dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Al. Przyjaciół

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na ul. Przyjaciół Żołnierza, gustownie urządzone: słoneczny salon z drzwiami balkonowymi, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zbójnicka

Gumieńce,Szczecin

600 zł13 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój w mieszkaniu 3-pokojowym na Gumieńcach. Pokój z pełnym umeblowaniem, wielkość 12,6m, stan bardzo dobry (nowe mieszkanie), dostęp do dobrze wyposażonej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 600 zł98 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum szczecina ladne przestronne mieszkanie do wynajecia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Las Arkoński) Mieszkanie w domku jednorodzinnym obok lasu, bardzo cicha i spokojna ulica z dobrą komunikacją: tramwaj nr. 3, linie autobusowe 51, 78, 80 oraz linia pośpieszna B. Bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 700 zł135 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe Umeblowane Mieszkanie na Gumieńcach. Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe na 1 i 2 piętrze w noym budynku z cegły. Duży pokój otwarty na taras i kuchnię, tutaj na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Centrum,Szczecin

1 700 zł61 m² 27,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie od 22 maja. W kamienicy po generalnym remoncie. 2 pok. 24 i 18m2, agd, rtv, net, czesciowo umeblowane, balkon, 2 piętro. Podłogi i okna drewniane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

650 zł30 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko w miłej okolicy, blisko sklepy ,kościół, łatwy dostęp do centrum. Autobus 53, tramwaj 3,4,11,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajmu ładne dwupokojowe mieszkanie w centrum niedaleko pl.Kościuszki. Wysoki standard, deska barlinecka na podłodze, zabudowana szafa w pokoju, umeblowane, świeżo po remoncie. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2 pokojowe. Umeblowane, na dłuższy okres czasu. Tel kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Pogodno,Szczecin

1 250 zł54 m² 23,15 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane, do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gumieńce,Szczecin

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

przytulne mieszkanie na poddaszu, cena 900 zł plus opłata za energie elek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na Os. Przyjaźni, 2-pok. 60m2, II/IV piętro, umeblowane, po remoncie, dobra lokalizacja.Opłaty 1000zł plus czynsz (woda i ogrzewanie miejskie w czynszu) plus liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazarowa

Centrum,Szczecin

1 300 zł70 m² 18,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 4- pokojowe ,kuchnia,łazienka,2 balkony,piwnica,w budynku pięciopiętrowym, na czwartym piętrze ,nieumeblowane, położone w centrum Szczecina na ulicy Bazarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na parterze w budynku wielorodzinnym z cegły. Ściany mieszkania dobrze izolowane, latem mieszkanie zapewnia chłód a zimą koszty ogrzewania nie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka o powierzchni 35m2 położona w bloku mieszkalnym na parterze. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w standardzie bardzo dobrym. 800zł miesięcznie + opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 2-pokojowy apartament, o powierzchni 53 m2 na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Garden House, wyróżnionym ogólnopolską nagrodą za architekturę. Przestronny słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

1 300 zł53 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

wynajmę bardzo ładne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe 54m2 z balkonem na os. Słonecznym przy petli autobusowej. 2 pokoje swiezo po remoncie, trzeci do odswiezenia, w jednym z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 53m2, po odnoieniu (malowaniu 2 pokoi i korytarzu), umeblowane (łóżka, szafki, krzesła, stół, lodówka, pralka), w pobliżu parku i sklepu koło ul.Mickiewicza, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cicha spokojna okolica. Dużo zieleni i miejsc zabawa dla dzieci. Trzy przedszkola oraz żłobek, szkoła podstawowa; gimnazjum i liceum. Przychodnia medycyny rodzinnej; kilka aptek i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ucięta

Kijewo,Szczecin

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, nowe - 60 m2, szczecin Kijewo. Tylko 200 metrów do komunikacji miejskiej autobusy: 73, 79, 54, 84 i G. (samochodem 15min do centrum Szczecina) 2km do marketów: real,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

