dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł57 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne dwu pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku z 2014r (wykonanego w technologii tradycyjnej, murowanej). Adres: ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpińskiego

bolinko,Szczecin

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na Niebuszewie przy ulicy Karpińskiego w Szczecinie. Lokal mieści się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

570 000 zł62 m² 9 253,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej dzielnicy- pomorzany. Na powierzchnię całkowitą nieruchomości 61,6 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

379 000 zł37 m² 10 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dla młodych w prestiżowej okolicy - bliskość lasu, wysoki standard i osobna sypialnia. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

416 000 zł52 m² 8 074,53 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na drugim piętrze dwupiętrowego bloku o powierzchni 51,52 m 2 zlokalizowanego na Stołczynie, 15 minut od Centrum Miasta. Stan Developerski, oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wańkowicza

Majowe,Szczecin

609 900 zł79 m² 7 735,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2 poziomy/kominek/2 łazienki Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie na Prawobrzeżu Szczecina. Jedyne takie w okolicy. Piętro 3 i 4 w czteropiętrowym bloku z 2000 r. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potrzebowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze nowego apartamentowca z windą. Powierzchnia mieszkania to 39 m2, na która składają się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

490 000 zł59 m² 8 364,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 3 pokojowego z balkonem o powierzchni 58,58 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Nowe Miasto. Usytuowane jest ono na 3 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

535 000 zł79 m² 6 755,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, loftowe 2-pokojowe mieszkanie o układzie open space w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy w Centrum Szczecina (4/4 piętro) Całkowita powierzchnia mieszkania to 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, czyste i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe (2 sypialnie, salon z aneksem, balkon), bardzo dobrze nasłonecznione, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Bezrzecze. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

350 000 zł33 m² 10 494,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz balkonem z oddzielną sypialnią. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Szczecina, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

315 000 zł35 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Możliwość zakupu przez osoby z poza ue! Ofertą sprzedaży są 2 pokoje usytuowane na parterze wysokiego bloku, w zielonej i zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł31 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31,12m2 , położone na 2 piętrze w budynku Kamienica Nova z 2022 roku. Na powierzchnię mieszkalną składa się pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wykończone 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4. piętrze w nowym budynku z windą. Dodatkowo na wynajem miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 100 zł41 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na Maciejkowym Wzgórzu na Warszewie. Powierzchnia wynosi 41,44m2 i składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

2 700 zł53 m² 50,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Pomorzany,Szczecin

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, wyposażonym w najpotrzebniejsze sprzęty agd oraz łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

550 000 zł54 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego na strzeżonym osiedlu, w cichej i spokojnej okolicy, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym (cena za miejsce w garażu 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

595 000 zł53 m² 11 131,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (53,45 m2) usytuowane na 1 piętrze odnowionej kamienicy tuż przy Galerii Kaskada! nieruchomość: - salon (23,22 m2) z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gumieńce,Szczecin

2 550 zł50 m² 50,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania na Gumieńcach o pow., 50,50mkw plus balkon. Mieszkanie czeka na pierwszych najemców, doskonała lokalizacja Szczecina, okolica spokojna, teren zielony, nieopodal place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 250 000 zł203 m² 6 144,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Zapraszam zainteresowanych inwestorów do zapoznania się z naszą ofertą. Lokal znajduje się w centrum Szczecina na II piętrze wyremontowanej kamienicy. Duży ponad 200 metrowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 550 zł22 m² 69,57 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł44 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta obejmuje wynajem dwu pokojowego mieszkania przy ulicy Kazimierskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

329 000 zł40 m² 8 169,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w centrum. Mieszkanie ma powierzchnię 40,27m2 i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł38 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na Pomorzanach. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest przytulne, umeblowane i całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 500 zł28 m² 125 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie w centrum, z widokiem na panoramę Szczecina. Nieruchomość wyposażone w zabudowę kuchenną, zmywarkę, pralkę, suszarkę, lodówkę, piekarnik, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 950 zł52 m² 57,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Nowa Cukrownia, na Gumieńcach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku wybudowanego w 2016 roku Na powierzchnie mieszkalna składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

520 000 zł44 m² 11 796,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na parterze o powierzchni 44,08 m2 z ogródkiem. Na mieszkanie składają się: - pokój z aneksem kuchennym, - dwa pokoje, - łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gumieńce,Szczecin

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu nowego mieszkania o pow., 50mkw w doskonałej lokalizacji Szczecina. Mieszkanie czeka na pierwszych najemców! W skład nieruchomości wchodzi: -sypialnia,/ pokój dziecięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kanadyjska

Warszewo,Szczecin

520 000 zł52 m² 9 982,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż apartament trzypokojowy z ogródkiem i miejscem postojowym wybudowany przez firmę deweloperską Assethome. Nieruchomość położona jest na nowopowstałym osiedlu Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Nowoczesny Apartament 60 m2 z miejscem postojowym na terenie posesji położonym na Pogodnie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Apartament jest świeżo wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

469 000 zł65 m² 7 232,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na Pogodnie. Mieszkanie pierwotnie miało 3 pokoje, co można przywrócić. Mieszkanie przeszło gruntowny remont z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 Lipca 2023r. Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane przy ul. Powstańców Wielkopolskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł41 m² 54,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,6 m2 znajdujące się w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Bronowickiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 4 pok. 70m2 w niskim budynku na pierwszym piętrze z windą w centrum Szczecina. Wymagany najem okazjonalny. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

500 000 zł46 m² 10 955,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe na parterze o powierzchni 45,56 m2 na terenie osiedla "nowej Cukrowni" z ogródkiem. Powierzchnia pomieszczeń: salon z kuchnią ok. 28 m2, sypialnia ok. 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

375 000 zł38 m² 9 954,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37,67m2 po generalnym remoncie, usytuowane w dzielnicy Pomorzany dzięki czemu oferta stanowi idealnie trafioną inwestycję pod wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

495 000 zł46 m² 10 864,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe na parterze o powierzchni 45,56 m2 na terenie osiedla "nowej Cukrowni" z ogródkiem o powierzchni ok. 19m2. Powierzchnia pomieszczeń: salon z kuchnią ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworzynki

Warszewo,Szczecin

750 000 zł83 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 5 letnie mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 83m2. Powierzchnia całkowita 94m2. Najładniejsza dzielnica szczecina - Warszewo, tuż przy Puszczy Wkrzańskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

1 200 000 zł103 m² 11 690,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, okolice Bramy Portowej, kina Pionier w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Na powierzchnię ponad 102 metrów 2 składają się: * 4 pojedyncze, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Odzieżowej. Całość po kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W pokoju dziennym komfortowy narożnik, stół.