dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 5 Lipca

Centrum,Szczecin

309 000 zł44 m² 6 987,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ładna adaptacja poddasza w samym centrum! Na powierzchnię 44,22 M2 składa się: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, -łazienka, -korytarz. Ogromną zaletą mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paproci

Golęcino,Szczecin

210 000 zł46 m² 4 579,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Uwaga - cena tylko do końca tygodnia! Jeśli szukasz cichego, słonecznego mieszkania 2 pokojowego do własnego wykończenia - to oferta skierowana dla Ciebie! Oferuję bardzo ciekawe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Centrum

Centrum,Szczecin

479 000 zł31 m² 15 669 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament W tak presiżowym obiekcie jak hanza tower posiada wiele atutów Z których najważniejsze to - lokalizacja w centrum Szczecina w ekskluzywnym obiekcie , który jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

450 000 zł63 m² 7 131,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie ciepłe,środkowe,zwroty za co. świetnie usytuowane, blisko szkoła,przedszkole,przychodnia, weterynarz,apteka,szpital,sklepy ,kościół. Przystanek ,parking pod blokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

339 000 zł49 m² 6 877,66 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49,29 m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na 7 piętrze jedenastopiętrowego wieżowca z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Książąt Pomorskich,Szczecin

440 000 zł73 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest w zadbanym budynku z 2003 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

469 000 zł43 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość o powierzchni blisko 43m2 składa się z: korytarza, łazienki, sypialni oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 składające się z: korytarza, dwóch sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

595 000 zł55 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni ok. 55 m 2 zlokalizowanego na Warszewie. Usytuowane jest ono na parterze dwupiętrowego bloku z 2020r. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

499 000 zł73 m² 6 807,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, bardzo dobry dojazd do centrum miasta. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, wokół budynku liczne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kresy

Kresy,Szczecin

330 000 zł38 m² 8 638,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż bardzo przestronną, słoneczną kawalerkę z balkonem na ładnym osiedlu Kresy w Warzymicach. Teren bardzo zadbany, dużo nasadzeń drzew, krzewów, kwiatów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

299 000 zł38 m² 7 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujmy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,67 m2 usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Na powierzchnię nieruchomości składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zdroje,Szczecin

380 000 zł43 m² 8 820,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, położonego na osiedlu Park Leśny w Szczecinie Zdrojach. Osiedle jest położone w bardzo przyjemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

449 000 zł64 m² 7 015,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 64m2 znajdują się: salon o pow. ok 17m2 z wyjście na duży balkon, 3 sypialnie o pow. ok. 8,9,10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Turzyn

Turzyn,Szczecin

459 000 zł65 m² 7 069,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe z balkonem w centrum Szczecina. Mieszkanie położone przy ul. Ks. Witolda, nieopodal al. Piastów. W pobliżu szkoły, wydziały Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Żelechowa,Szczecin

370 000 zł85 m² 4 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe w niskim budynku 6-rodzinnym, położone w okolicy ulicy Kruczej (żelechowa). Adaptacja poddasza - drugie piętro. Powierzchnia całkowita mieszkania 85 m2 (użytkowa 36 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana! Okazja! Polecamy wygodną odremontowaną kawalerkę w rzadko pojawiającej się lokalizacji - na Osiedlu Kaliny. Świetne miejsce, spokojne, zielone, bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

870 000 zł116 m² 7 469,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w centrum miasta o powierzchni całkowitej 116,5 m2. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy z lat 30-tych. Pokoje rozkładowe (30, 25, 24 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Dąbie,Szczecin

399 900 zł62 m² 6 470,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hit oferta! 0% od kupującego. Piękne, duże, rozkładowe, nowoczesne, umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,80 mkw, z pełnym wyposażeniem nowoczesnej kuchni w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

579 000 zł61 m² 9 534 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (60,73 m2) usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku z 2013 roku. Nieruchomość: - salon z aneksem kuchennym (ok. 28 m2) - wyposażonym w niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej. Do wynajęcia mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej (pod budynkiem - dostęp windą) na Warszewie - ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janosika

Jasne Błonia,Szczecin

269 000 zł32 m² 8 491,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż w pełni rozkładowa kawalerka z dużą zabudowaną loggią położona na wysokim parterze budynku zlokalizowanego przy Jasnych Błoniach - ulica Janosika. Mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

449 000 zł52 m² 8 647,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w kamienicy położonej w ścisłym centrum Szczecina. Niedaleko Plac Grunwaldzki, deptak Bogusława, liczne linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny położony na parterze niskiego budynku w centrum Szczecina przy Pleciudze. Mieszkanie ma powierzchnię 49 m2. Składa się z dwóch pokoi (z mniejszego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

365 000 zł46 m² 7 898,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,21 m2 położone w dzielnicy Drzetowo. Lokal składa się z: -salonu z wyjściem na balkon, z którego roztacza się piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Plater

Śródmieście,Szczecin

219 000 zł21 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

W pełni wyposażona kawalerka po remoncie gotowa do wprowadzenia już czeka na nowego właściciela. Szukasz mieszkania do wprowadzenia, lub gotowego do wynajmu? Właśnie je znalazłeś. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kresy

Kresy,Szczecin

330 000 zł38 m² 8 638,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kresy

Kresy,Szczecin

330 000 zł38 m² 8 638,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na III piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Piastowskim w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roentgena

Książąt Pomorskich,Szczecin

380 000 zł54 m² 7 047,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na os. Książąt Pomorskich. Lokal usytuowany w otoczeniu domków jednorodzinnych w bardzo spokojnej i cichej okolicy , niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

329 000 zł37 m² 8 998,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

!Tylko u nas! Ofertą sprzedaży są klimatyczne 2 pokoje na poddaszu w Centrum. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze wyremontowanej, zadbanej kamienicy. Okolica spokojna. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

649 000 zł52 m² 12 601,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

445 000 zł89 m² 4 994,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Okazja cenowa! 5000zł/m2! Cena do negocjacji! Mieszkanie z możliwością przekształcenia pod działalność gospodarczą. Idealne dla "fliperów" z możliwością zrobienia kilku samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

338 000 zł47 m² 7 191,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m z dużym balkonem. Nieruchomość położona jest niedaleko Stawu Brodowskiego. Mieszkanie jest dwustronne dzięki czemu przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w apartamentowcu Hanza Tower w tętniącym sercu miasta , blisko pracy i rozrywek. W pobliżu centrum handlowe Galaxy ( sklepy wielobranżowe , kino , siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania po remoncie o powierzchni 36 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 1 piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

470 000 zł40 m² 11 797,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem na Nowym Mieście Doskonała lokalizacja, do centrum miasta 10 minut pieszo. W pobliżu komunikacja miejska, przedszkola, szkoły, wydziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Centrum,Szczecin

192 000 zł14 m² 13 483,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży oferujemy kawalerkę o pow. 14,24 m2 na wysokim parterze przy samym parku blisko0 Kaskady. Po remoncie kapitalnym dwa lata temu. Okna pcv, panele, glazura, terakota, instalacje wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

267 000 zł36 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe do remontu. Położone jest w ocieplonym budynku na 8 piętrze. Winda w budynku. Do dyspozycji są: dwa pokoje , kuchnia z możliwością połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł59 m² 7 584,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (ew. możliwość zmiany na 3 pokoje) w ścisłym centrum Szczecina na 3 piętrze odnowionej kamienicy. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Szczecin

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne Błonia. Własnościowe, 2 pokoje, 47m2, balkon. Rozkładowe, 2 pokoje, 47m2 z balkonem w odnowionym bloku z lat siedemdziesiątych, w jednej z bocznych uliczek na Jasnych.