dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

950 zł39 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczecin - ul.Okulickiego / Zuzanny - szczególne miejsce - mieszkanie w szeregowcu bez właściciela osobom niepalącym wynajmę. O pow.39m2 umeblowane (standard Ikea), tv, kablowa, videodomofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lutniana

Pogodno,Szczecin

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie tuż przy Jasnych Błoniach i Parku Kasprowicza w apartamentowcu z portierem i ochroną całodobową i oczywiście z windą. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

800 zł44 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miłe, słoneczne mieszkanie ok. 44 m2 - okna na wschód i zachód - składające się z łazienki, kuchni - z oknem - otwartej częściowo na salonik i wielkiej sypialni ok. 20 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Golisza

Drzetowo,Szczecin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia kawalerke 32m2, na pierwszym pietrze z balkonem. Mieszkanie jest w pelni nowoczesnie umeblowane. Wolne od 25 lipca. Zapraszam do ogladania  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Kijewo,Szczecin

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 38 m, na którą składa się duży pokój z aneksem kuchennym oraz wnęka sypialna zamykana drzwiami przesuwnymi. Mieszkanie posiada balkon z widokiem na Puszczę Bukową, samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka, do wynajęcia od zaraz, umeblowana, na wysokim parterze, mozliwość podłączenia internetu, opłata 900 plus rachunki za zuzyty gaz i prąd, ewentualne zuzcie wody powyżej deklarowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robaka

Pogodno,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym niskim budownictwie z cegły usytuowane w cichej i spokojnej okolicy. Korzystna lokalizacja przy obwodnicy śródmiejskiej (taczaka - Łukasińskiego), kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe 53m2 i garaż. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, łazienki po remoncie, okna plastikowe, kuchnia umeblowana. Cena wynajmu 1200zł (w tym czynsz- ogrzewanie, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Majowe,Szczecin

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i komfortowe mieszkanie na wynajem przy ul. Marii Dąbrowskiej na os. Majowym. Dwa rozstawne pokoje. Duży pokój z balkonem w pełni umeblowany, na podłogach panele, sciany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbie

Dąbie,Szczecin

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicha spokojna okolica, mieszkanie z widokiem na park, w centrum Dąbia. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania, kuchnia w pełni wyposażona. W pobliżu centrum handlowe, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

450 zł10 m² 45 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój z używalnością kuchni i łazienki koło pl. Grunwaldzkiego. Tel:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Szczecin,zachodniopomorskie

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiekne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 do wynajmu od zaraz. Sypialnia ma duza pojemna szafe, kuchnia ma pelne wyposazenie agd. Duzy balkon z widokiem na Park Zeromskiego oraz duzy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie / Kawalerka/ Boutique Room ul. Asnyka, niebuszewo, szczecin Idealne dla pary, dla 1 os., dla dwóch studentów, managera 42m2 Przestronne, stylowe Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na II piętrze 46 m2 w bloku z 2007r. (2 pokoje, kuchnia, duża łazienka, przepokój, balkon). W mieszkaniu pozostaje całe umeblowanie: kuchnia zabudowana: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

400 zł12 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój na ul Ofiar Oświęcimia w cenie 400 zł plus opłaty za prąd gaz wodę internet (ok 100 zł ) Pokój umeblowany : łózko , biurko , szafa , komoda , krzesło , okna plastikowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robaka

Pogodno,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym niskim budownictwie z cegły usytuowane w cichej i spokojnej okolicy. Korzystna lokalizacja przy obwodnicy śródmiejskiej, kilka minut samochodem do centrum lub nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną kawalerkę z antresolą położoną na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowym budynku z cegły przy ulicy Słowackiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie na ul.Komuny Paryskiej 32B. Mieszkanie po remoncie,kuchnia otwarta,duzy pokoj przejściowy,przytulna łazienka,balkon z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 000 zł52 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia, położone na osiedlu Zawadzkiego. Mieszkanie trzypokojowe, składa się z salonu z balkonem, dwóch mniejszych pokoi. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warcisława I

Północ,Szczecin

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pokoje w pel ni umeblowane, kuchnia, lazienka, loggia Kuchnia w zabudowie, sprzet agd (lodowka inox, zmywarka, kuchenka elektryczna, okap). W kuchni stol krzesl a dla 4 osob. Wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Szczecin

400 zł58 m² 6,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia pokój 2-os (najchętniej dla pary lub 2 dziewczyn) w mieszkaniu 3- pokojowym. W drugim pokoju mieszka chłopak (pracujący, po studiach), w trzecim studentka (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

