dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Gumieńce,Szczecin

570 000 zł43 m² 13 262 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem ok. 36 mkw oraz miejscem parkingowym w hali garażowej i komórką lokatorską na zamkniętym nowym osiedlu Harmonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

659 000 zł57 m² 11 504,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania na Nowym Osiedlu Harmonia! Na całkowita powierzchnię wchodzi : -komunikacja, -salon z aneksem kuchennym z wyjściem na loggię, -dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 znajdujące się w budynku z 2016 roku na os. Nautica. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogodno,Szczecin

2 300 zł46 m² 50,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Okazja Dwa pokoje w budynku z 2010r na zamkniętym , monitorowanym osiedlu tuż przy Jasnych Błoniach. Kompleks budynków tworzy kameralne , zamknięte otoczone zielenią osiedle. Tuż obok Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gumieńce,Szczecin

442 000 zł35 m² 12 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem, usytuowane na parterze zlokalizowane w dzielnicy Szczecina -gumieńce. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

-Mieszkanie wolne od 1 czerwca- nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu w centrum Szczecina, miejsce postojowe, komórka lokatorska Na wynajem oferujemy nowe, nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

388 500 zł36 m² 10 702,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Zestawienie powierzchni 1.1 korytarz 3,7 1.2 łazienka 3,6 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,4 1.4 Sypialnia 10,6 lokal nr.M4: suma 36,3 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

599 000 zł75 m² 7 999,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 900 zł48 m² 60,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie nowe oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia -. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Pogodno,Szczecin

454 600 zł42 m² 10 823,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament 2 pokojowy na parterze w budynku apartamentowym przy ulicy Janickiego. Powierzchnia całkowita 42 m2, w tym; salon z aneksem kuchennym sypialnia i łazienka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nehringa

Bukowo,Szczecin

879 000 zł78 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na las Bukowo, szczecin Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie (77,44 m użytkowej / ok. 95 m po podłodze) z wyjątkowym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

709 000 zł52 m² 13 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze nowego budynku z 2023r Apartamenty Warszewo. Budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w windę, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

368 000 zł34 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w Śródmieściu o powierzchni około 34 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

409 000 zł33 m² 12 507,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka z ogródkiem na Gumieńcach Twój kawałek spokoju w mieście Marzysz o swoim miejscu na ziemi, które będzie gotowe na Ciebie od zaraz? A może szukasz inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Dąbie,Szczecin

2 090 000 zł143 m² 14 602 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament znajdujący się w budynku Club Housew Dąbiu. Projekt zrealizowany przez Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

699 000 zł68 m² 10 264,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż duże czteropokojowe mieszkanie na Gumieńcach os. Polskich Marynarzy 10 min. od centrum Szczecina! Super mieszkanie dwupoziomowe w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

610 000 zł61 m² 10 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zamknięte osiedle bukowo idealna oferta dla rodzin Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje z tarasem /ogródkiem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Ofertą sprzedaży jest komfortowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł34 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Zestawienie powierzchni 1.1 korytarz 4,2 1.2 łazienka 5,8 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,2 lokal nr.M1: suma 34,2 Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Nowoczesny loft z tarasem - Bezrzecze, os. Dolina Słońca Lokalizacja: apartament znajduje się na spokojnym, strzeżonym osiedlu w Bezrzeczu. W pobliżu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

455 000 zł38 m² 11 907,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Warszewie po remoncie! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i zadbanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

860 000 zł77 m² 11 227,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bez barier architektonicznych! Na sprzeaż mieszkanie o powierzchni 76,6 m2 zlokalizowane jest na Bezrzeczu na cichym, kameralnym i przestronnym osiedlu, na którym znajduje się przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

597 300 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Golisza 6. Mieszkanie do odbioru już w czerwcu 2024r. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

367 000 zł34 m² 10 746,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w Śródmieściu o powierzchni około 34 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

409 000 zł30 m² 13 794,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania na start lub nieruchomości pod wynajem? Oto idealna propozycja kawalerka 29,65 m z ogromnym ogródkiem 56,82 m , zlokalizowana w spokojnej części Szczecina Warszewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

765 000 zł68 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 68m2 zlokalizowany w nowoczesnym bloku z 2016r, znajdujący się przy ulicy Sosabowskiego kilka minut od centrum Pogodna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

355 000 zł33 m² 10 757,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w Śródmieściu o powierzchni około 33 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nehringa

Bukowo,Szczecin

865 000 zł77 m² 11 169,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny, jasny i słoneczny - 4 pokojowy apartament mieszkalny, znajdujący się na 2 piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego z 2017 roku, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tenisowa

Śródmieście,Szczecin

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku przy ul. Tenisowej. Na powierzchnie użytkową składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gumieńce,Szczecin

440 000 zł35 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym, zlokalizowane w jednej z najładniejszych dzielnic Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stołczyn,Szczecin

2 000 zł48 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13.05.2025 r. Dwupokojowe mieszkanie 48,23m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2015 roku, z windą. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

339 000 zł32 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu o powierzchni około 32 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Jasne Błonia,Szczecin

6 500 zł73 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem apartament z dużym tarasem i garażem w Sky Garden. Na powierzchnię 72,94 mkw. składa się: -przestronny salon, z którego mamy bezpośrednie wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, komfortowe mieszkanie o pow. 45m2 /po podłodze 58,50m2/,2 piętro, niski budynek z 2006, os. Majowe w Szczecinie. Salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Pogodno,Szczecin

2 500 zł39 m² 63,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z ogródkiem przydomowym o powierzchni 66 m2, położone w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiego. Rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

799 999 zł77 m² 10 391 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania piękne i nowoczesne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w cichym centrum Szczecina. Mieszkanie o powierzchni 76.99m2 zlokalizowane przy placu Odrodzenia składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorzowska

Gumieńce,Szczecin

499 000 zł37 m² 13 541,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 37 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z 2024 r. na osiedlu Cukrownia Apartamenty w Szczecinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

649 000 zł53 m² 12 171,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53,32 m2 znajdującego się na osiedlu Nowe Miasto Rozkład pomieszczeń i standard mieszkania Bardzo ładne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

649 000 zł53 m² 12 171,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży jasne i słoneczne - 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2018 roku, usytuowane na terenie nowoczesnego osiedla Nowa Cukrownia w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

599 000 zł55 m² 10 831,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z komórką lokatorską na Pomorzanach, os. Polonia, o powierzchni 55,30 m2, położone na 7 piętrze w budynku z pięknym widokiem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, na sprzedaż prywatnie i bezpośrednio nowoczesne i pięknie urządzone mieszkanie w Szczecińskiej dziennicy Gumieńce na osiedlu Nowa Cukrownia- ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Klucze W biurze. Oferta sprzedaży komfortowego mieszkania położonego W szczecinie, dzielnicy pogodno - osiedle magnolia - Mieszkanie z 2007r. o powierzchni użytkowej ok. 100m2 ( 92m2.