dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarczowa

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow.47 m2, położone na I piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Książąt Pomorskich. W skład mieszkania wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

1 990 zł41 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w samym sercu miasta *na 5 piętrze ładnej kamienicy mieści się przestronne mieszkanie z aneksem kuchennym, dużym pokojem oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe i przestronne mieszkanie na parterze w budynku przy ul. Hrubieszowskiej. Na powierzchnię 53,50m2 składa się: -salon o pow. 21m2 z balkonem, -sypialnia ok. 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 3 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 900 zł39 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie! Z pokojami rozkładowymi zlokalizowane w Nowym mieście miasta Szczecin. Dookoła liczne sklepy oraz restauracje. W mieszkaniu jest bardzo cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka, wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na 6 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 26m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, urokliwe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75 m2, położone na Starym Mieście w Szczecinie, przy ulicy Tkackiej. Ta ekskluzywna nieruchomość zachwyca nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem kawalerkę z balkonem na Osiedlu Harmonia! Mieszkanie mieści się na III piętrze w niskim budynku z windą z 2022 roku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

2 000 zł24 m² 82,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnej, słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni 24,33 m 2 zlokalizowanej w apartamentowcu w ścisłym centrum Szczecina, przy zmodernizowanej al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2 zlokalizowane na podzamczu/stare Miasto w budynku apartamentowo-biurowym z 2011r. Apartament całkowicie umeblowany oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

1 900 zł57 m² 33,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! komfortowe, 2 pokojowe (57,2 m2) mieszkanie, z balkonem, garderobą (miejscem parkingowym w podziemnym garażu i komórką lokatorską), położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

1 900 zł33 m² 57,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieduże, atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w korzystnej lokalizacji bardzo dobrze skomunikowanej z resztą miasta. W pobliżu sklepy, komunikacja miejska, szkoły, uczelnie, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie, z możliwością miejsca postojowego w garażowisku w najlepszej lokalizacji w centrum miasta-budynek z windą! 2 pokoje rozkładowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na Os. Zawadzkiego. Na całkowitą powierzchnię 52,88 mkw składają się 3 rozkładowe pokoje, przedpokój, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koralowa

Bezrzecze,Szczecin

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny! do wynajęcia ładne, umeblowane, słoneczne mieszkanie, położone na 2 piętrze w budynku z cegły (2000 r). znajdującego się przy ulicy Koralowej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzechwy

Zachód,Szczecin

2 300 zł20 m² 117,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 2 osobowa z balkonem. Mieszkanie 2 osobowe z dwoma jednoosobowymi łóżkami z możliwością ich połączenia, umeblowane, aneks kuchenny z płyta indukcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, 3 - pokojowe, łazienka, wc, przedpokój, położone na Gumieńcach w Szczecinie. Miejsce postojowe na 1 samochód na terenie nieruchomości, wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 250 zł38 m² 59,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Idealne 2 pokojowe, nowoczesne całkowicie umeblowane nowymi meblami i urządzone mieszkanie 38,9 m2. Mieszkanie odświeżone z nowymi sprzętami agd: płyta indukcyjne beko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

3 400 zł86 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jest to osiedle mieszkaniowe z bardzo dużą przestrzenią i zielenią wewnątrz osiedla. Mieszkanie znajduje się na parterze, ale jest to wysoki parter od strony podwórza i bardzo wysoki od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Szczecin

3 800 zł92 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W śródmieściu wśród zieleni nietuzinkowe, 4 pokojowe komfortowe, całkowicie umeblowane, bardzo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie, przestronne, starannie wykończone, z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczecin Centrum, al. Wojska Polskiego Apartament w pięknej, zabytkowej kamienicy apartamenty gryf u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej. Komfortowy apartament o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Paproci

Gocław,Szczecin

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *dostępne od 2025-09-30 *przytulna kawalerka z aneksem kuchennym w kameralnej części Szczecina *ogrzewanie elektryczne *osiedle jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, kawalerka o powierzchni 20 m2 usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie od frontu. Możliwość wykorzystania mieszkania rownież jako lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 400 zł41 m² 59,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w najlepszej lokalizacji w centrum miasta. Budynek z 2002 roku z windą. Mieszkanie umeblowane. Obecnie jest wyposażone: pokój- wypoczynek, biurko, szafa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 400 zł40 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w najlepszej lokalizacji w centrum miasta. Budynek z 2002 roku z windą. Mieszkanie umeblowane. Obecnie jest wyposażone: pokój- wypoczynek, biurko, szafa, komoda, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdująca się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 800 zł63 m² 44,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferuję bardzo ładne , rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w wysokim bloku z windą Mieszkanie o powierzchni 62.7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament składa się z dwóch pokoi, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętego Ducha

Centrum,Szczecin

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowa oferta wynajmu mieszkania Z widokiem na odrę. Mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji - szczecin centrum - ul. Świętego ducha. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 mkw. z dobrze nasłonecznionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 400 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane na osiedlu Ornament przy ul. Powstańców Śląskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł28 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* obejrzyj mieszkanie jeszcze zanim podejmiesz decyzję o jego wynajęciu - wirtualna wizyta: * Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe Z ogródkiem, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania dwupokojowego położonego W szczecienie, przy ul. Powstańców pogranicze centrum I początek pomorzan - inwestycja nowy ornament W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna kawalerka, śródmieście, kawalerka 26m2 Na wynajem przytulna kawalerka o powierzchni 26m2 w Śródmieściu Szczecina Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże (92m2) i bardzo jasne mieszkanie z balkonem na Gumieńcach. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone i jest gotowe do zamieszkania. Czteropokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji - Aleja Fontann - w samym sercu miasta. Mieszkanie powstało w ramach adaptacji i rozbudowy poddasza. Wygodne nowoczesne mieszkanie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche Centrum , niski blok, śliczne mieszkanie , urządzone i umeblowane. Do wynajmu przestronne, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie świeżo po remoncie - pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Felczaka

Centrum,Szczecin

7 500 zł145 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem, 145m2, 4 łazienki, 20 osóbcentrum, dla firm, dla pracowników Na powierzchnie mieszkania składają się: | 4 oddzielne przestronne pokoje | w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Żelechowa,Szczecin

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Usytuowane jest ono na 1 piętrze niskiego bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł33 m² 67,30 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 1 -pokojowy z oddzielną kuchnią i balkonem znajdujący się w budynku z 2014 r. przy ulicy Dunikowskiego 38. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 40m położone na ulicy Santockiej. Miejsce świetnie skomunikowane z całym miastem. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój z rozkładaną.