dowolna

Mieszkania umeblowane Szczecin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieduża

Niebuszewo,Szczecin

3 500 zł91 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu duże przestronne mieszkanie 4 pokojowe, zlokalizowane na spokojnym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Centrum. Pokoje rozkładowe: największy salon o pow. ok. 25m widny jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

460 000 zł46 m² 9 956,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gumieńce. Termin wydania 31 grudnia 2023 roku. Bardzo ładne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,2 m2 z oddzielną kuchnią i pięknym tarasem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

397 800 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe 46,8m2 z oddzielną kuchnią, balkon, staw Brodowski! Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,8m2 zlokalizowanego w okolicy Parku - Stawu Brodowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście,Szczecin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle nautica 2-pokojowe, nowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu o powierzchni 47 m2 położone na IV piętrze apartamentowca z windą. Budynek z silikatu z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Centrum,Szczecin

2 800 zł48 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu, komfortowego apartamentu położonego W szczecinie - ul. Raginisa, inwestycja nautica (budynek apartamentowy z recepcją).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Słoneczne,Szczecin

499 000 zł75 m² 6 644,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem i garażem na os. Słonecznym. Mieszkania 3 pokojowe, do własnej aranżacji. Oferta na wyłączność. W cenie mieszkania ogród z altanką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czorsztyńska

Pogodno,Szczecin

660 000 zł101 m² 6 540,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Piętro domu na Pogodnie o świetnym rozkładzie, 100,91 m2, 4 pokojowe, z oddzielną kuchnią, łazienką, ogródkiem i murowanym garażem o powierzchni 22 m2. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbie,Szczecin

285 000 zł36 m² 8 005,62 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w samym centrum dzielnicy Dąbie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 8-kondygnacyjnego budynku przez co widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obotrycka

Żelechowa,Szczecin

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia parter domu z 1990r. na Żelechowie, okolice ul. Obotryckiej. Powierzchnia ok. 65m2. Dom w stanie bardzo dobrym. Do dyspozycji ładnie zagospodarowany ogród oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie doskonale położone i urządzone, w jednym z najbardziej unikalnych punktów Szczecina. Od wschodu widok na Katedrę, zamek Książęcy i Starówkę, od zachodu kojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*W pigułce* 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem francuskim, położone jest na 3. piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Unisławy w Centrum Szczecina, i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kijewo

Kijewo,Szczecin

430 000 zł63 m² 6 859,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie nadające się zarówno na inwestycję (pod wynajem) jak i do zamieszkania. Nieruchomość wymaga lekkiego odświeżenia. Położona w spokojnej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Świerczewo,Szczecin

419 000 zł64 m² 6 554,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Możliwy zakup przez osoby spoza Unii Europejskiej - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem zlokalizowane przy ul. gen. Fieldorfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nie używane ,pachnie nowością. Budynek z cegły z roku 2020, położony na ładnie zagospodarowanym osiedlu, blisko Puszczy Wkrzańskiej. Powierzchnia mieszkania 54m2.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

2 000 zł28 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie z miejscem parkingowym w świetnej lokalizacji w samym centrum. Mieszkanie jest jasne (zamontowano duże okna), przestronne. Składa się z hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Centrum,Szczecin

421 400 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone w centrum miasta przy ul. Grodzkiej (pl. Orła Białego) w odległości około 10 minut spacerem od Walów Chrobrego. Rozkład pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

799 000 zł94 m² 8 455,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze o pow.94,5m2 ,na monitorowanym osiedlu Warszewo. Budynek z 2005r do mieszkania przynależy piwnica 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słoneczne,Szczecin

630 000 zł82 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie położone na III piętrze trzynastokondygnacyjnego budynku z windą, zlokalizowanego w prawobrzeżnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Szczecin

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 59 m 2 zlokalizowanego w prawobrzeżnej części Szczecina, na osiedlu Słonecznym. Usytuowane jest ono na XII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł42 m² 44,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka na Niebuszewie o powierzchni 42 m2, położona na 1 piętrze odnowionego budynku z lat 60-tych. Lokal składa się z pokoju, osobnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajdujące się na parterze budynku z 2020 roku w Centrum Szczecina na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Na powierzchnie użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płonia,Szczecin

