dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

754 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

754 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

522 060 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla kupującego! Mieszkanie nowe w stanie deweloperskim. Termin zakończenia prac budowlanych - czerwiec 2024. Dwa pokoje na parterze - całość o powierzchni 44,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Żelechowa,Szczecin

591 870 zł54 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla kupującego! Mieszkanie nowe w stanie deweloperskim. Termin zakończenia prac budowlanych - luty 2024. Trzy pokoje na 2 piętrze - całość o powierzchni 54,3 m2, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targ Rybny

Centrum,Szczecin

950 000 zł80 m² 11 845,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Przedmiotem oferty jest umeblowane w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe (80,20 M2) świeżo wykończone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gumieńce,Szczecin

468 567 zł47 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję znajdującą się w dzielnicy Gumieńce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 47.33 m2. usytuowana jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 300 zł34 m² 97,78 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w wyjątkowym budynku .W obiekcie m.in. :restauracje, kawiarnie, zespół basenowy, strefa spa i fitness, klub dla dzieci i młodzieży, pralnia samoobsługowa. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

476 000 zł32 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w stanie deweloperskim Malczewskiego, vis a vis Galeria Galaxy Oferta 2 pokojowego apartamentu w stanie deweloperskim o powierzchni 31,92 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 znajdujący się na 4. piętrze kamienicy windą z 2011 roku na Starym Mieście. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się przy ul. Sosabowskiego (osiedle pod Gwiazdami) na pierwszym piętrze bloku oddanym w 2017 roku. Budynek jest 4 kondygnacyjny i posiada windę obsługującą także poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

670 000 zł65 m² 10 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Idealne mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny Atrakcyjna lokalizacja - Osiedle Książąt Pomorskich. Otoczenie zieleni - sąsiedztwo Parku Brodowskiego, rekreacyjnego Stawu Brodowskiego. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Gumieńce,Szczecin

359 000 zł27 m² 13 491,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż mieszkanie na popularnym osiedlu Nowa Cukrownia. Na powierzchnię 26,61 mkw. składa się: -salon z aneksem kuchennym, z którego mamy bezpośrednie wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest umeblowane w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe (80,20 M2) świeżo wykończone. Nieruchomość położona na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2009 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duży apartament( pogodno/łękno) z tarasem(20 m2) oraz garażem poziemnym w cenie najmu. Mieszkanie znajduje się w kompleksie niskich bloków na strzeżonym miniosiedlu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 250 zł38 m² 59,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane Idealne 2 pokojowe, nowoczesne całkowicie umeblowane nowymi meblami i urządzone mieszkanie 38,9 m2. Mieszkanie odświeżone, świeżo malowane ze sprzętami agd: nowa płyta indukcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Centrum,Szczecin

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin Stare Miasto, ul. Panieńska kamienica, i piętro Apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 W pełni umeblowany Rozkład mieszkania: *przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 100 m2 ze słonecznym balkonem, 2 miejsca parkingowe, bezczynszowe, gumieńce, ul. Niepołomicka. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Somosierry,Szczecin

699 990 zł62 m² 11 352,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Somosierry na Pogodnie. Zlokalizowane blisko centrum a jednocześnie w okolicy spacerowych uliczek willowej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Bukowe,Szczecin

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie , położone na nowo powstałym osiedlu w północnej części Szczecina, os. Jaśminowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

799 000 zł71 m² 11 285,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 3/4-pokojowego mieszczącego się na parterze (wejście bez schodów na wysokości gruntu) nowoczesnego budynku, zlokalizowanego w Śródmieściu Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Bukowe,Szczecin

1 140 000 zł114 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na Puszcze Bukową Nieruchomość o powierzchni użytkowej 114m , a w skład jej wchodzą: i Poziom: bardzo przestronny ponad 30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w bloku z 2011r. Na powierzchni ok. 34m2 znajduje się przedpokój (ok. 3,70m2), pokój o pow. ok. 20m2, z pokoju wejście do kuchni o pow. ok. 6m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Turzyn,Szczecin

950 000 zł58 m² 16 493,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wykończony w wysokim standardzie apartament idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Całkowicie umeblowany i gotowy do zamieszkania. Atuty: wyjątkowy design Wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostocka

Szczecin,zachodniopomorskie

492 571 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie na sprzedaż 45,19 m w nowym kameralnym budynku przy ul. Rostockiej 21 Marzysz o przestronnym i komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

415 000 zł32 m² 12 860,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Idealne na wynajem! Oferuję w pełni umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32 m2 na nowym Mieście w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

510 000 zł43 m² 11 915,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Nieruchomość przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Budynek wybudowany.