dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brzechwy

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! rezerwacja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki z balkonem o powierzchni 15m , zlokalizowanej przy ulicy Brzechwy w Szczecinie. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Mierzyn,Szczecin

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi położone w Mierzynie. Lokal położony na I piętrze budynku dwurodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł44 m² 57,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty najmu, jest mieszkanie 2 pokojowe (43,66 m2) z balkonem i wyposażeniem. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2014 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę położoną na nowoczesnym kameralnym osiedlu "nowa Cukrownia". Lokal o powierzchni 31 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

690 000 zł65 m² 10 656,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m2, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Warszewo. Mieszkanie położone na 2 piętrze bardzo dobrze utrzymanego, niskiego budynku z 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze budynku z 2019 roku. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, langiewicza/ Narutowicza, plac dziecka, apartament, kamienica nova 2, 2 pokoje, balkon, i piętro, miejsce postojowe, wysoki standard. Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 000 zł58 m² 51,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w niskim dwupiętrowym budynku z windą, w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie o powierzchni 57,8 mkw: - kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

531 432 zł54 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z dużym (119,38 m2) ogródkiem i widokiem na staw. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2024r. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Centrum,Szczecin

2 700 zł48 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu, komfortowego apartamentu położonego W szczecinie - ul. Raginisa, inwestycja nautica (budynek apartamentowy z recepcją).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł54 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Gumieńcach, położone przy ul. Gen. Kopańskiego, o powierzchni 54,37 m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składa się z 2 pokojów, z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży 3-pokojowe przestronne (70 m2) mieszkanie z dwoma balkonami na 2 piętrze niskiego bloku z 2012 roku przy ul. Złotowskiej. W lokalu mamy salon z aneksem kuchennym (30m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia na Gumieńcach - Bezpośrednio cena podlega negocjacji Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 41,5 m2 w dzielnicy Gumieńce wraz z piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Pogodno,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na spokojnym ładnym, nowym zamkniętym osiedlu Zielona Dolina na Krzekowie przy ul. Szerokiej 30, wynajmę dwupokojowe mieszkanie (55 m2 I piętro) w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2. pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44 m2 znajdujące się na parterze apartamentowca z 2020 roku na Nowym Mieście przy ul. Potulickiej 20. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Szczecin

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowocześnie urządzoną kawalerkę przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie! Mieszkanie o powierzchni 31 mkw. składa się z dużego, jasnego pokoju, kuchni w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Szczecin

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w apartamentowców 7 kondygnacyjnym z windą. Na powierzchnię 31m2 składają się : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Mieszkanie 2 pokojowe 39 m2 z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

409 000 zł31 m² 13 214,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,95 m2 znajdująca się na 3 piętrze budynku na os. Nowa Cukrownia Na powierzchnię użytkowa składają się : przedpokój, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Lokal o powierzchni 80m w skład jego wchodzą: - przestronny salon z aneksem kuchennym z meblami w zabudowie i wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy w pełni umeblowany apartament 3-pokojowy rozkładowy o powierzchni 80m2 zlokalizowany w apartamentowcu z windą z 2008 roku blisko Centrum. Stanowisko garażowe otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 900 zł33 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piękną kawalerkę. Jest to mieszkanie w budynku na Pomorzanach ul. Dunikowskiego. Znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Ma balkon wychodzący na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 450 zł45 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne, rozkładowe mieszkanie na Warszewie. Świetna lokalizacja, budynek trochę z dala od głównej drogi, co daje ciszę i spokój. Łatwy dojazd do Centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 przy al. Niepodległości w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się w nowo powstałym prestiżowym apartamentowcu "black Pearl".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł49 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na zamianę na mniejsze!lub sprzedaż. 2 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina. Świetna lokalizacja mieszkania w pobliżu przedszkola, szkoła podstawowa, apteka oraz niewielkie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

670 000 zł58 m² 11 551,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2 w interesującej lokalizacji na Warszewie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy garaż w bryle budynku ( dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Osów,Szczecin

1 230 000 zł95 m² 12 947,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękny, atrakcyjny, bezczynszowy apartament z własnym ogródkiem o powierzchni 200 m2 oraz przestronnym tarasem o powierzchni 35 m2. Nieruchomość o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Szczecin

2 400 zł38 m² 63,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 10 maja 2024 r. Idealne 2 pokojowe, nowoczesne całkowicie umeblowane nowymi meblami i urządzone mieszkanie 38,9 m2. Balkon i okna od południa. Koszt wynajmu mieszkania 2400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu niezwykle przyjemnego i komfortowego dwupokojowego apartamentu z pięknym widokiem, położonego w apartamentowcu na Nowym Mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł77 m² 11 491,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bez Pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o wysokim standardzie i doskonałym wykończeniu, położony w Szczecinie przy ulicy Bandurskiego 96 na 11/15 piętrze. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Centrum,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem zlokalizowanej przy ul. Emilii Plater, w budynku z 2017 roku. Na powierzchnię 30m 2 składają się: pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Niepodległości

Stare Miasto,Szczecin

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękną, nową kawalerkę o pow.31 m2 z bardzo dużym tarasem, usytuowaną na 4 piętrze apartamentowca " Black Pearl", zlokalizowanego w samym centrum miasta vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaperska

Bezrzecze,Szczecin

560 000 zł55 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Serdecznie polecam ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania, położonego na wysokim parterze budynku z 2010 roku. Wokół duża ilość zieleni i domy jednorodzinne, co typowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu nowego mieszkania dwupokojowego w doskonałej lokalizacji - na Nowym Mieście przy ul. Głowackiego. Lokal znajduje się w świeżo oddanym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Pogodno,Szczecin

650 000 zł54 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładnie 3-pokojowe mieszkanie z dużym narożnym ogródkiem oraz garażem, zlokalizowane na Pogodnie w nowym bloku z 2018r. Nieruchomość położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

435 000 zł49 m² 8 859,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż Mieszkanie zlokalizowane na spokojnej ulicy Hoża w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Bardzo dobra lokalizacja z bliskością centrum (tylko 10 minut) i łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł44 m² 57,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe Mieszkanie 43 m2, 2-pokojowe Przestronny klimatyzowany salon połączony z kuchnią, dwa balkony Położone na 2 piętrze w budynku 5-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Reda,Szczecin

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowy apartament o powierzchni 54 m2 + 15 m2 taras znajdujący się na 7 piętrze apartamentowca Reda City z windą z 2021 roku. Na powierzchnie użytkową składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

521 645 zł55 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,91 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem 24,38 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużym balkonem; 47 m2 na zamkniętym i dozorowanym (wyposażonym w recepcję) Osiedlu Nautica w Szczecinie; do.