359 999 zł50 m² 7 199,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży przytulnego dwupokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 50 m 2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Płoni w ustronnym oddalonym od głównej ulicy miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

535 000 zł66 m² 8 106,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz doskonałej okazji inwestycyjnej? Przedstawiam Ci przepiękne mieszkanie 4-pokojowe, które spełnia wszystkie wymagania! Mieszkanie umeblowane i wyposażone, usytuowane na 2 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

449 000 zł40 m² 11 309,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania o powierzchni 39,7 m 2. Mieszkanie posiada przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

300 000 zł38 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Halo Nieruchomości atuty: piękny widok, miejskie ogrzewanie, blisko centrum. Atrakcyjne własnościowe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Pomorzany. Słoneczne z pięknym, zielonym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

2 400 zł72 m² 33,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Korzystnie zlokalizowane. Takie jest mieszkanie przy alei Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Bogate zaplecze edukacyjne, handlowo-usługowe oraz rozbudowana sieć komunikacji miejskiej sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Płonia,Szczecin

460 000 zł46 m² 10 048,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczecin Płonia, prawobrzeże, nieruchomość lokalowa, dwupokojowy nowoczesny apartament na parterze z balkonem na sprzedaż. Możliwy dla obywateli spoza ue do zakupu w prawnej formie spółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Gumieńce,Szczecin

620 000 zł55 m² 11 287,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Gen. Maczka na nowoczesnym osiedlu w bloku z 2015 roku. Na powierzchnię użytkową 54,93 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Słoneczne,Szczecin

4 500 zł49 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Zapraszam do wynajmu mieszkania przygotowanego dla pracowników. Mieszkanie znajduje się na os. Słonecznym - ul Łubinowa. Zostało przygotowane dla 6 osób. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Drzetowo,Szczecin

299 000 zł29 m² 10 170,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 1 pok. mieszkanie (ok. 30 m2), z pięknym widokiem na panoramę miasta - na zielonym os. Drzetowo w Szczecinie. Lokal składa się z obszernego salonu, kuchni wraz zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

320 000 zł38 m² 8 329 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż położonego przy ul. Księcia Bogusława X, w ścisłym Centrum. Wszędzie blisko nawet na piechotę. Idealnie dla wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

308 000 zł36 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest ustawna duża kawalerka (36 m2 ) Dzielnica Żelechowa ul.Grzymińska. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w niskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Majowe,Szczecin

391 000 zł49 m² 7 947,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż nieruchomość w prawobrzeżnej części Szczecina na Osiedlu Majowym przy ul. Gombrowicza. Mieszkanie objęte spółdzielczo-własnościowym prawem - możliwość zakupu przez osoby spoza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Majowe

Majowe,Szczecin

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Majowym w Szczecinie. Spółdzielcze prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Na powierzchnię 48 m2 składają się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

559 000 zł42 m² 13 152,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj Pierwszy! Nowy, komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 42,5m2 w nowym budynku apartamentowym na Gumieńcach z 2023r. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Płonia,Szczecin

460 000 zł46 m² 10 048,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczecin Płonia, nieruchomość lokalowa, dwupokojowy nowoczesny apartament na parterze z balkonem na sprzedaż. Możliwy dla obywateli spoza ue do zakupu w prawnej formie spółki. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 400 zł43 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu, budynek z windą. Duży pokój z balkonem - na wyposażeniu rozkładana sofa, ława, komoda, tv. Kuchnia w aneksie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

529 000 zł77 m² 6 897 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na os. Słonecznym. Spółdzielczo własnościowa forma własności - możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Na powierzchnię 76,7 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

439 000 zł58 m² 7 633,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57,51m2, znajdujące się w odświeżonej kamienicy. Składa się z: -2 lustrzanych pokoi -oddzielnej kuchni -łazienki -przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

3 000 zł42 m² 70,59 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

349 000 zł32 m² 10 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

! nowa niższa cena 349 000 pln! Mam dla Ciebie w pełni umeblowane i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 31,84 m2 z Balkonem na 2 piętrze 4-piętrowego budynku.