dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyndrama z Maszkowic

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanej w cichej uliczce na Gumieńcach. Mieszkanie o pow. 70 m2, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Pomorzany,Szczecin

2 100 zł43 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia duże (43,17 m2) 1 pokojowe mieszkanie mieszczące się w nowym budynku na osiedlu strzeżonym na Pomorzanach. Mieszkanie na parterze z wyjściem na ogród o pow. ok,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 38m w skład którego wchodzą: - sypialnia z dużym łóżkiem i oknem - salon z wypoczynkiem i tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto. Dwupoziomowe, 3 - pokojowe mieszkanie, 70 m2, IV piętro nowego budynku z 2005 r w Szczecinie w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich. W cenę czynszu do Wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

4 000 zł55 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowy apartament z loggią, usytuowany na 9 piętrze nowoczesnego apartamentowca Hanza Tower, w samym centrum miasta. Mieszkanie wykańczane pod okiem architekta, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Centrum,Szczecin

2 850 zł51 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 51 m2. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze 11 piętrowego bloku z 2016 roku cenionego z jakości Dewelopera sgi, (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 700 zł58 m² 46,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Piękny apartament na wynajem w doskonałej lokalizacji! Jest to niezwykła okazja dla tych, którzy marzą o komfortowym i eleganckim apartamencie na Wałach Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Słoneczne,Szczecin

2 800 zł64 m² 43,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i słoneczne mieszkanie z balkonem i ogródkiem. W skład mieszkania wchodzą : - salon z wyjściem na balkon i ogród od strony zachodniej, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

1 800 zł52 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły. W skład mieszkania wchodzą : - salon z wyjściem na balkon od strony południowej, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena! Na wynajem urocze trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Starym Mieście. Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego budynku. Na powierzchnię 64m2 składa się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla rodzin .Pokoje nieumeblowane. Kuchnia i łazienka wyposażone. Mieszkanie z balkonem.W cenie najmu miejsce parkingowe. Doskonała lokalizacja-Pogodno II. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

2 100 zł56 m² 37,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie 2-pokojowe mieszkanie znajdujące sie w Centrum miasta, plac Kościuszki. Lokal miesci sie na 2- pietrze 4-pietrowego budynku. Powierzchnia to 56,46m2, w tym salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł56 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w dzielnicy Gumieńce. Umowa w formie najmu okazjonalnego lokalizacja Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na Osiedlu Za Sterem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażony, klimatyzowany apartament 2 pokojowy, z aneksem kuchennym, z cichobieżną windą i tarasem z widokiem na panoramę miasta. Przestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sucharskiego

Turzyn,Szczecin

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie przy ul.Sucharskiego ( blizko Turzyn), dodra lokalizacja, dobrze skomunikowane. Mieszkanie składa się z korytarza, kuchni, łazienki, pokoju. W pokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 41 m2 w świetnej lokalizacji w sercu miasta. Centrum, pl. Lotników, w bliskim sąsiedztwie Galeria Kaskada. Budynek w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na 18 piętrze w "hanza Tower". Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie podłogowe, oraz klimatyzacja. Okna wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna Oferta Najmu kawalerki z balkonem. Szukasz komfortowego mieszkania, gdzie wszędzie jest blisko i na co dzień możesz korzystać z urokliwych miejsc Szczecina? Jeśli tak, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w wysokim standardzie z przynależnym miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską. Najem okazjonalny. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m2 połozone na 1 piętrze na Starym Mieście z balkonem. Budynek oddany do użytku w sierpniu 2005. Wszystkie media (telewizja kablowa, stałe łącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku, na zamkniętym osiedlu. Doskonała lokalizacja blisko centrum i węzła komunikacyjnego przy Kołłątaja. Rozkładowe , większy pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Pogodno,Szczecin

2 500 zł60 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70.10 m2 składające się z 3 pokoi, osobnej kuchni, balkonu, łazienki i obszernego przedpokoju położone w Szczecin Pogodno przy ul.Kaliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

2 000 zł49 m² 40,73 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10m2 położone na wysokim parterze w wysokim, ocieplonym budynku przy ulicy Batalionów Chłopskich (dzielnica Zdroje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Położone w komfortowej części Szczecina - Warszewo Na wynajem rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w niskim III piętrowym bloku z 2008roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

3 900 zł70 m² 55,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z dwoma sypialniami blisko centrum i przyrody. Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania położonego na nowym osiedlu, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

2 100 zł37 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 37,2 m2 z oddzielną jasną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku mieszkalnego. Budynek oddany do użytku w ok 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mianowskiego

Dąbie,Szczecin

1 500 zł34 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Dąbia. Mieszkanie ma powierzchnię 33,60 mkw., na którą składa się: -salon -aneks kuchenny -sypialnia, z której mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście-Zachód,Szczecin

3 100 zł36 m² 85,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie w budynku Kamienica nova II , położona u zbiegu ulic Narutowicza i Księcia Bogusława X, na terenie rewitalizowanego kwartału w samym centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i praktycznego mieszkania zlokalizowanego w wieżowcu w bezpośrednim sąsiedztwie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Idealna oferta dla studentów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie najmu nieruchomość usytuowana na 1 piętrze (w budynku dwie windy) w niskim bloku, położona przy ul. Emilii Plater. Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe do wyłącznego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

3 500 zł104 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 4 pokojowe , do wynajęcia przy ul. Duńskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 104m2 składa się z dwóch kondygnacji. Poziom pierwszy: - pokój dzienny z klimatyzacją oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie, kawalerka o powierzchni 25 m2 w centrum miasta Niebuszewo, ul. Ofiar Oświęcimia. Mieszkanie w pełni wyposażone, wszystkie meble i sprzęt agd nowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynkowa

Centrum,Szczecin

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność oferta wynajmu trzy pokojowego mieszkania O powierzchni 84 m2, położonego W szczecinie dzielnica niebuszewo - ulica rynkowa czynsz najmu 3.000 ZŁ ( ryczałtowa opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w centrum miasta. Mieszkanie ma 45m2 i znajduje się na 3 piętrze. Składa się z salonu, w którym znajduje się łóżko, dużej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania zlokalizowanego przy centrum w docieplonym bloku? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Mieszkanie ulokowane jest na 4 piętrze budynku przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią, zlokalizowane na Pomorzanach w nowo wybudowanym budynku z windą. Lokalizacja: al. Powstańców Wielkopolskich Powierzchnia: 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przepiórki

Warszewo,Szczecin

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze kameralnego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 32 m2 składają się dwa pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł38 m² 44,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w wieżowcu przy ul. Dunikowskiego. Mieszkanie rozkładowe, w bardzo dobrym standardzie, położone na 10 piętrze. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 200 zł44 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie do wydania od 1-go lutego. Oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu komfortowego apartamentu położonego W szczecinie - dzielnica gumieńce os. Harmonia - trzy pokoje O powierzchni użytkowej 67m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Królowej Jadwigi 15 (śródmieście-Zachód) *lokal o powierzchni 31m2 składa się z salonu.