dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Pogodno,Szczecin

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament (60m2) dwupoziomowy o wysokim standardzie, 2-pokojowy położony przy jednej z cichych, zielonych ulic dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Apartament jest częścią domu wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

3 100 zł81 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny apartament wykończony w wysokim standardzie z 3 balkonami. Mieszkanie 2 poziomowe na IV piętrze w nowoczesnym budynku ( z windą ) Panoramika na Warszewie (z 2012 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum miasta. Sypialnia z garderoba i pokoj z aneksem kuchennym. Umeblowane i w pełni wyposażone (oprócz tv). Kuchnia z zabudową i lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Głębokie,Szczecin

800 zł42 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazyjnie do wynajęcia - samodzielne mieszkanie w domu wolno stojącym na Głębokim. ( dzielnica nad jeziorem, dojazdy z Centrum tramwajem - do pętli na Głębokim i 15 min. pieszo, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

1 100 zł57 m² 19,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze na osiedlu Słoneczne. Pokoje rozkładowe na podłogach panele, ściany malowane z większego pokoju wyjśćie na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

1 100 zł37 m² 30,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura atrakcyjna kawalerka na wynajem, położona na osiedlu Żelechowa w Szczecinie. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek ocieplony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł60 m² 29,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dogodnie położone 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu niemal w centrum Szczecina. Mieszkanie po remoncie - m.in. nowa łazienka. Mieszkanie składa się z 3 pokoi - jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 zł35 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka z wydzieloną sypialnią ( w niej szafa w zabudowie ) w rejonie ul. Jagiellońskiej róg Boh. Warszawy. Nowe budownictwo 2 piętro w 5 p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 800 zł67 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z maleńkim ogródkiem i dużym garażem, położone na nowym osiedlu (budynek z 2012 roku) na Warszewie. Na powierzchnię mieszkalną (66,52 m2), składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Centrum,Szczecin

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowe mieszkanie na nowym osiedlu. Zlokalizowane na 2 piętrze w budynku apartamentowym z windą. Na 44m2 składa się przestronny salon z możliwością doposażenia, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Pogodno,Szczecin

1 200 zł26 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynjamu kawalerka , w niskim budynku na pograniczu osiedla Przyjazni i Pogodna ( róg Poniatowskiego i Santockiej). Doskonała lokalizacja , dobre połączenie zarówno z Centrum jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł87 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek oddany do użytku w sierpniu 2005. Wszystkie media (telewizja kablowa, stałe łącze z internetem). Instalacja telefoniczna Tele-Net (multi-Media) oraz tpsa. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek oddany w sierpniu 2005r. Wszystkie media dostępne (także telewizja kablowa, stałe łącze z internetem). Możliwa instalacja telefoniczna Tele-Net (multi-Media) oraz tpsa. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem ładne 2-pokojowe mieszkanie z garażem o pow. 31 m2, położone na czwartym piętrze niskiego budynku z windą. Budynek jest z 2012 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bazarowa

Centrum,Szczecin

1 400 zł70 m² 20,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe o pow. 69,6 m2 w ścisłym centrum Szczecina (w okolicy pl. Rodła). Składa się z dużego salonu, 3 sypialni, kuchni, toalety oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Majowe

Majowe,Szczecin

2 500 zł128 m² 19,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Piękne duże mieszkanie na Osiedlu Majowym (prawobrzeże - okolice Outlet Parku). Nowy budynek z cegły z 2002 roku, czysta i duża klatka schodowa, spokojna cicha okolica bez intensywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokoje na 2 piętrze w nowej kamienicy przy ul Siennej. 40 metrowe mieszkanie składa się z kuchni z jadalną, sypialni, oraz pokoju dziennego, z którego jest wyście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 400 zł49 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy w ofercie do wynajęcia komfortowe 2-pokoje mieszkanie położone w nowym budynku na Warszewie. Osiedle bardzo zadbane, świetnie zorganizowane. Lokal o powierzchni 48,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

