dowolna

Mieszkania umeblowane Szczecin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Niemierzyn,Szczecin

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokal (spółdzielcze własnościowe prawo) o powierzchni ok. 50 m2 zajmuje 11 piętro wysokiego budynku z windą i dzieli się na strefę dzienną: hall z miejscem do przechowywania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorkiego

Łękno,Szczecin

369 000 zł40 m² 9 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

- pełna Własność - Przedmiotem oferty jest mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni 40,13 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy z ok. 1940 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radosna

Krzekowo,Szczecin

4 800 zł61 m² 78,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mierzyn, szczecin, apartament z ogródkiem 300m2, 3 pokoje, 3 miejsca postojowe, bezczynszowy, wysoki standard, rekuperacja. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Zostań pierwszym Najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tenisowa

Śródmieście,Szczecin

835 000 zł67 m² 12 383,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowo i gustownie wykończone mieszkanie na nowym osiedlu Śródmiejskie Ogrody na ul. Tenisowej w Szczecinie. Mieszkanie wyposażone w system Smart home, wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

2 490 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta Atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania w Szczecinie, na osiedlu Nautica! Lokalizacja: szczecin, osiedle Nautica Powierzchnia: 50m2 Liczba pokoi: 1 (studio) Czynsz: 2800 zł Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pogodno,Szczecin

1 900 zł31 m² 60,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze ocieplonego budynku z nową windą na Osiedlu Kaliny, świerczewo, zachód, ul. 26 Kwietnia. Mieszkanie z dużym, dobrze nasłonecznionym salonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

930 000 zł96 m² 9 659,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży dotyczy 4 pokojowego mieszkania położonego na 2 piętrze, zadbanego niskiego bloku z 2013r Nieruchomość położona w spokojniej okolicy, na Warszewie. Na powierzchnię 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Pogodno,Szczecin

850 000 zł79 m² 10 759,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wiecej informacji podam chetnie osobiscie :) mieszkanie jest wyposazone w meble widoczne na zdjeciach :)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

564 600 zł30 m² 19 048,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż idealny gotowiec inwestycyjny w Arkona Residence z 2022 r. znajdujący się na szczecińskiej Starówce. Nieruchomość została kompleksowo wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe 1 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ulicy Powstańców Śląskich w sercu Szczecina. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze niskiego budynku zlokalizowanego w Szczecinie na ul. 9 maja. Możliwość zakupu mieszkania przez obcokrajowców. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

499 000 zł48 m² 10 339,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami , na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z 2016 roku. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

378 000 zł47 m² 8 111,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielczo własnościowe prawo - 2 pokoje położone na Drzetowie, w sąsiedztwie Stawu Brodowskiego. Możliwość zakupu także przez obywateli spoza ue. Budynek z lat 80'tych, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

820 000 zł76 m² 10 737,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na 5 piętrze w budynku z windą na Starym Mieście. Kamienica z końca XX wieku przy ul. Tkackiej. Najwyższe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka w centrum Szczecina. Znajduje się ona na parterze bloku z 2000r. Na powierzchnię ok. 32m2 składa się ok. 21m2 pokój z aneksem kuchennym oraz duża ok. 6m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

665 000 zł57 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 57m2 w nowym 4 piętrowym budynku z windą, z garażem podziemnym o powierzchni 18,77 m2 Mieszkanie ma niski czynsz ok. 350zl wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 000 zł26 m² 77,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum miasta - blisko al. Papieża Jana Pawła II. Mieszkanie jest jasne (zamontowano duże okna), ustawne. Składa się z holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego trzypokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 60 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina, blisko ronda Giedroycia. Usytuowane jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

444 000 zł50 m² 8 792,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, składające się z 2 pokoi. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze 10-piętrowego bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie ze słoneczną ekspozycją względem stron świata. Lokalizacja dobrze skomunikowana z Centrum miasta. Gumieńce, ul. Źródlana. 2 piętrowy blok. Parking przed budynkiem. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

