dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 znajdujące się na 6. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku na Nowym Mieście. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

552 269 zł32 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2 z balkonem, położona w samym centrum miasta. Lokal jest częścią nowo powstającej inwestycji, która znajduje się jednym z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

2 500 zł54 m² 45,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia , piękne rozkładowe mieszkanie z dwoma balkonami w prawobrzeżnej części Szczecina. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

546 950 zł45 m² 12 189,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem oferty jest komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,87 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą, zrealizowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustułki

Żelechowa,Szczecin

329 000 zł30 m² 10 797,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Szczecinie na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowska

Żelechowa,Szczecin

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Park Ostrowska w Szczecinie. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

744 900 zł74 m² 10 130,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dostępne tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, komfortowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w północnej części Warszewa. Lokal położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

765 000 zł68 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja! Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 z ogródkiem o powierzchni 90 m2. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2016 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, spiska, gumieńce, apartamentowiec z windą, 3 pokoje balkon, miejsce postojowe Oferuję na wynajem 3 pokoje mieszkanie na 3 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

680 000 zł65 m² 10 413,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego 3-pokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2013 roku. Nieruchomość, usytuowana w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gumieńce,Szczecin

442 000 zł35 m² 12 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem, usytuowane na parterze zlokalizowane w dzielnicy Szczecina -gumieńce. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

4 800 zł60 m² 79,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, spiska, gumieńce, apartamentowiec z windą, 3 pokoje, ogródek, miejsce postojowe w cenie. Miejsce postojowe w cenie! Nowe mieszkanie 3.pokojowe z ogródkiem na Gumieńcach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 800 zł28 m² 98,80 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 1 pokój, kawalerka, studio, balkon, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Do wynajęcia piękne mieszkanie typu studio w Hanza Tower! - Powierzchnia: 28,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

730 000 zł73 m² 10 017,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Idealne mieszkanie dla rodzin! Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na Osiedlu Warszewo. Świetna lokalizacja! W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 100 000 zł106 m² 19 905,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy Apartament 4 Pokoje z Tarasem 105 m + Garaż opis oferty Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament z ogromnym tarasem o powierzchni 105 m oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plater

Drzetowo,Szczecin

1 900 zł28 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem super kawalerkę o powierzchni 28 m2 blisko centrum Szczecina, ul Emilii Plater. Budynek z 2017 roku, pierwsze piętro, dwie nowoczesne windy, teren zamknięty z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Szczecin

2 049 000 zł106 m² 19 421,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: luksusowy apartament 4-pokojowy, 105 m , z dużym tarasem Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m , położony na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z pięknym, dużym tarasem na Bezrzeczu. Nieruchomość o powierzchni 53m z tarasem o powierzchni 89m znajduje się na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbie,Szczecin

396 000 zł41 m² 9 642,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i zadbanego mieszkania położonego na III piętrze niskiego budynku z 2008 roku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modelarska

Bukowo,Szczecin

2 400 zł44 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Nowa Północ. Mieszkanie umeblowane i wyposażone - aktualnie jest cześć mebli, reszta mebli na życzenie najemcy. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 5 pokojowy apartament o powierzchni 120 m2 znajdujący się na 3. piętrze kamienicy z 2011 roku na Starym Mieście. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się : Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

709 000 zł52 m² 13 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze nowego budynku z 2023r Apartamenty Warszewo. Budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w windę, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 76m2 w nowym budynku apartamentowym Nautica na pograniczu Centrum z Osiedlem Gontyny z 2017r. Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

2 600 zł59 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem częściowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z windą z 2022 r. Na powierzchnię 59,29 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł43 m² 51,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe osiedle Garden House na Warszewie. Budynek z windą, domofon, bramki dostępu. Dla mieszkańców ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku. Teren ogrodzony, zagospodarowany, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Drzetowo,Szczecin

410 000 zł28 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentuję na sprzedaż przestronną i bardzo słoneczną kawalerkę w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bandurskiego

Bandurskiego,Szczecin

2 200 zł40 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Minimalny okres najmu to 2 miesiące! Na wynajem apartament typu studio zlokalizowany na 15 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Bandurskiego. Nieruchomośc z loggią z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sobola

Stołczyn,Szczecin

1 600 000 zł139 m² 11 536,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 5-pokojowe mieszkanie z antresolą i tarasem Jaśminowe Wzgórze, szczecin Lokalizacja: szczecin osiedle Jaśminowe Wzgórze Nowoczesna i spokojna okolica, tuż przy terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

2 300 zł32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym centrum Szczecina? Mam idealną ofertę! Oprócz tego, że wszędzie jest blisko, to jeszcze dodatkowo bardzo dobrze została zaprojektowana przestrzeń tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 150 000 zł90 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| sky garden | 16. piętro | 4 pokoje | 89 m | taras 24 m | spektakularny widok na miasto | Centrum Szczecina przy Parku Kasprowicza | prestiżowy apartamentowiec | oferta jedyna W swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin

659 000 zł61 m² 10 887,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 60,53 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego bloku z 2016 roku. W dzielnicy Warszewo. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

395 000 zł37 m² 10 589,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Reda City w okazyjnej cenie! Położenie przy u Bronowickiej w Szczecinie! Idealne pod inwestycje jak i na potrzeby własne! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

449 000 zł32 m² 13 892,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem w ścisłym centrum Szczecina? Mam idealną ofertę która może okazać się "strzałem W 10!" W tej lokalizacji w sezonie "studenckim".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Śródmieście,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, kompletnie urządzone mieszkanie na osiedlu Nautica przy ulicy Raginisa. Mieszkanie o powierzchni 76m2 mieści się na szóstym piętrze z widokiem w kierunku zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pogodno,Szczecin

849 000 zł74 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

rezerwacja! Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, wykończone materiałami bardzo dobrej jakości położone na 3 piętrze apartamentowca z 2019 r. na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowy apartament o powierzchni 36 m2 znajdujący się na 4 piętrze apartamentowca Hanza Tower. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2025 Na wynajem 3 pokojowy apartament znajdujący się w budynku z 2016 roku na os. Nautica. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

314 000 zł29 m² 10 790,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w Śródmieściu o powierzchni 29 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzechwy

Pogodno,Szczecin

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa mikrokawalerka o powierzchni 15 m2 znajdująca się w budynku z 2024 roku przy ul. Jana Brzechwy 4. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie - komfort, styl i świetna lokalizacja na Nowym Mieście - Osiedle Polonia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Jasne Błonia,Szczecin

6 500 zł73 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem apartament z dużym tarasem i garażem w Sky Garden. Na powierzchnię 72,94 mkw. składa się: -przestronny salon, z którego mamy bezpośrednie wyjście na taras.