dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Zawadzkiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem przestronną kawalerkę o powierzchni 36 m2, położona na drugim piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Zawadzkiego. W skład mieszkania wchodzi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

165 000 zł31 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 30 m2, V/X na Oś. Zawadzkiego. Pokój 18 m2, kuchnia osobna 5,5 m2, łazienka z wc 2,8 m2, przedpokój 3,1 m2. Piwnica 2,5 m2. W kuchni zabudowa meblowa, kuchnia gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

255 000 zł43 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w niskim bloku na Os. Zawadzkiego. Mieszkanie jasne, przytulne, funkcjonalnie urządzone. W ostatnim czasie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 050 zł31 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu kawalerka po remoncie o pow. 31m2, położona na 5 pietrze w wieżowcu, dodatkowe opłaty to czynsz do spółdzielni 270 zł w tym woda ciepła zimna, ogrzewanie. Do wynajmu od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica. Nieruchomość w pełni rozkładowa, z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m2 po całkowitym remoncie. W pełni wyposażone i umeblowane. Gotowe do wprowadzenia tylko z walizkami.Kuchnia wyposażona w nowe meble kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

200 000 zł47 m² 4 349,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe rozkładowe słoneczne mieszkanie o pow. 47,13 m2 położone na 10. piętrze (nie ostatnie) w ocieplonym wieżowcu na Osiedlu Zawadzkiego. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

195 000 zł47 m² 4 137,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w wysokim bloku na 10 pietrze na osiedlu Zawadzkiego. Cicha i spokojna okolica, niedaleko hala widowiskowa Azoty Arena, arkonka, jezioro Głębokie. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

215 000 zł47 m² 4 561,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

196 000 zł36 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, świeżo po remoncie kapitalnym na 5 piętrze dziewięcio piętrowego budynku na os. Zawadzkiego. Łazienka 4 m, w nowej glazurze i terakocie, kabina prysznicowa. C. o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

197 000 zł36 m² 5 472,22 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 rozkładowe pokoje, świeżo po remoncie kapitalnym. .Łazienka 4 m, w nowej glazurze i terakocie, kabina prysznicowa. C. o. i c. w. miejskie. Szafa Komandor w korytarzu.Nowe panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

199 900 zł53 m² 3 771,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Oś. Zawadzkiego nieopodal szkoły, sklepów, poczty, przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkanie w standardzie do remontu. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

196 000 zł36 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zawadzkiego. Mieszkanie 36 m2, na 5 piętrze w 9-pietrowym bloku. Pokoje rozkładowe, na podłogach panele, ściany gładzone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

205 000 zł42 m² 4 853,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okazja! Szybka sprzedaż, klucze w biurze. 2 pokoje rozkładowe, położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku ocieplonym, klatka schodowa wyremontowana. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

235 000 zł46 m² 5 099,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

185 000 zł47 m² 3 944,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko dla klienta gotówkowego.Super oferta! Mieszkanie o powierzchni 46,9m2 usytuowane na I piętrze ocieplonego bloku na osiedlu Zawadzkiego. Słoneczne i ciepłe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

215 000 zł42 m² 5 155,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam słoneczne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe na Os. Zawadzkiego. Mieszkanie ma powierzchnię 41,7 m2, na którą składają się: bardzo ładny salon z balkonem francuskim, sypialnia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze wieżowca, do remontu za wyjątkiem nowych okien pcv. Okna wychodzą na ulicę, cały dzień jest słonecznie. Mieszkanie jest bardzo ciepłe. Wszystkie opłaty oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

184 000 zł40 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,80m2 na osiedlu Zawadzkiego. Pokoje o pow. 16/9m2 na podłodze panele, kuchnia z oknem o pow. 6,00m2 w cenie meble standardowe, na podłodze terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

184 000 zł40 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

179 000 zł47 m² 3 798,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji do własnej aranżacji. Świetne położenie- przystanki autobusowe w odległości 50m, podobnie kościół, biedronka, netto 200m, ponadto szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

259 000 zł63 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Marzy Ci sie mieszkanie na osiedlu, gdzie sklepy, usługi, szkoły i sportowe aktywności masz na wyciągnięcie ręki? Ale wciąż sprawnie możesz dojechać do Centrum? Przedstawiam Tobie ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

223 000 zł47 m² 4 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,16m2 znajdujące się na 2 piętrze w wieżowcu na ul. Zawadzkiego. Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

173 000 zł38 m² 4 587,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,71 m2 usytuowane na 5-tym piętrze 10-piętrowego wieżowca przy ul. Zawadzkiego. W skład mieszkania wschodzą dwa pokoje, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

179 000 zł37 m² 4 890,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2- pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow 36,6 m2 na osiedlu Zawadzkiego. Lokal po generalnym remoncie ściany gładzone i malowane na podłogach panele. Kuchnia w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie generalnym, wykończone w nowoczesnym stylu. 9 piętro w budynku 10 piętrowym - piękny widok. Pokoje rozkładowe. Standard wykończenia: kuchnia robiona na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

173 000 zł42 m² 4 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty z 1975r na Os. Zawadzkiego. Lokal jest czysty, w stanie do ewentualnej modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

173 000 zł42 m² 4 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zachód,Szczecin

179 000 zł37 m² 4 882,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 36,66 m2, położone na czwartym piętrze bloku. Do mieszkania przynależna jest piwnica o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zachód,Szczecin

223 000 zł47 m² 4 731,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, o powierzchni 47,16m2 znajdujące się na 2 piętrze w wieżowcu przy ul. Zawadzkiego. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzy pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Zawadzkiego. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zachód,Szczecin

185 000 zł42 m² 4 436,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow 41,7m2 w pełni rozkładowe. Lokal znajduje się na 8 piętrze ocieplonego wieżowca z lat 70tych, mieszkanie nie wymaga remontu.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zachód,Szczecin

188 000 zł43 m² 4 372,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w pełni rozkładowe. Lokal znajduje się na 12 piętrze ocieplonego budynku z lat 70tych, z okien i balkonu rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 000 zł53 m² 18,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,7 m2, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego ocieplonego budynku. W pobliżu znajdują się wszystkie obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam atrakcyjne ,sloneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow 47m2 na Os .Zawadzkiego z przepieknym widokiem na panorame miasta. Mieszkanie polozone na 5 pietrze w ocieplonym 10cio pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

150 000 zł36 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze wysokiego bloku w cichym zakątku osiedla Zawadzkiego. Lokalizacja idealna dla osób lubiących aktywny wypoczynek, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

139 000 zł37 m² 3 791,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na os. Zawadzkiego-Klonowica. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nietypowego wysokiego bloku, posiadającego 3 windy i przestronne korytarze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

205 000 zł47 m² 4 371,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 46,89 m2 położone na parterze w ocieplonym wysokim bloku na Os. Zawadzkiego. W pobliżu hala sportowa Azoty Arena, ryneczek Zawadzkiego, sklepy, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie 3 pokojowe 49 m2 mieszczące się na 9 piętrze wieżowca. Łazienka z dużą wanną w glazurze i terakocie oraz kuchnia ze sprzętem agd. Ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

275 000 zł53 m² 5 178,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam mieszkanie w centralnej części osiedla Zawadzkiego. Mieszkanie jest w idealnym stanie nie wymaga wkładu finansowego. Składa się z 3 pokoi, widnej i ustawnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

230 000 zł49 m² 4 732,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne, odnowione mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane przy ulicy Zawadzkiego. W przedpokoju znajduje się szafa pod zabudowę, na wprost jest salon z wejściem na duży balkon. W skład.