dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 59 m na 1 piętrze zabytkowej kamienicy, z pięknym widokiem na staromiejskie otoczenie i doskonałym dostępem do Wałów Chrobrego. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekarska

Dąbie,Szczecin

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na parterze bloku z 2004r. Na powierzchni ok. 34m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka razem z wc, przedpokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Golęcino,Szczecin

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , po kapitalnym remoncie w 2022 roku. Lokal znajduje się na parterze w zadbanej, czteropiętrowej kamienicy z 1937 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radogoska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł37 m² 54,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze kamienicy zbudowanej na początku XX wieku w okolicy Wałów Chrobrego, ul. Radogoska. Budynek jest ocieplony, a jego elewacja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynkowa

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł36 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Niebuszewie Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaspisowa

Bukowo,Szczecin

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 znajdujące się w szeregowcu z 2024 roku przy ul. Jaspisowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Wynajmę komfortowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w samym sercu miasta przy ulicy Potrzebowskiego. Mieszkanie częściowo umeblowane(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Pogodno,Szczecin

2 400 zł56 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: tej lokalizacji nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najbardziej pożądanych - zaspokaja potrzeby życia w Centrum miasta z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ładne, świeżo po remoncie, 2 - pokojowe - 53m2 na parterze w budynku 2 piętrowym z cegły z 1950r. Pokoje rozkładowe 25m i 14m, kuchnia w nowoczesnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka, znajdująca się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej. Mieszkanie usytuowane na III piętrze niskiego bloku z lat '90, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

1 550 zł27 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać na poziomie w niezwykłym miejscu z charakterem? Spójrz. To jest na wyciągnięcie ręki. Absolutnie wyjątkowy apartament Deep Blue Ocean w centrum miasta w eklektycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

5 000 zł48 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:20/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 20. piętro, 48m2 Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 48 m2, usytuowanego na 20. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Turzyn,Szczecin

4 300 zł90 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

O ferujemy na wynajem komfortowy apartament położony na 5. piętrze monitorowanej plomby z 2009 roku, w sercu Szczecina. Budynek wyposażony jest w cichą windę oraz wózkownię. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Potulickiej 20i w Szczecinie *nieruchomości* Lokal o powierzchni 56 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym, jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem w formie najmu okazjonalnego! Na wynajem: komfortowe, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku na Starym Mieście. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzysz o mieszkaniu na Pogodnie? Potrzebujesz miejsca dobrze skomunikowanego z centrum oraz takiego, z którego wszystkie codzienne sprawy załatwisz szybko, bo wszędzie będzie blisko?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł50 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01 maja 2025 r. Polecamy do wynajmu komfortowy apartament z dodatkową możliwością wynajęcia miejsca postojowego od 1 listopada 2025 r. w garażu podziemnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadbane i ładne mieszkanie. Dwa rozkładowe pokoje, większy z balkonem. Kuchnia z oknem i sprzętem agd. Łazienka w kaflach, wanna. Do wynajęcia od zaraz. Najemca zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe ładnie mieszkanie z balkonem. Mieści sie w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Kamienica czysta. blisko przystanki autobusowe i tramwajowe, niedaleko spore.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne i komfortowe mieszkanie typu studio - Apartament pod łabędziem" - położone na pierwszym piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy (apartamentowcu), w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

2 600 zł45 m² 57,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Warszewo | 2022 r. | wynajem od zaraz! Szukasz przytulnego i nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko całej miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na wynajem - Policka, szczecin Do wynajęcia kompletnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Środowa

Centrum,Szczecin

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zahcęcamy do zapoznania się z ofertą stylowego apartamentu w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od najważniejszych atrakcji Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lewandowskiego

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Lewandowskiego, szczecin Podstawowe informacje Powierzchnia: 47 m Piętro: parter Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 maja. Na wynajem bardzo ładna, ciepła i przytulna kawalerka o powierzchni 35 m2 z wyjściem na ogródek. Budynek apartamentowy, rok budowy 2021. Jest bardzo gustownie urządzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Centrum,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Centrum położone przy ul. Szwoleżerów, na III piętrze kamienicy, w drugiej linii zabudowy. Pokoje przejściowe, kuchnia w formie aneksu, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł48 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże 2-pokojowe mieszkanie, bardzo jasne, przestronne zlokalizowane w nowym budynku z 2017r z windą. W pobliżu komunikacja miejska - Autobusy, tramwaje, sp, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Pogodnie! Na wynajem przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze w sercu zielonego Pogodna. Dwa niezależne pokoje idealne zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 zł58 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem wraz z miejscem postojowym zlokalizowane na Nowym Mieście Nieruchomość do wydania od 1 września 2025 r. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Turzyn,Szczecin

1 700 zł47 m² 35,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe ,na parterze , rozkładowe o dużym potencjale. Mieszkanie jasne , pomieszczenia ustawne, kuchnia spora. Łazienka razem z wc, wanna. Ogrzewanie i ciepła piec gazowy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Do wynajęcia na maksymalnie 6 miesięcy kawalerka o powierzchni 25 m2 po remoncie kapitalnym łącznie z wymianą elektrycznej instalacji, gładzonymi, malowanymi ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Komfortowe w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w samym sercu Szczecina przy ul. Mariackiej Do mieszkania przynależy miejsce postojowe tuż przy budynku za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

2 400 zł72 m² 33,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie ? Monte Cassino, 72,33 m2 Na wynajem oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72,33 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Classic Loftian studio / 1-bed apartment in the centre of Szczecin Chcesz pięknie mieszkać w wygodnym miejscu o niezwykłym charakterze i znakomitej lokalizacji? Wyjątkowy apartament Classic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2 Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze nowoczesnej kamienicy i składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Zwycięstwa

Centrum,Szczecin

1 900 zł20 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w sercu Szczecina tuż obok hotelu Mariott! Na wynajem oferuję w pełni urządzoną i wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20,5 m , położoną na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 200 zł17 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki 17 m na Pogodnie Oferujemy do wynajęcia komfortową, małą kawalerkę o powierzchni 17 m , znajdującą się w nowoczesnym, 8-mieszkaniowym budynku na Pogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

2 300 zł51 m² 45,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem 2-pokojowego mieszkania w Szczecinie! Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy, przy ul. Chopina w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł27 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki w budynku z 2025 r.- inwestycja ,Nad Odrą". W najbardziej malowniczym miejscu w Szczecinie- w okolicy piękna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

1 900 zł57 m² 33,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przestronne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Szczecina - Pomorzany! W mieszkaniu są akceptowane zwierzęta oraz dzieci. Mieszkanie ma powierzchnię 56,80 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Felczaka

Jasne Błonia,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodna kawalerka z balkonem o powierzchni 29,70 m2 położona na 8. piętrze wysokiego budynku, z dwiema szybkobieżnymi windami, zlokalizowaego przy Urzędzie Miejskim.