dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

470 000 zł87 m² 5 383,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Przedmiotem oferty jest przestronne 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,3 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy. Nieruchomość oferuje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

950 000 zł138 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Trzy poziomowe mieszkanie o wysokim standardzie na Podzamczu. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze budynku z cegły z 2001 r. W budynku znajduje się winda. Czynsz wynosi 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Gumieńce,Szczecin

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy 3 pokoje na Gumieńcach blisko ch Ster w niskim bloku z możliwością dokupienia garażu pod budynkiem za dodatkową opłatą 70 tyś zł. Mieszkanie o pow. całkowitej ok. 75m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczerbcowa

Centrum,Szczecin

539 000 zł58 m² 9 232,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Tylko U nas! Unikatowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w przepięknej okolicy parku Żeromskiego, wałów Chrobrego - wyremontowana kamienica - 2 piętro - balkon - piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

435 000 zł52 m² 8 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż, ładne, słoneczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w apartamentowcu z 2001 roku. Powierzchnia użytokwa 40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Szczecin

353 400 zł31 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowocześnie urządzoną kawalerkę przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie! Mieszkanie o powierzchni 31 mkw. składa się z pokoju, kuchni w aneksie oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, urządzone w b.wysokim standardzie mieszkanie w nowej Kamienicy pod Zamkiem. Mieszkanie 56 m2, sypialnia ,salon (kanapa rozkładana), kuchnią w aneksie, łazienka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

699 000 zł77 m² 9 120,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,64 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku. Trzy przestronne pokoje (dwa pokoje z balkonami - od strony zachodniej oraz wschodniej). Ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

699 000 zł77 m² 9 120,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Gustownie odnowione mieszkanie o powierzchni 76,64m2 w wysokim standardzie wykończenia usytuowane w budynku z lat 90-tych nie daleko Centrum Handlowego Turzyn. Ścisłe Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

415 000 zł50 m² 6 949,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w zadbanej kamienicy. Na powierzchnię 50 m2 składają się: - przestronny salon (ok. 28 m2), - pokój, - kuchnia z oknem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bukowe,Szczecin

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych, z dostępem do wszelkich punktów usługowo-handlowych i jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyryla i Metodego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Dobrze skomunikowane, blisko centrum, w otoczeniu innych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

265 000 zł37 m² 7 091,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ofertą sprzedaży są kameralne 2 pokoje o przejściowym rozkładzie na os. Piastowskim. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze kamienicy. Okolica świetnie skomunikowana z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

265 000 zł51 m² 5 175,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 50 m2 z 2 wc do remontu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona z: korytarz kuchnia łazienka z wc wc 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

496 000 zł50 m² 9 920 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie przy Parku po generalnym remoncie. Idealne dla młodej pary lub osób lubiących miejskie życie połączone z przebywaniem blisko natury. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

489 000 zł94 m² 5 202,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie, położone na II piętrze odnowionej kamienicy, zlokalizowanej w pobliżu targowiska Manhatan. Nieruchomość posiada bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

485 000 zł66 m² 7 368,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.88m2. Cała kamienica została gruntownie odnowiona wraz z kladką schodową. Na lokal składają się: - 3 rozkładowe pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

419 000 zł46 m² 9 092,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z 2005 r. na pięknym osiedlu w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Przyjaźni,Szczecin

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego i przestronnego trzypokojowego mieszkania z dużym balkonem o powierzchni 52,5 m 2 zlokalizowanego na Osiedlu Przyjaźni. Usytuowane jest ono na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynkowa

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 50 m2, znajduje się w bloku, przy ulicy Rynkowej, zajmuje 11 piętro wysokiego budynku z windą i dzieli się na: - strefę dzienną: hall z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

539 000 zł69 m² 7 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie własnościowe 69m2 na 1-piętrze w kamienicy 4 piętrowej z widokiem na park Kasprowicza i jezioro Rusałka. -> Pomieszczenia: 3 pokoje, korytarz, garderoba, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zoologiczna

Kijewo,Szczecin

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze na osiedlu Kijewo. Powierzchnia mieszkania 71m2 w skład której wchodzi -salon z aneksem kuchennym 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

380 000 zł42 m² 8 998,34 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem położone na 5 piętrze wieżowca. Lokal ma powierzchnię 42,23m2 i składa się z salonu ok. 17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Pomorzanach o powierzchni 48m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ- do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakole

Arkońskie,Szczecin

517 000 zł49 m² 10 579,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę świeżo wyremontowanego mieszkania. Wszystkie instalacje, meble oraz sprzęty są całkowicie nowe. Mieszkanie wykonane z wysokiej klasy materiałów. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Pomorzany,Szczecin

799 000 zł77 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Mieszkanie 4 pokojowe, komórka lokatorska, garaż podziemny. Nowe Miasto, pomorzany, ul. Powstańców Śląskich, os. Ornament. Na powierzchnię 74,51 m2 mieszkania składają się: | Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z słoneczną kawalerką 31m, ocieplonej kamienicy w stanie deweloperskim. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratajczaka

Pogodno,Szczecin

365 000 zł52 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 m2. W topowej lokalizacji jakim jest Pogodno. Do wprowadzenia lecz wymaga remontu. Blok ocieplony , klatka schodowa w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł69 m² 6 252,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane w centrum Szczecina, przy parku Żeromskiego. Lokal jest przestronny, mierzy niecałe 69m2 i składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe ze słonecznym balkonem od strony południowo-wschodniej. Możliwość zakupu przez obcokrajowców spoza ue, mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw. Lokalizacja świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

690 000 zł91 m² 7 555,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,33m2 ( całkowita - 105,53 m2 ) w nowym niskim bloku w zacisznej części osiedla Gumieńce. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

261 000 zł37 m² 6 984,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką z wc, usytuowane na przyjemnym 1. piętrze urokliwej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Firlika

Drzetowo,Szczecin

360 000 zł50 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Oferuję na sprzedaż duże dwupokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia trzech. Zlokalizowane przy ul. Firlika, nieopodal Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

445 000 zł49 m² 9 158,26 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy w ofercie 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,59 m2 w dzielnicy Pomorzany przy ulicy Budziszyńskiej w Szczecinie, znajdujące się na 9. piętrze budynku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

615 000 zł51 m² 11 986 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Mieszkanie 2 pokojowe z dobrze nasłonecznionym 10 metrowym balkonem typu loggia. Mieszkanie w nowym budynku z windą. Budynek wybudowany został w 2017 r. przez dewelopera-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Śródmieście,Szczecin

275 000 zł31 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży słoneczną kawalerkę o powierzchni 30,96 m2, usytuowaną na pierwszym piętrze przy ul. 1 maja. Kawalerka składa się z pokoju, w którym można zaaranżować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł67 m² 7 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko uczelni sklepów, przystanków komunikacji miejskiej. Pow. mieszkania 67m2 Pow. piwnicy 32m2 Dodatkowo garaż i mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w niskim budynku z windą. Budynek w bardzo dobrym stanie z licznymi miejscami parkingowymi obok. Na powierzchnie 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Warszewo,Szczecin

560 000 zł49 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku z 2016 roku na Warszewie. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

549 000 zł51 m² 10 785,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku z 2008 r. Na powierzchnie mieszkania składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (pow. 20,7 m2), meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szczecin | śródmieście 43 m 2 pokoje + kuchnia dodatkowe pomieszczenie gospodarcze oraz piwnica 1 piętro 350 000 zł Mieszkanie w świetnej lokalizacji, samo centrum miasta. Znakomicie.