350 zł24 m² 14,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

wynajme pokuj panu niepalacemu 350zl plus liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mieszka I

Pomorzany,Szczecin

800 zł19 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 19m2, 1 pokój, łazienka, wnęka kuchenna, balkon, ogrzewanie i ciepła woda miejskie. 800zł/mc + zużycie gazu w kuchence i prądu. Tel.   w godz. 19.00-22.00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

świetny punkt na biuro,na podłodze panele i kafle, świetny duzo miejsc parkingowych bez strefy oplat, do ceny najmu należy dodać czynsz /wliczone wszystkie media/ plus zuzycie prądu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stołczyńska

Skolwin,Szczecin

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mam do wynajecia mieszkanie 3 pokojowe czesciowo umeblowane duza kuchnia z kuchena elektryczna duza lazienka z wanną i prysznicem z bojlerem elektrycznym cena do uzgodnienia wstepnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kaliny

Kaliny,Szczecin

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę na osiedlu Kaliny po generalnym remoncie może być umeblowana lub nie, w mieszkaniu sprzęt agd. Koszt 1000zł plus opłaty (kaucja zwrotna 1000zł)mieszkanie bardzo ciepłe, niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe na osiedlu Zawadzkiego, wynajmę spokojnym osobom, lub rodzinie (max 4 osoby); cena 1400 zł + prąd i gaz, ok. 100 zł miesięcznie; kaucja 1000 zł, kontakt po godz. 16:00. Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Drzetowo,Szczecin

950 zł46 m² 20,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w dogodnej lokalizacji, blisko centrum węzłów komunikacyjnych, szkola, przedszkole. Budynek docieplony, estetyczny.Pokoje rozkladowe, z większego wejście do kuchni.Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowa

Golęcino,Szczecin

850 zł50 m² 17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane,nowe budownictwo, funkcjonalne, bardzo ciepłe,z balkonem, kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, telewizor i DVD, okna plastikowe, garaż w bryle budynku(cena bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajecie mieszaknie umeblowane 2 pokojowe z kuchnia lazienka w centrum szczecina cena najmu wraz z czynszem 850zł + media ( gaz woda prad ) tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Druckiego-Lubeckiego

Drzetowo,Szczecin

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne,2pok mieszkanie ,52m,2piętro ,okna pcv.Pokoje rozkładowe,na podłodze panele,umeblowane.Kuchnia widna ,zabudowa kuchenna wraz z wyposażeniem,terakota na podłodze.W przedpokoju stała zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (blisko centrum, a jednocześnie na uboczu) w 4 piętrowym ocieplonym budynku (2 piętro). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Majowe

Majowe,Szczecin

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkowicie umeblowane, 2 telewizory ,komputer,wyposażona kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z aneksem kuchennym, umeblowana, sloneczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Niebuszewo,Szczecin

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy Państwu do zaoferowania piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na osiedlu Piastowskim przy ulicy Kazimierza Królewicza w Szczecinie. I piętro w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza

Centrum,Szczecin

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowowybudowane 2-pokojowe mieszkanie 44m2, wysoki standard, podłoga pokoje - panele, kuchnia, przedpokój, łazienka - kafle, duży balkon z wyjściem z obu pokoi. Winda. Centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Centrum,Szczecin

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w październiku - panele podłogowe, łazienka - kafelki. 10 piętro bloku - z balkonu niesamowity widok zachodu słońca nad Szczecinem. cena 1000 zł. Do tego 250 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

dzwonić, mogę nie odbierać przed 15.00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Centrum,Szczecin

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajme kawalerke33 m,centralne ogrzewanie, umeblowane z balkonem, koszt 750zl plus czynsz 250zl,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2pok położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku. Pod budynkiem znajduje sie garaz podziemny na 1 samochod. Pokoje rozkładowe duża widna kuchnia, spory balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł59 m² 22,03 zł/m²

 

Piętro:3/11