 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Ładne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe w czteropiętrowym budynku z cegły (rok budowy 1997). Trzy sypialnie, salon z balkonem (rolety, możliwo ć zamknięcia balkonu). Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

364 000 zł69 m² 5 275,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w stylu skandynawskim w kamienicy w centrum Szczecina. W lutym 2014 zakończono kapitalny remont (3 latnia gwarancja Wykonawcy). Mieszkanie.