dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Bezrzecze,Szczecin

3 200 zł66 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w budynku z 2010 roku z ogrodem. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - cicho a jednocześnie niedaleko do Centrum. Mieszkanie wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia w centrum miasta,w cichym i spokojnym miejscu.Koszt miesięczny najmu to 2200zł.Wynajmujący nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Centrum,Szczecin

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na prezentację nietuzinkowej nieruchomości przy ulicy Lewandowskiego. Apartament znajduję się w apartamentowcu wybudowanym w 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 600 zł49 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 składające się z: korytarza, łazienki, sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym znajdujące się z osiedlu Panoramika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

3 500 zł72 m² 48,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana. Tylko U nas! oferta na wyłączność! Jeśli szukasz do wynajęcia zadbanego trzypokojowego mieszkania z balkonem (w tym dwie sypialnie) oraz z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, luksusowo wykończone mieszkanie w Kamienicy Vossa w Śródmieściu Szczecina. Lokal mieszkalny znajduje się na 2-piętrze apartamentowca z 2015 roku wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9m2 przy ul. Niemcewicza w dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie po generalnym remoncie znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

4 500 zł103 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum miasta. Na powierzchnię 103 m2 składają się: - przestronny salon z dużymi oknami od frontu, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 700 zł46 m² 58,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł24 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! uwaga! ważna informacja! Informacja od właściciela: oferta skierowana tylko dla osób z Polski. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od połowy maja! W tym czasie zostaną zabrane stare meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z miejscem postojowym. Świetna lokalizacja przy ul. Ściegiennego. Pierwsze piętro. Winda. Na parterze sklep netto, obok liczne sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie w nowym budynku na Warszewie. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny pokój dzienny z dużym balkonem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieszczadzka

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne mieszkanie położone w nowym budynku z windą na Gumieńcach. Bezpieczna okolica, teren wspólnoty jest ogrodzony i pięknie zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie świeżo po remoncie, słoneczne, umeblowane 2 pokojowe kuchnia otwarta na pokój, w doskonałej lokalizacji (wieżowiec obok "galaxy"), w cenie: sprzęt agd, telewizja, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Centrum,Szczecin

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam pachnące nowością, komfortowe duże mieszkanie na wynajem w okolicach pam, dworca i Bramy Portowej. Apartament ma powierzchnię 82m2 i składa się z 4 pokoi o pow. 18,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

3 600 zł110 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie na wynajem w centrum. 4 pokoje w pełni rozkładowe, umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęty agd w tym także zmywarka, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

600 zł15 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dotyczy pokoju 1-osobowego w mieszkaniu 3-pokojowym przy ulicy Parkowej. Mieszkanie jest po remoncie, składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki, kuchni oraz korytarza. Jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł34 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki położonej przy al. Wojska Polskiego w samym centrum Szczecina. Opis apartamentu: do wynajęcia apartament znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Kaliny. Mieszkanie w dobrym stanie, umeblowane i wyposażone - w pokoju wypoczynek, stolik kawowy, szafa w zabudowie, tv. W kuchni sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Centrum,Szczecin

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 3 pokoi w pięknym zakątku Szczecina- w okolicy Jasnych Błoni. Przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m2 urządzone ze smakiem i elegancją, w tym: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorki

Bezrzecze,Szczecin

2 890 zł48 m² 60,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu w szczecińskiej części Bezrzecza. Położone jest na wysokim parterze budynku 4-lokalowego. Każde z mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 500 zł77 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Składa się z: poziom I: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 900 zł87 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku z cegły (2005 rok). Składa się z: poziom I: - salon połączony z wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka, lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik) dwupokojowe mieszkanie z balkonem w okolicach Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum. Do wynajmu w nowym budynku z windą wybudowanego w 2018 roku przytulny apartament 2 pokojowy, nowocześnie umeblowany i wyposażony. VI piętro, ostatnie. Czynsz najmu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka w apartamentowcu kamienica nova -przy. ul.Narutowicza. Przestronny balkon, oddalony od głównej ulicy. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Bliskość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 300 zł21 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane Przedstawiamy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w samym centrum miasta. Niski wielorodzinny budynek z lat 60-tych z nową windą. Mieszkanie po remoncie kilka lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł64 m² 31,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Jeśli szukasz do wynajęcia zadbanego dużego mieszkania w niskim bloku dla 2-3 osób, na dobrze skomunikowanym z centrum osiedlu, to być może ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w ścisłym Centrum Szczecina- ul. Tkackiej w prestiżowym apartametowcu Black Pearl z własną recepcją i całodobową ochroną. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od Czerwca 2022 r. Polecam na wynajem w pełni wyposażony apartament na Nowym Mieście, kamienica nova II. W skład apartamentu wchodzi salon z wydzieloną kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

2 600 zł61 m² 42,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie 5-pokojowe 2-poziomowe o powierzchni po podłodze ok. 100m2 zlokalizowane na Żelechowie w budynku 2-piętrowym z końca XIX wieku, po modernizacji, z czystą klatką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janosika

Śródmieście,Szczecin

1 600 zł27 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Rezerwacja do 8. kwietnia *** Na wynajem nowocześnie zaaranżowana kawalerka w budynku apartamentowym niedaleko Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. Wysoki standard, komfortowe wnętrze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 300 zł29 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej i widnej kawalerki z otwartą na pokój kuchnią. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Wejście do mieszkania przez przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortowe dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w nowym budynku z windą. Nieruchomość ma 40,5m2, na powierzchni tej znajduje się salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronną kawalerkę o powierzchni 31m2 w Zabytkowej Kamienicy z windą! Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Dużym atutem jest to, że mieszkanie jest nowe a wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam piękną, nową kawalerkę do wynajęcia, usytuowaną na 3 piętrze apartamentowca, zlokalizowanego w centrum miasta. Na pow. 26 m2 składa się pokój z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Podzamczu. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na 1 pietrze, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna 30m2 kawalerka w samym Centrum - ul. 5 lipca zaledwie 10 minut od Deptaku Bogusława. Pomimo doskonałej lokalizacji w mieszkaniu jest cicho - okna wychodzą na zamkniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 700 zł54 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w wieżowcu przy ul. Bandurskiego Mieszkanie położone na 6 piętrze, słoneczne. Ekspozycja okien południowy - zachód. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy apartament na wynajem w bardzo dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji- na szczecińskim podzamczu. Na powierzchnię 60 m2 składają się: duży salon z balkonem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ledóchowskiego

Reda,Szczecin

1 200 zł21 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem w trybie najmu okazjonalnego Do wynajęcie umeblowana kawalerka usytuowana na 11 piętrze ocieplonego i odnowionego wieżowca na osiedlu Reda. Na powierzchnię mieszkalna składa się część.