dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Zawadzkiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

303 500 zł34 m² 8 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę położoną przy ulicy Zawadzkiego w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Szczecinie. Na 42m2 składa się: - pokój z balkonem francuskim - pokoi II - kuchnia oddzielna z oknem - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy mieszkanie po remoncie w ocieplonym bloku z windą. Okna pcv, ściany gładzone malowane. Salon z oknami na stronę południową z wydzielona wnęką na sypialnię, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

269 000 zł34 m² 7 944,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem na super lubianym osiedlu Zawadzkiego 1 piętro w bloku 10-piętrowym. Świetne położenie - cisza i spokój. Osiedle z lat 70-tych budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

750 zł12 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie wynajmu bardzo ładny 2 osobowy zadbany pokój, który znajduje się w 4-pokojowym mieszkaniu z używalnością kuchni, oddzielnej toalety, łazienki z pralki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

800 zł19 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie wynajmu bardzo ładny 3 osobowy zadbany pokój, który znajduje się w 4-pokojowym mieszkaniu z używalnością kuchni, toalety, łazienki z pralką i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzy pokojowe o powierzchni 48,89m2 rozkładowe słoneczne mieszkanie z balkonem i piwnicą na pierwszym piętrze w dziecięco piętrowym budynku ocieplonym, które jest dostępne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w wysokim bloku na 4 pietrze na osiedlu Zawadzkiego. Cicha i spokojna okolica, niedaleko hala widowiskowa Netto Arena, arkonka, jezioro Głębokie. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 350 zł55 m² 24,55 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz 3 pokojowe mieszkanie przy Zawadzkiego. Pokoje rozkładowe. Kuchnia wyposażona w sprzęt agd, częściowo umeblowane. Pokoje i kuchnia po świeżym remoncie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam na wynajem kawalerkę o powierzchni 31 m2, położoną na wysokim parterze. Nieruchomość zlokalizowana jest na os. Zawadzkiego. Mieszkanie jest po remoncie. Okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane do 20.05 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, oś.Zawadzkiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

439 000 zł63 m² 6 923,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze niskiego bloku w zacisznej części osiedla Zawadzkiego. Mieszkanie w układzie rozkładowym, środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* 2 pokoje 42 m2 wieżowiec *salon z kuchnią w formie aneksu. Kuchnia meble w zabudowie, kuchenka gazowo-elektryczna *sypialnia z balkonem tzw francuskim (kratka). *Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

295 000 zł51 m² 5 795,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie rozkładowe na os Zawadzkiego. Lokal znajduje się na II piętrze. Pokoje o powierzchni 17,2+16,66 m2, kuchnia ma ok 6 m2, łazienka 4 m2 a przedpokój ok 5 m2. Z pokoju większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

249 000 zł34 m² 7 366,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji dla kupującego! Przytulne, atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Zawadzkiego. - w pełni rozkładowe - 2 pokoje w tym jeden z wyjściem na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

276 000 zł42 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

*2 pokojowe mieszkanie ,rozkładowe, kompletnie umeblowane. Zadbane i odświeżone. *42m2, 4 piętro w niskim bloku. dobra lokalizacja, przed oknami sporo zieleni. W salonie duże okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

276 000 zł42 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne ,zadbane mieszkanie o powierzchni 42mkw na Osiedlu Zawadzkiego ,w niskim bloku ,na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada balkon francuski, co umożliwia pełne doświetlenie saloniku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Centrum,Szczecin

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niespełna 44 m2, na 10 piętrze bloku z 1980 roku. Rozkładowe, kuchnia, wc, łazienka - niezależne pomieszczenia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na os. Zawadzkiego, usytuowane w wysokim bloku na parterze. Na jego powierzchnię 42 m2 składają się salon z balkonem francuskim, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy. Budynek ocieplony bez windy. Na czwartym piętrze jest położone mieszkanie 4 pokojowe. Salon ( ok 16 m2 ) z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