1 400 zł63 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pok.położone w rewelacyjnym miejscu. Wszędzie blisko. Niedaleko galerie Caskada i Galaxy, zamek Książąt Pomorskich., Park Kasprowicza. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Śródmieście,Szczecin

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Rayskiego 17 2 Pokoje,Kuchniaz Lazienka Ogrzewanie i ciepla woda wyremontowane i z meblami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

2 000 zł96 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, trzy pokojowe z dużą i jasną kuchnią (18 m2) oraz dwoma łazienkami (z prysznicem i z wanną) zdecydowanie wynajmę. Mieszkanie znajduje się w zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Majowe,Szczecin

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe częściowo umeblowane - kuchnia, szafki w łazience, zabudowa Komandor na przedpokoju, parkiet dębowy, okna pcv, słoneczne i ciche, w pobliżu znajdują się: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Osów,Szczecin

1 600 zł74 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osów - mieszkanie 3-pok. 74 m2 na parterze 6-cio rodzinnego budynku, z ogródkiem (około 40 m2). Salon połączony z kuchnią około 35 m2 w panelach, dwa pokoje 10 m2 i 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Osiek

Stare Miasto,Szczecin

760 zł16 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczecin - Stare Miasto - pokój dwuosobowy w mieszkaniu dwupoziomowym bez właściciela osobom niepalącym odnajmę. Pokoik o pow.16m2 umeblowany, tv kablowa, internet 2Mbs, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zdroje

Zdroje,Szczecin

900 zł38 m² 23,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

bardzo mile sloneczne mieszkanie ,kawalerka , zadbana ,czesciowo umeblowana -kuchnia .mieszkanie posiada fajny ogrodeczek gdzie mozna milo spedzic czas , spokojna mila okolica .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Śródmieście,Szczecin

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m kw. Kamienica w ścisłym centrum Szczecina (skrzyżowanie al. Piastów i ul. Żółkiewskiego). Bardzo blisko komunikacji miejskiej. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Pogodnie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ucięta

Kijewo,Szczecin

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To nowe mieszkanie położone na małym osiedlu wtulonym w park leśny Dąbie. Idealne dla osób, które cenią sobie leśne otoczenie i spokój. Jest usytuowane na parterze dwurodzinnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2-pokojowe wynajmę od lipca 2011 roku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Szczecin,zachodniopomorskie

550 zł37 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 37m na ul. Hożej, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Dwupokojowe, kuchnia, łazienka, garderoba i przedpokój.Wynajmę osobom niepalącym, małżeństwu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świerkowa

Arkońskie,Szczecin

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia. Osiedle Arkońskie (las Arkoński) Mieszkanie (50 m2) w domku jednorodzinnym blisko centrum. Mieszkanie ciepłe, czyste i słoneczne z osobnym wejściem. Cicha ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Gumieńce,Szczecin

850 zł14 m² 0,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczecin - ul.Okulickiego / Zuzanny 4 - szczególne miejsce - pokój dwuosobowy w mieszkaniu dwupoziomowym bez właściciela osobom niepalącym wynajmę. Pokoik o pow.16m2 umeblowany (standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymarska

Klucz,Szczecin

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajecia mieszkanie po gruntownym remoncie , mieszkanie nie jest umeblowane , ok 45 m2 , 2 pokoje , łazienka ( z kabina prysznicowa, wc , umywalka ) przedpokoj oraz kuchnia , ( możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 51m2 do wynajecia od zaraz,wysoki standard,w pelni wyposazone,nowy budynek z cegly 2008 r,bardzo dobra lokalizacja.Cena wynajmu 1300zl plus czynsz 350 (wliczone zaliczkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 lipca w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe (pralka, lodówka, telewizor) na Pomorzanach. Wysoki standard mieszkania, 9 piętro, winda, przy pętli tramwajowej (3,4,6,11,12), 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie apartament 2 pokojowy 50 m.kw. Dzielnica Warszewo (ul. Szczecińska) w nowym budynku sgi Garden House. Wysokie i jasne mieszkanie składa się z przedpokoju (4 m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 65 m2 na 2 piętrze dwa duże słoneczne pokoje duża kuchnia oraz łazienka w pelni wyposazone o bdb standardzie po kapitalnym remoncie rok temu (wszystko bylo wymieniane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wylotowa

Żelechowa,Szczecin

900 zł65 m² 13,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na poddaszu domu jednorodzinnego z osobną klatką schodową. Duży przedpokój, pokój dzienny z kominkiem, garderoba, kuchnia z miejscem do jedzenia, sypialnia,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij