dowolna

Mieszkania szeregowe Szczecin - Oferty sprzedaży i wynajmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

849 000 zł89,15 m² 9 523,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł31,62 m² 10 910,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bukowe ciekawa kawalerka z balkonem o pow.31,62m2 położona na 5 piętrze w budynku z 2001roku.Spory ustawny pokój z wnęką na łóżko w nim stała zabudowa szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł113,50 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni użytkowej 113,50 m , znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Zamojskiej ( Dzielnica Warszewo). Ogrzewanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 380 zł32,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczecin Dąbie - Racławicka Park | Nowoczesny apartament z dużym tarasem! Cena do negocjacji - wyjątkowa okazja! Wyobraź sobie poranki na przestronnym tarasie 12,96 m , z filiżanką kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

649 999 zł55,20 m² 11 775,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem 115m2. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni Łazienki i przedpokoju. Do mieszkania również.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,68 m² 12 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, komfortowo wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 63,68m2. Powierzchnia całego mieszkania po podłodze to jest ok. 100m2. Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł106,47 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie z tarasem położone na piętrze w wielorodzinnym budynku w bocznej ulicy na Gumieńcach. Na powierzchnię 106,4 m2 składają się: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł65,80 m² 8 054,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowa nieruchomość na gumieńcach - komfortowe mieszkanie na parterze bliźniaka z garażem i ogrodem | Cisza, przestrzeń i ogromny potencjał do prowadzenia dzałalności. Wiosenna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy wyjątkowe przestronne mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim, które daje ogromne możliwości aranżacyjne - istnieje opcja wydzielenia dwóch osobnych mieszkań, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, zadbane, ciche mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w kameralnym niskim budynku czterorodzinnym. Na powierzchnię 35m2 składają się: - pokój, - kuchnia , - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, 2-pokojowe, z widną otwartą kuchnią na salon, łazienką i wc, strych. Miejsce postojowe z blokadą na 1 samochód na terenie nieruchomości, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe / 4 pokoje z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie! Inwestycja zakończona! Mierzyn ul. Długa Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 77,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł73,70 m² 9 905,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,7 m , położone w rejonie ulicy Narutowicza, blisko centrum Szczecina. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

679 000 zł73 m² 9 339,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku z cegły na osiedlu Arkońskim. Mieszkanie ma powierzchnię 72,70 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Pogodno,Szczecin

490 000 zł50 m² 9 757,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż niepowtarzalne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno. To oferta idealna dla osób szukających komfortu, zielonej okolicy i wygody życia blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

889 000 zł88 m² 10 140,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest mieszkanie 3 Pokojowe (87,67m2) z dużym tarasem (ok.12m2), oraz dwoma garderobami w sypialniach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

1 096 000 zł99 m² 11 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 4-lokalowego budynku. Każde z mieszkań posiada osobne, niezależne wejście. Cała posesja jest ogrodzona i zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

590 000 zł74 m² 8 005,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, z balkonem, położone na os. Bukowym, przy ul. Seledynowej (przy poczcie). Mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego, ocieplonego budynku. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądż pierwszym najemcą! Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w nowym kameralnym dwupiętrowym budynku przy ul. Rostockiej. Mieszkanie w trakcie umeblowania, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56,8 m2 w cichej i spokojnej okolicy na Gumieńcach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Drzetowo,Szczecin

4 000 zł122 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, trzypoziomowe mieszkanie, z balkonem, położone przy J. Ch. Paska. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe o trójstronnej ekspozycji okien (północ, południe i wschód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Krzekowo,Szczecin

2 600 zł50 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem w kameralnym budynku wielorodzinnym znajdującym się przy ulicy Szerokiej na Krzekowie. Mieszkanie jest komfortowo wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Dąbie,Szczecin

799 000 zł112 m² 7 116,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

*rezerwacja* Mieszkanie bezczynszowe w poniemieckiej willi z ogrodem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,28 m , zlokalizowane w klimatycznej, poniemieckiej willi na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Dąbie,Szczecin

700 000 zł101 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, 4 pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin

669 000 zł73 m² 9 103,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż ładne trzypokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze bloku trzypiętrowego na Warszewie. Na powierzchnię 73,49 m2 składa się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Centrum,Szczecin

472 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku wybudowanego w 2018 roku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Dąbie,Szczecin

499 000 zł36 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania położonego w Szczecinie - dzielnica Dąbie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stołczyn,Szczecin

1 100 000 zł179 m² 6 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Piętro domu wielolokalowego o powierzchni użytkowej 179m2., usytuowany na dużej działce o powierzchni 3.003 m2 , w otoczeniu zieleni, zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

649 000 zł74 m² 8 794,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność - klucze w biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Szczecina - ul. Narutowicza Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Arkońskie,Szczecin

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży ładne 4-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze niskiego bloku z cegły na osiedlu Arkońskim. Mieszkanie ma powierzchnię 69,79m2 i składa się z: - salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Gumieńce,Szczecin

6 000 zł91 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na Gumieńcach o powierzchni 90m2 zlokalizowany w niskim budynku apartamentowym z 2022r. Do dyspozycji najemcy prywatne miejsce postojowe na terenie osiedla. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

6 000 zł92 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane na kameralnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Do mieszkania przynależy ogródek oraz garaż (za dodatkową opłatą) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży piękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku na Warszewie. Lokal ma powierzchnię 41,79m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasne Błonia,Szczecin

1 120 000 zł91 m² 12 311,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w sercu Szczecina w prestiżowej lokalizacji przy Jasnych Błoniach i Urzędzie Miasta. Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum dla swojej rodziny? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

579 000 zł73 m² 7 888,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Szczecina. Mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego , ocieplonego bloku nieopodal Placu Orła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie przy ul. Łuczniczej w Szczecinie - gotowe do zamieszkania! Jeśli cenisz sobie: nowoczesne, jasne i dobrze doświetlone pomieszczenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (mieszkanie skrajne, 3-stronne) - Mieszkanie w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

699 000 zł75 m² 9 381,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (74,51m2) znajdujące się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł73 m² 54,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego i komfortowego apartamentu do wynajęcia o powierzchni 73,31 m2, położonego w dogodnej lokalizacji Gumieniec Rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Bukowo,Szczecin

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie na wynajem ul. Kryształowa Na wynajem wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze, przy ul. Kryształowej, w cichej, spokojnej i komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielgowo,Szczecin

440 000 zł129 m² 3 418,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 84 m 2 zlokalizowanego przy ul. Bałtyckiej w Wielgowie. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze niskiego budynku. Ogrzewanie.