1 600 zł66 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pok mieszkanie na Pogodnie z ogródkiem w bardzo fajnej okolicy. Budynek świeżo ocieplony, mieszkanie jest na parterze, pokoje są rozkładowe. Standard mieszkania jest bardzo dobry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 300 zł36 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne lokum dla Singla w samym Centrum Szczecina! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z ochroną i windą, przy ul. Partyzantów. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w komfortowym budynku z cegły z windą. Ciche centrum. Wszystkie media w czynszu (ogrzewanie, woda, energia elektryczna). W pełni umeblowane i wyposażone. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Jasne Błonia,Szczecin

2 800 zł106 m² 26,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro przedwojennej willi w super lokalizacji Jasne Błonia. Lokal do zamieszkania bądź wykorzystania w celach biurowych. Mieszkanie przestrzenne i wysokie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2005r. Wszystkie media wliczone w czynsz (także telewizja kablowa, możliwość dostępu do internetu). W pełni umeblowane, użyte tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mieszka I

Pomorzany,Szczecin

1 000 zł19 m² 52,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała propozycja dla jednej osoby lub pary! Przytulna, bardzo funkcjonalna kawalerka z balkonem, usytuowana na pograniczu śródmieścia i Pomorzan. Stąd jest bardzo blisko do większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

1 100 zł45 m² 24,28 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,30m2 położonego na trzecim piętrze w wieżowcu na osiedlu Przyjaźni (ulica 26-go Kwietnia). Mieszkanie składa się z salonu (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Świerczewo,Szczecin

1 100 zł45 m² 24,28 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiek

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 poziomowe, 3 pokojowe mieszkanie na w nowej kamienicy na starym mieście. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i nowoczesnym designie. Pierwszy poziom to hol, na 2 poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojwe o powierzchni około 37m2, czeciowo umeblowane, blisko komunikacji miejskiej ( petla trawajowa),blisko sklepy,szkoły. Do ceny najmu nalezy doliczyc opłaty czyszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

2 500 zł116 m² 21,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest duże, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 116 m2 w kamienicy w pobliżu teatru Polskiego. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

1 600 zł68 m² 23,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 68,3m2 zlokalizowane na Osiedlu Majowym na 1-wszym piętrze w budynku 3-piętrowym z 2006r. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł54 m² 31,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,15m2 w wielorodzinnym apartamentowcu "pod Żaglami" z 2009r. na pograniczu z Centrum na Osiedlu Piastowskim w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balińskiego

Płonia,Szczecin

400 zł100 m² 4 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem parter domku jednorodzinnego,składający się z trzech pokoi,kuchni , łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 100m2.Pokoje są trzy i czteroosobowe,łącznie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

1 450 zł27 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, świeżo odebrana od wykonawcy kawalerka czeka na swojego pierwszego najemcę! Wynajmę zgrabne mieszkanie 27 m na parterze na nowo wybudowanym osiedlu na Pogodnie II, przy ul. Sosabowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł44 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w nowiutkim budynku z 2016 roku (z windą). Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Potulickiej, blisko Centrum i pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Śródmieście,Szczecin

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wygodne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w samym Centrum przy ul. J.K. Chodkiewicza, na 3 piętrze. Mieszkanie rozkładowe, o powierzchni ok. 74 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Żelechowa,Szczecin

1 850 zł80 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piętro domu. Na całość mieszkania składa się salon z jadalnią i dużym aneksem kuchennym, dwie sypialnie łazienka i przedpokój. Całość jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę w Kijewie. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Świstaczej, usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. Na jego powierzchnię 32 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł64 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowana nieruchomość posiada powierzchnię 64,2 m2 i składa się z dwóch sypialni (9,6 i 10,4 m2), salonu (19,8 m2), kuchni otwartej na salon (możliwość oddzielenia), łazienki (4,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym z 2013 roku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Podzamcze-3 pokojowe nowe mieszkanie Już wykończone i wyposażone (nowe zdjęcia wkrótce) o powierzchni 55m2 na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

1 500 zł79 m² 18,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,43m2 w niskim budynku apartamentowym z 2005r. na 2 piętrze z windą, zlokalizowane na Pogodnie. Na mieszkanie składa się jasny.