dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ku Słońcu

Śródmieście,Szczecin

1 100 zł35 m² 31,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym kompleksie apartamentów przy ul. Ku Słońcu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Winda w budynku, także do stanowisk garażowych. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Podzamcze. 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 105 m2, usytuowane na trzecim piętrze nowej kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składa się 3 poziomy. Poziom pierwszy: duży salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka z wydzieloną sypialnią ( w niej szafa w zabudowie ) w rejonie ul. Jagiellońskiej róg Boh. Warszawy. Nowe budownictwo 2 piętro w 5 p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł76 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Szczecina na ul Monte Cassino wynajme.Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.Mieszkanie posiada duzą garderobe i w jednym pokoju jest duża antresola.Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Skoki,Szczecin

500 zł15 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem dla studentów, pracowników lub dla rodziny, możliwość wynajmu dwóch pokoi na piętrze domu jednorodzinnego w dzielnicy Skoki. Na piętro domu składają się trzy pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł113 m² 37,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Podzamcze. 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 113 m2, usytuowane na trzecim piętrze nowej kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składa się 2 poziomy. Poziom pierwszy: hol, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Centrum,Szczecin

1 750 zł46 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość o pow. 46,37 m2 w samym Centrum Szczecina! Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze i jest w pełni rozkładowe: sypialnia, salon z balkonem, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł90 m² 50,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 90m2, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy z windą (2013 roku). Na powierzchnię mieszkania składa się przedpokój z garderobą, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Podzamczu z widokiem na rynek Sienny usytuowany na trzecim piętrze kamienicy z 2000 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Gumieńcach usytuowane w niskim budynku z cegły z 2000 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania to 54m2, użytkowa 46m2 w skład, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym budynku z cegły na osiedlu 4 Pory Roku. W skład mieszkania wchodzi: otwarty salon z wyjściem na ogródek (30 m2), aneks kuchenny, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-poziomowe mieszkanie na Starówce. Lokal o powierzchni ok 90 m2 w skład którego wchodzą 4 rozkładowe pokoje, kuchnia,garderoba, oraz suszarnia ( 3-poziom). Na 1- poziomie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

800 zł52 m² 15,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Kamienica zadbana, wyposażona w kontrolę dostępu i monitoring video. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Śródmieście,Szczecin

1 300 zł39 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka przy samej Odrze i nadodrzańskim bulwarze. Świetna lokalizacja! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku apartamentowym z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia pokój wysoki standard, doskonała lokalizacja vis a vis Centrum handlowe Carrefour, C.H. Turzyn, w pobliżu Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, klub studencki Pinokio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Śródmieście,Szczecin

1 200 zł39 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł49 m² 32,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na wynajem! Oferujemy na wynajem apartament na 10 piętrze w nowoczesnym budynku z windą na Pomorzanach. Nieruchomość w pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 000 zł24 m² 42,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu kawalerka o powierzchni 23,73m2, w niskim budynku na Pomorzanach. Pokój z aneksem we wnęce, duże okna. Na podłodze panele, ściany do odmalowania. W kuchni lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł49 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na wynajem! Oferujemy na wynajem apartament na 9 piętrze w nowoczesnym budynku z windą na Pomorzanach. Nieruchomość w pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanko do wynajęcia w samym Centrum Szczecina - obok ch Galaxy i Fala. Nieruchomość ma powierzchnię ok 37 m2, dwa rozkładowe pokoje, kuchnię z oknem i łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

750 zł30 m² 24,59 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

3 000 zł162 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem lub sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 162m2 na 2 piętrze w 3 piętrowej odrestaurowanej kamienicy przy Złotym Szlaku w pobliżu Urzędu Miejskiego i Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 700 zł100 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe na parterze domu jedorodzinnego wolnostojącego, z samodzielnym, osobnym wejsciem. Składa się z 3-ch rozkładowych pokoi i jednego przejściowego. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

850 zł33 m² 25,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 200 zł62 m² 19,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest duże mieszkanie na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 62 m2, składająca się z salonu (24m2) z widokiem na deptak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Szczecin

990 zł37 m² 26,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w niskim wieżowcu o pow. 36,71 m2. Mieszkanie po remoncie, w pełni urządzone i wyposażone. Ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, słoneczny, 2 -pokojowy apartament położony w samym sercu Szczecina na 5 piętrze w budynku z 1998 roku. Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju dziennego z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w pełni umeblowane z klimatyzacją (adaptacja poddasza z 2012r), 2 pokojowe, na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Szczecina. Powierzchnia 41 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56m2 z dużym balkonem od strony zacisznego podwórka, z osobną kuchnią z miejscem na jadalnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

2 000 zł44 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie 2pok, na 3 piętrze, w centrum, w budynku z 2000r, z windą. Mieszkanie składa się z 2 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

999 zł50 m² 19,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję państwu duże ciche i słoneczne mieszkanie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na niebuszewie (w okolicy parku kasprowicza,sklepów i komunikacji miejskiej która pozwala na dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

2 700 zł67 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest mieszkanie o pow. 66,6 m2, położone na 4 piętrze w budynku z 2000 roku ( z windą). Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie - gotowa do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w modernistycznym budynku z lat 30-tych tzw. galeriowcu. Budynek ma nową elewację i został 3 lata temu ocieplony. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł44 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w nowiutkim budynku z 2016 roku (z windą). Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Potulickiej, blisko Centrum i pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, 2- pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowego bloku. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gumieńce przy ul. Gen. Kopańskiego. Całkowita powierzchnia wynosi 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze niskiego budynku z 2010r zlokalizowane na Pomorzanach. Na powierzchnię ok 69m2 składają się: 3 pokoje, kuchnia otwarta na salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Thugutta

Żelechowa,Szczecin

2 100 zł65 m² 32,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o pow. 64,7m2 przy ul. Thugutta - niedaleko Warszewa. świetnie skomunikowane z resztą miasta blisko przystanki autobusowe (linia 57,68,82) miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2, z balkonem, położone na 5 piętrze w 12 piętrowym budynku z końca lat 70 tych przy ul. Wiosny Ludów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 400 zł49 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowoczesnym budynku na wynajem! Nieruchomość o pow. 48,53 m2 składa się z sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Świerczewo,Szczecin

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wygodne i jasne mieszkanie w apartamentowcu z 2010 roku w cichym miejscu z dobrym dojazdem do Centrum. Na 115 m2 powierzchni mieszkalnej bez skosów, słoneczny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

1 300 zł37 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - loft, odremontowany w 2008 roku. Lokal mieszkalny w pełni umeblowany i wyposażony z klimatyzacją. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą. Wynajem od zaraz:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij