dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Szczecin - Oferty wynajmu i sprzedaży

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 45,8m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty z lat 70-tych po termomodernizacji przy spokojnej ulicy w dzielnicy Dąbie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 1 pokojowe po generalnym remoncie blisko ścisłego centrum Szczecina - szuka nowego właściciela! Gotowa do wprowadzenia od teraz. Świeżo po generalnym remoncie (wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

359 000 zł34 m² 10 497,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży słonecznego i bardzo ciepłego dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 34,2 m 2 zlokalizowanego na Osiedlu Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

416 000 zł45 m² 9 181,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 45,31 m położone jest na 5 piętrze wysokiego budynku z windą, przy al. Wojska Polskiego. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

339 000 zł31 m² 10 956,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,94 m . Stan własności: spółdzielczo-własnościowe prawo z kw. Lokal znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 26 Kwietnia

Świerczewo,Szczecin

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przepiękna kawalerka w świetnej lokalizacji 30,30 m Na sprzedaż oferuję przestronną oraz bardzo dobrze wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30,30 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

445 000 zł54 m² 8 183,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 54,38 m2, położone na parterze niskiego budynku przy ulicy 9 Maja, w dzielnicy Pomorzany. Na powierzchnię mieszkania składa się: 1. pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje, szczecin, ul. Unisławy (blisko Galaxy) Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji ul. Unisławy, blisko centrum handlowego Galaxy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: przytulne mieszkanie w Szczecinie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 53,8 m , usytuowanego w ocieplonym wieżowcu. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Świerczewo,Szczecin

300 000 zł32 m² 9 287,93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 32,3 m zlokalizowaną przy ul. Antoniego Kaliny w dzielnicy Świerczewo w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Turzyn,Szczecin

2 500 zł65 m² 38,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: oferta kierowana do osób mówiących biegle po polsku, posiadających polskie dokumenty! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 3 pokojowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

580 000 zł76 m² 7 611,55 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,2 m , zlokalizowane na 11. piętrze w 12-piętrowym, zadbanym wieżowcu na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie (prawobrzeże),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Niebuszewo,Szczecin

429 000 zł54 m² 7 975,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53,79 m idealne do własnej aranżacji Osiedle Bandurskiego, szczecin Do sprzedaży bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 700 zł64 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego przy ul. Romera w Szczecinie! Budynek położony jest w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Thugutta

Warszewo,Szczecin

649 000 zł74 m² 8 723,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w przestronnym mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla każdej dużej rodziny szukającej swojego miejsca na ziemi. Nie przegap szansy na zakup tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

559 000 zł47 m² 11 931,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, położone na 2 piętrze w bloku przy Parku Żeromskiego. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Duże, 2 pokoje, 46m2, niski blok w Dąbiu. Własnościowe, 2 pokoje, 46m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim, ocieplonym bloku z lat siedemdziesiątych. Pokoje - 20m2 i 10m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zdroje,Szczecin

515 000 zł53 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Świetna oferta dla rodzin! Nowa Niższa cena! Ofertą sprzedaży jest w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej i pożądanej lokalizacji -na prawym brzegu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kormoranów

Żelechowa,Szczecin

766 000 zł82 m² 9 341,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie w spokojnej i zielonej części miasta. Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 82,4 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , usytuowane w niskim bloku. To świetna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły nieruchomości Lokalizacja: dzielnica: pomorzany, szczecin dobrze skomunikowana część miasta, z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Blisko: przystanki autobusowe/tramwajowe, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 186,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Dembowskiego 21 w Szczecinie. Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, dobra komunikacja do centrum miasta. W pobliżu sklepy, szkoły oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Lokal słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

530 000 zł46 m² 11 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe, rozkładowe, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego na pierwszym piętrze 5-kondygnacyjnego budynku, zlokalizowanego w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

550 000 zł45 m² 12 127,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o podwyższonym standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się na na osiedlu Książąt Pomorskich - Komuny Paryskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Drzetowo,Szczecin

330 000 zł31 m² 10 665,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z pięknym widokiem - okolice 1 Maja, szczecin 30,94 m + piwnica 2,11 m 10. piętro | nowa szybka winda Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

640 000 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie, znajdujące się na osiedlu Zawadzkiego. Najważniejsze atuty nieruchomości: nieruchomość o powierzchni ok.53m2., sytuowana na III piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku do lekkiego remontu. Świetna baza pod własny projekt balkon, światło, rozkład Mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m zlokalizowane przy al. Powstańców Wielkopolskich w Szczecinie, w dzielnicy Pomorzany. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż własnościowe, jasne, słoneczne oraz przestronne 2. pokojowe mieszkanie z jadalnią, usytuowane na 12. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

1 700 zł43 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Przyjażni. 42,8 m2, rozkładowe, na podłogach w pokojach panele, większy pokój z balkonem. Łazienka z wanną , w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marlicza

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

640 000 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na lubianym osiedlu Zawadzkiego W bliskiej odległości przedszkole, szkoła, szpitale ( Unii Lubelskiej i Arkońska), centra handlowe, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45.8 m usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w Dąbiu w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku położonego na Szczecińskich Pomorzanach. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Nowe Miasto,Szczecin

1 200 zł19 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z małym balkonem przy ul. Potulickiej. Wieżowiec z windą. Świetna lokalizacja, szybki dojazd do centrum - dostępny tramwaj, autobus. Pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku w dzielnicy Pomorzany przy ul. 9 maja. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieży Polskiej

Zdroje,Szczecin

289 900 zł31 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m , zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

440 000 zł39 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Możliwość zakupu dla osób spoza ue! Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim.