dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 677 ogłoszeń

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczecin - Centrum, na wynajem mieszkanie dla pracowników, na 10 - 12 osób. 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem). Pierwsze piętro w kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł46,42 m² 9 263,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł95,63 m² 8 250,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł47,80 m² 9 330,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

378 000 zł36,55 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,10 m² 7 063,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię użytkową 36,10 mkw. składa się: -przestronny i dobrze doświetlony salon -oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,49 m² 10 507,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, bardzo atrakcyjnie położone w Centrum. Szczeciński Kwartał 36, nowo zrewitalizowany oddany do użytku w 2025r. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,12 m² 13 532,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Topowa lokalizacja .Wały Chrobrego ul. Wawelska tuż obok Urzędu Marszałkowskiego. Przy samym parku z pięknym widokiem na sprzedaż dwa pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł71,59 m² 5 992,46 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Rozkładowe 3 pokoje przy ul. Bogumiły Rewelacyjna Cena Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,59 m2, położone w bardzo atrakcyjnej części Szczecina przy ul. Bogumiły.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130 m² 8 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Apartament 34m2 + 5 Pokoi Inwestycyjnych | Centrum Szczecina | ul. Jagiellońska | 130 m Szukasz gotowego źródła pasywnego dochodu lub dużego, stylowego mieszkania w samym sercu Szczecina? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł77,86 m² 6 293,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (77,86 m2) z balkonem (+ ok. 3 m2). Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy (plomba) bez windy. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,45 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, teatru Współczesnego, filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,93 m² 11 691,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58 m² 13 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Warszewa. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

336 590 zł34,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ofertą sprzedaży jest duża kawalerka z wykuszem położona w dzielnicy Żelechowa przy ul. Robotniczej w Szczecinie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,7 m kw usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie,usytuowane na 2 piętrze w 2 linii zabudowy(oficyna) w ścisłym centrum przy ul.Piastów63.Pokoje duże,słoneczne -1.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł17,55 m² 12 478,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem. Nieruchomość do wprowadzenia, niewymagające nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,46 m² 12 261,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament trzy pokojowe znajdujące się przy ulicy Limby na Warszewie. W cenie nieruchomości umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł154,30 m² 7 446 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym. Niski budynek (4 piętrowy).

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54,92 m² 7 010,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy, w samym centrum Szczecina. Wszędzie blisko, liczne lokale gastronomiczne, banki, apteki. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w Dąbiu z dużym tarasem od strony południowej. Salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęt agd, meble- zabudowa premium. Wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63,56 m² 8 952,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie (63,56 m ) Pomorzany, szczecin Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (pierwotnie 4-pokojowe) położone.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł47 m² 6 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomośći "domb" w imieniu naszego klienta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 47 m2 - pokój 19 m2 - pokój 13,5 m2 - kuchnia 7,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76,90 m² 8 972,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta sprzedaży Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł74,08 m² 11 190,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone warszewo! Łączna powierzchnia: 74,08 m2 | 2 poziomy | Gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: szczecin, warszewo, ul. Szwedzka Piętro: 2/2 | Rok budowy: 2004.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł100 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Blue Real Estate ma okazję zaprezentować zjawiskowy apartament znajdujący się w urokliwej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 100m2., mieści.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł49,80 m² 10 943,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Szczecinie, w popularnej dzielnicy Gumieńce, przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,8 m obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,28 m² 11 430,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż duże i słoneczne dwupokojowe mieszkanie, położone na I piętrze niskiego budynku z 2019r. Na powierzchni ponad 53m2 znajdują się 2 pokoje, obszerny przedpokój, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,60 m² 9 040,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o powierzchni 63,6m2, w niskim 4-piętrowym bloku z lat 80-tych. Klatka kameralna, liczy zaledwie 10 mieszkań. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,51 m² 8 510,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,51 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy samym Parku Żeromskiego. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł44,69 m² 12 083,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,69 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą (z bezpośrednim zjazdem do garażu podziemnego). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,50 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Przyjaźni w Szczecinie. Budynek położony w samym sercu osiedla, z dala od ruchliwych ulic, a zarówno bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,30 m² 9 541,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: sypialnia z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł42,98 m² 10 234,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie przy ul. Grodzkiej, bezpośrednio przy pl. Orła Białego. Nieruchomość po remoncie. Salon z aneksem kuchennym i balkonem typu francuskiego, sypialnia, łazienka z wc,.