206 000 zł31 m² 6 645,16 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecamy pięknie położoną kawalerkę na 10 piętrze w ocieplonym wieżowcu. Na podłogach parkiet, ściany malowane na biało. Okna pcv. Kuchnia z meblami i sprzętami agd ( lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

340 000 zł63 m² 5 371,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem zlokalizowane w niskim bloku osiedlu Zawadzkiego. Mieszkanie ma powierzchnie 63,3 m2. Składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - 3 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

205 000 zł31 m² 6 653,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja os.ZAWADZKIEGO - USTAWNA KAWALERKA Z BALKONEM FRANCUSKIM I PIĘKNYM WIDOKIEM - ŚWIETNA OFERTA NA INWESTYCJĘ LUB DLA SIEBIE Kawalerka na VIII piętrze na osiedlu Zawadzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

299 000 zł47 m² 6 376,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 46,89 m2 położonego na trzecim piętrze w ocieplonym wysokim budynku na Os. Zawadzkiego. Okolica idealna pod kątem obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

305 000 zł52 m² 5 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentacje 3 pokoi na lubianym i zielonym osiedlu Zawadzkiego;) Powierzchnia calkowita :52, 5 m2. 3 rozkladowe pokoje, w tym salon z wyjściem na przestronny balkon. 1 pietro! Wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

369 000 zł62 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o pow. 62,41m2 przy ul. Zawadzkiego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku w drugiej linii zabudowy. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja os.ZAWADZKIEGO - USTAWNA KAWALERKA Z BALKONEM FRANCUSKIM I PIĘKNYM WIDOKIEM - ŚWIETNA OFERTA NA INWESTYCJĘ I DLA SIEBIE! Kawalerka na VIII piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

274 000 zł39 m² 6 988,01 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.21 mkw. Mieszkanie położone przy ulicy Zawadzkiego 2 w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie jest po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

289 800 zł43 m² 6 739,53 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie meble instalacje oraz sprzęt całkowicie nowe. Do remontu zostały wykorzystane najwyższej jakości materiały. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

290 000 zł42 m² 6 865,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane, wykończone pod klucz mieszkanie w niskim bloku na os. Zawadzkiego. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta wnętrz, sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka, ładne przytulne mieszkanie z pięknym widokiem w spokojnej okolicy Oś. Zawadzkiego o pow. 31 m2. Na powierzchnie mieszkania składają się: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

305 000 zł60 m² 5 058,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie rozkładowe 4-pokojowe o powierzchni 60,3m2 zlokalizowane na Osiedlu Zawadzkiego w niskim budynku 4-piętrowym na 1 piętrze. W księdze wieczystej powierzchnia mieszkania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę na osiedlu Zawadzkiego, nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię mieszkania - 31 m2 - składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

336 000 zł52 m² 6 499,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękne, rozkładowe mieszkanie świeżo po remoncie. Na powierzchnie 51,7m2 składają się 3 ustawne pokoje (salon z wyjściem na duży balkon i 2 sypialnie), łazienka z narożną wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

336 000 zł52 m² 6 499,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze niskiego bloku. mieszkanie po remoncie generalnym, wymienione wszystkie instalacje, wymienione piony Pojemne szafy w zabudowie. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

170 000 zł41 m² 4 136,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie W Szczecinie dzielnica Pogodno ,ulica Zawadzkiego Mieszkanie położone na 2 piętrze, powierzchnia: 41,4m2. Kuchnia oddzielna, widna. Mieszkanie dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 200 zł41 m² 29,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie atrakcyjnie położone na os. Zawadzkiego, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. Ładna klatka schodowa, świeżo po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, przestronne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

250 000 zł41 m² 6 053,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum miasta, na Osiedlu Zawadzkiego. Mieszkanie wygodne w eksploatacji: ogrzewanie miejskie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Zawadzkiego składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni z łóżkiem i szafą , łazienki z kabiną prysznicową, kuchni z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

220 000 zł53 m² 4 174,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,7 m2, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego ocieplonego budynku. W pobliżu znajdują się wszystkie obiekty użyteczności.