dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

385 000 zł33 m² 11 561,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 33,3 m , usytuowana na trzecim piętrze budynku z 2011 roku, w północnej części Szczecina. Skład nieruchomości: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Salon Z aneksem kuchennym Z wyjściem na 20-sto metrowy taras! trzy sypialnie. Gotowe do wprowadzenia. Polecam za sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 350 zł33 m² 70,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: klimatyczne mieszkanie tuż przy Kaskadzie Centrum Szukasz miejsca z charakterem, oryginalnego i zaprojektowanego z pomysłem? Oferujemy piękne, nowoczesne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Szczecin

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje nowy apartament na wynajem, zlokalizowany na osiedlu Nowa Przystań tuż przy Odrze, w sercu Szczecina. Apartament usytuowany na II piętrze inwestycji oddanej w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

619 000 zł53 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu ładne ,jasne mieszkanie na prawej stronie Szczecina. W skład nieruchomości wchodzi ; - salon z aneksem kuchennym , -pokój , -pokój, -łazienka , -przedpokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kanadyjska

Warszewo,Szczecin

3 000 zł45 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 249 000 zł101 m² 12 318,80 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy Apartament na Sprzedaż w Osiedlu Książąt Pomorskich Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji Osiedla Książąt Pomorskich. To luksusowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

435 000 zł36 m² 11 944 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje w nowym budownictwie | Niebuszewo, ul. Księcia Barnima III Wielkiego | balkon | winda z poziomu 0 Najważniejsze atuty: nowe budownictwo świeża architektura i nowoczesne części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

320 000 zł34 m² 9 384,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni około 34 m2 położona na 4 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Czysta i zadbana klatka schodowa. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie na wynajem mieszkanie na ulicy Sławomira - powierzchnia 30 mkw: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój z szafą w zabudowie oraz łazienka razem z wc - kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 100 zł31 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najemca! Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Niebuszewo,Szczecin

799 000 zł70 m² 11 404,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 70,06 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 6 piętrowego budynku z 2014 roku cenionego z jakości Dewelopera sgi, (apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

bolinko,Szczecin

552 000 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy komfortowy apartament z dużym balkonem/loggią od strony wschodnio -południowej. Apartament jest gustownie urządzony, gotowy do zamieszkania. Wyposażenie widoczne na zdjęciach daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

546 000 zł51 m² 10 786,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Niebuszewo. Lokal położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 44 m , Stare Miasto, ul. Staromłyńska Na wynajem komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

259 000 zł26 m² 10 007,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zaadaptowanego na mieszkanie strychu w kamienicy, położonego w dzielnicy Grabowo przy ul. Parkowej w Szczecinie. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie. Znajduje się blisko centrum miasta na 1 piętrze w budynku z nowszej cegły. Składa się z dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 stycznia. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m2 po remoncie kapitalnym łącznie z wymianą elektrycznej instalacji, gładzonymi, malowanymi ścianami. I piętro wieżowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzynowa

Gumieńce,Szczecin

485 000 zł35 m² 13 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Wawrzynowej w Gumieńcach, w niskim bloku z 2022 roku. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

719 900 zł71 m² 10 189,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i pięknym widokiem na zieleń - bezczynszowe. Mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Apartament w Hanza Tower, 55 m Do wynajęcia komfortowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. Mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Pomorzany,Szczecin

299 000 zł27 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, zlokalizowanej na popularnym osiedlu Pomorzany. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze niskiego cztero piętrowego budynku z 1969 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowa

Kaliny,Szczecin

474 000 zł50 m² 9 489,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie z balkonem os. Kaliny Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Bukowe,Szczecin

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie. Znajduje się w nowym budynku z windą na os. Bukowym. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia/ Centrum/ Gotowe do zamieszkania Lokalizacja: ul. Unisławy centrum miasta! Piętro: 4 z windą | Powierzchnia: 37 m Cena najmu: 2000 zł + 770 zł | Kaucja: 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tenisowa

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z windą przy ul. Tenisowej. Apartament o powierzchni 45m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł37 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z kw. Daje to możliwość zakupu dla obcokrajowców spoza Unii Europejskiej. 2 pokoje przygotowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sienna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni około 130 m2 ( w kw 88 m2) znajdujące się odbudowanej kamienicy przy ul. Siennej Stare Miasto. Do mieszkania wchodzi się z drugiego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

519 000 zł64 m² 8 084,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne 3 pokojowe mieszkanie na os. Bukowym w położone w nowszym budynku z cegły. Składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

329 000 zł26 m² 12 605,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka 26,10 m2, 1 pokój z aneksem kuchennym. Mieszkanie Idealne na wynajem lub dla osób z niepełnosprawnością. Nie posiada barier. Jest balkon. Na terenie osiedla znajduje się zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

650 000 zł50 m² 12 940,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem z widokiem na zieleń - Centrum Szczecina | 50,23 m | Wysoki standard | Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

669 128 zł46 m² 14 517,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 900 zł40 m² 73,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2 pokojowe z przestronną loggią. Na wynajem wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu z 2025 roku, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

240 000 zł24 m² 10 126,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,7 m , położona w samym centrum Szczecin, tuż przy ch Galaxy. To lokalizacja, która zawsze będzie atrakcyjna zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Pomorzany,Szczecin

290 000 zł27 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka zlokalizowana w dzielnicy Pomorzany w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania lub pewnej inwestycji pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

1 900 zł33 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Nowa Cukrownia w budynku z 2018 roku. Piękne mieszkanie gotowe do zamieszkania. W pełni umeblowane ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

875 000 zł68 m² 12 915,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,75 m2 położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gumieńce przy ul. Kazimierskiej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Osów,Szczecin

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia- komfortowe, przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu , w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna

Bezrzecze,Szczecin

825 000 zł72 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie 72 m z dużym tarasem i balkonem na spokojnym osiedlu w Bezrzeczu Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i gotowego do zamieszkania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Reda,Szczecin

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w Reda City - doskonała lokalizacja, pełne wyposażenie, miejsce w hali garażowej Do wynajęcia komfortowa i nowa kawalerka położona w inwestycji Reda City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

849 000 zł62 m² 13 693,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament na sprzedaż Szczecin, świerczewo, ul. Tenisowa Uwaga! Możliwa zamiana mieszkania na dom do rozważenia różne lokalizacje Komfortowy apartament na kameralnym osiedlu, nowoczesny styl, wysoka.