528 000 zł53 m² 9 986,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Łączna cena mieszkania i miejsca postojowego do negocjacji. Słoneczne, duże (53 m2) 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji dewelopera sgi z 2009 r. - stara Cegielnia. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Jasne Błonia,Szczecin

469 000 zł58 m² 8 132,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Śródmieście, 3 pokoje, 57,67m2, 1 piętro, obok Alei Kasztanowej. Przestronne, rozkładowe, 3 pokoje usytuowane na 1 piętrze w odnowionym budynku z cegły w jednej z bocznych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciel jest przedsiębiorcą w związku z tym: * u osób fizycznych do podanego wyżej czynszu najmu doliczamy 8% podatku vat = 2.484,- zł brutto, * w przypadku wynajmu na firmę 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małe Błonia

Warszewo,Szczecin

684 000 zł57 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Mieszkanie własnościowe. Przedmiotem oferty, jest mieszkanie dwu pokojowe (57 m2 ). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze z dwu piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

729 000 zł66 m² 11 104,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 65,65 m2. Lokal na 1 piętrze 3-piętrowego budynku z 2012r. położonego w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie bardzo słoneczne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bukowe,Szczecin

659 000 zł82 m² 8 017,03 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze budynku z windą w samym centrum dzielnicy Bukowe przy ulicy Brązowej. Nieruchomość przez swoją lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa

Gumieńce,Szczecin

700 000 zł89 m² 7 865,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Nietuzinkowe bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, 5 pokoi, garderoba, oryginalna aranżacja wnętrza - 2 balkony, ogromny taras 40 m2 od strony zachodniej. Świetny widok z okien. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum,Szczecin

399 000 zł51 m² 7 765,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (51,3m2) z balkonem, zlokalizowane na II piętrze w zadbanej kamienicy w centrum Szczecina przy ul. Żółkiewskiego/krzywoustego. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Żelechowa,Szczecin

345 000 zł45 m² 7 671,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na 1 piętrze w bloku z cegły z lat 50-tych. Lokal o powierzchni 44,97 m2. ; dwustronnej wystawie okien. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 80m2 z 80m2 ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi na zamkniętym kameralnym osiedlu na Warszewie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m 2 zlokalizowane w Centrum Szczecina przy ul. Księcia Bogusława X, tuż przy Centrum Handlowym Kupiec. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

589 000 zł25 m² 23 336 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o pow. 25,24 m2, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie znajduje się na7 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł29 m² 67,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w świetnej lokalizacji. Dwupokojowe mieszkanie jest jasne (doświetlone przez system świetlików w suficie), przestronne. Składa się z małego hallu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Żelechowa,Szczecin

324 000 zł41 m² 7 921,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Umeblowane mieszkanie 1 pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku. Ma powierzchnię 40,9 m2, na którą składa się: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Centrum,Szczecin

769 000 zł104 m² 7 369,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta skierowana do koneserów pięknych wnętrz kamienic. Przestronne, dobrze nasłonecznione mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 104,35 m2. W mieszkaniu zachowane detale, piękna sztukateria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gwiazdy Polarnej

Osów,Szczecin

779 999 zł80 m² 9 728,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (80,18M2 ) Mieszkanie jest położone na parterze, 1 piętrowego budynku z 2017r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławomira

Drzetowo,Szczecin

2 200 zł68 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone w centrum Szczecina, w kamienicy na 2 piętrze, z odnowioną klatką schodową i prześwitem. Powierzchnia to 68,32 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

239 000 zł25 m² 9 637,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 1 pokojowe 24,8 m2 z osobnym aneksem kuchennym oraz pomieszczeniem w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. Dogodne połącznie komunikacyjne. Powierzchnia całkowita 42 m2; w tym salon z wyjściem na balkon oraz sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Drzetowo,Szczecin

435 000 zł43 m² 10 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż słoneczne rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Doskonała lokalizacja ulica Willowa. W pobliżu komunikacja miejska, autobusowa i tramwajowa. W okolicy sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

2 600 zł75 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2003 roku na Bezrzeczu. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : Poziom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij