dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł53 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu na Pomorzanach. Bardzo dobra lokalizacja ze względu szybki dojazd do centrum, dobrą komunikację, bliskość punktów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

850 zł40 m² 21,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w niezwykle urokliwym i spokojnym miejscu Szczecina w sąsiedztwie Parku Noakowskiego w drugiej linii zabudowy. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rugiańska

Niebuszewo,Szczecin

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie - kawalerka dwa pokoje , położone w bardzo fajnej okolicy blisko do stawku Brodawskiego , okolica przyjazna dzieciom , blisko do przystanku komunikacji miejskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 850 zł55 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W niewielkiej odległości Zamek Książąt Pomorskich, brama Portowa. Bardzo dobra komunikacja, blisko punkty handlowe i usługowe, kina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w centrum Szczecin w niewielkiej odległości od Pl. Kościuszki. Bardzo dobra komunikacja, blisko punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na pl.Orła Białego. Pokoje rozkładowe, z salonu wyjście na balkon, kuchnia osobna z nowymi meblami i sprzętem agd, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzony, oryginalny, dwupoziomowy Apartament na wynajem w kamienicy zabytkowej z XV wieku. Mieszkanie jest czyste, nowe i gotowe do zamieszkania. Apartament jest słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

2 300 zł58 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 10.01.2020r. Oferujemy na wynajem bardzo ładne, umeblowane mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Piastowskim, przy ul. Kazimierza Królewicza w budynku z 2004 roku! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł90 m² 28,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł43 m² 41,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu Nowa Cukrownia. Bardzo dobra lokalizacja ze względu szybki dojazd do centrum, dobrą komunikację, bliskość punktów handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 300 zł58 m² 39,72 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie przy ul. Złotowskiej o powierzchni 49 m2. Lokal z balkonem, położony na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Nowy budynek z windą z 2005. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do wykończenia użyto tylko materiały ekologiczne: takie jak drewno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

1 200 zł31 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna i bardzo jasna kawalerka zlokalizowana w samym centrum miasta o łącznej powierzchni około 31m2. Mieszkanie w niskim ocieplonym bloku z windą z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest do wynajęcia na krotko tj do 15.04.2018 r Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W niewielkiej odległości Zamek Książąt Pomorskich, brama Portowa. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszewo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 50m2 z dużym balkonem w cichej i spokojnej dzielnicy Warszewa. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku. Duży pokój o pow ok. 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł57 m² 26,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57 m2 na które składają się 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój oraz duży balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Reda

Reda,Szczecin

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji ,blisko centrum,blisko uczelnie ,sklep makro , pokoje 25/12m2. Na podłogach panele, zabudowa kuchenna, bardzo ładna łazienka w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

850 zł32 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, zadbana kawalerka na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Niemcewicza. Spokojne osiedle. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone z balkonem, osobną kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 300 zł19 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyremontowana w 2016r. nowocześnie umeblowana kawalerka z balkonem w Śródmieściu - Centrum, w ocieplonym wieżowcu. Ustawny pokój 13m kw. z niewielkim balkonem. Umeblowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone, umeblowane, mieszkanie do wynajęcia od 01.01.2020r. Mieszkanie nowe wszystko jest czyste i gotowe do zamieszkania. Apartament jest słoneczny, położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętoborzyców

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane w cichej i spokojnej dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, IV-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felczaka

Śródmieście-Północ,Szczecin

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka niedaleko basenu olimpijskiego.Mieszkanie posiada 30 m2 i znajduje się na 3 piętrze niewysokiego bloku.Kawalerka bardzo słoneczna i ciepła z dużym balkonem.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka usytuowana w pięknym, dobrze skomunikowanym miejscu Szczecina. Na powierzchni ok. 24m2 znajduje sie ok 18m2 pokój, kuchnia i łazienka z wc i prysznicem. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maciejewicza

Reda,Szczecin

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne nie umeblowane mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Reda. W pokojach na podłodze panele, ściany gładzone, malowane. Z większego pokoju wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z 2014r. Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym zadbanym osiedlu z licznymi nasadzeniami. Mieszkanie (41m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57m2, zlokalizowane w niskim budynku wielorodzinnym z 2002r. w samym Centrum miasta. Mieszkanie odświeżone, odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbie

Dąbie,Szczecin

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 poziomowe o łącznej powierzchni ok. 100m2. Na cele mieszkaniowe został przystosowany odrębny budynek znajdujący się na posesji. Na parterze znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłaszewskich

Pogodno,Szczecin

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na Pogodnie blisko Centrum, zlokalizowany na 1 piętrze niskiego budynku apartamentowego z 2017 roku. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie jeszcze nie zamieszkałe, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe w nowym budynku apartamentowym w Śródmieściu. Nowoczesny budynek z windą i podziemnymi miejscami parkingowymi. Są dodatkowo drzwi balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Centrum,Szczecin

1 900 zł87 m² 21,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowo wykończone mieszkanie. Brak strefy płatnego parkowania! Przestronne, wysokie mieszkanie znajduje się na 1 piętrze ślicznej, odnowionej kamienicy w samym Centrum Szczecina przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gumieńce,Szczecin

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe na Gumieńcach, z ogródkiem i zadaszonym miejscem postojowym, położone na parterze czterorodzinnego budynku. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania blisko centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Pierwszy najemca! Oferuję na wynajem rozkładowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lewandowskiego

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta na ulicy Lewandowskiego. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w apartamentowcu z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, zadbane, po remoncie mieszkanie dwupokojowe z antresolą na wynajem w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie mieści się na II piętrze w dwupiętrowym bloku z 1999r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na sprzedaż II poziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 100 m2, usytuowane na 4 piętrze 4-piętrowego niskiego bloku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Stare Miasto. Na powierzchnię 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Owocowa

Nowe Miasto,Szczecin

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem i przynależną piwnicą, położone w apartamentowcu z 2005 roku przy ul. Owocowej. Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane na Warszewie. Na nieruchomość składają się 2 sypialnie o powierzchni ok.14 i 10m2. Z salonu wyjście.