dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży lokalu podzielonego na dwie niezależne kawalerki. Mieszkania umeblowane i wynajęte. Kawalerki o pow. 29 i 26 m2. W większej znajduje się osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

640 000 zł67 m² 9 608,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży dużego, trzypokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 66,61 m 2 zlokalizowanego na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane jest ono na 2 piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

699 000 zł68 m² 10 249,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz piwnicą + garaż/dodatowo płatny. Lokal znajduje się na os. zamkniętym w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Dąbie,Szczecin

220 000 zł24 m² 9 181,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest bardzo ustawna kawalerka w Dąbiu. Usytuowana jest na 4 piętrze niskiego bloku. Okolica bardzo zielona i cicha. Niedaleko wiele sklepów, wiele miejsc do spacerowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

657 000 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 składające się z: korytarza, 2 sypialni, salonu oraz mniejszej i większej garderoby. Istnieje możliwość przyłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

340 000 zł60 m² 5 622,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Szczecina: turzyn / Wojewódzki Urząd Pracy Cennym atutem jest bliskość do środków komunikacji miejskiej oraz placówek handlowych (szczecin Turzyn). Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

650 000 zł54 m² 12 072,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 53,84 m 2 zlokalizowanego na Pogodnie. Usytuowane jest ono na 1 piętrze jednopiętrowego bloku. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Majowe,Szczecin

519 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na os. Majowym. Na powierzchnię 60 m2 składają się: * pokój dzienny (22m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

555 000 zł68 m² 8 161,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni ok. 68 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina, w niedalekim sąsiedztwie deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

410 000 zł52 m² 7 930,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku z 1999 roku, znajdujące się w dzielnicy Warszewo. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

449 000 zł63 m² 7 104,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż rozkładowe, trzy-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w niskim bloku. Możliwy zakup przez obywateli z poza Unii Europejskiej! кооперативна власність.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Centrum,Szczecin

675 000 zł125 m² 5 393,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość, idealnego zarówno pod inwestycję, jak i na cele mieszkaniowe. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

255 000 zł29 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku. Na powierzchnię 29,07 m2 składają się: - pokój dzienny z oknem balkonowym, - mniejszy pokój z szafą w zabudowie, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

320 000 zł34 m² 9 397,94 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ścisłe centrum Szczecina - Aleja Wyzwolenia - przy samej Kaskadzie! Mieszkanie składa się : z otwartego salonu ,sypialni ,kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

625 000 zł64 m² 9 739,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

! nowa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania na Pogodnie! Trzy pięknie urządzone pokoje niedaleko centrum! Mieszkanie dwa lata temu przeszło gruntowny remont. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

579 000 zł61 m² 9 534 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 składające się z: korytarza, łazienki, 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym. Nieruchomość jest bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

699 000 zł72 m² 9 723,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Idealne mieszkanie 4 pokojowe z oszklonym tarasem na Osiedlu Książąt Pomorskich Nieruchomość usytuowana na cichym i spokojnych osiedlu, w budynku z 2001r. Stan techniczny budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży komfortowego mieszkania , wykończonego w bardzo wysokim standardzie. Lokal mieszkalny stanowi część domu położonego na "starym Pogodnie", wykończony w bardzo dobrym guście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Niebuszewo,Szczecin

255 000 zł29 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie w atrakcyjnym sąsiedztwie stawku Brodowskiego, obok nowy plac zabaw, skatepark, oświetlone ścieżki spacerowe. Lokal o pow. 29,07 m2 położony na 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogodno

Pogodno,Szczecin

750 000 zł89 m² 8 427,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - na sprzedaż parter pięknej klasycznej Willi dwulokalowej w konstrukcji drewnianej, znajdującej się dwa kroki od Parku Kasprowicza. Na powierzchnię 89 m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Majowe,Szczecin

499 000 zł63 m² 7 890,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż piękne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim bloku z nową windą w bardzo dogodnej części Szczecina jaką jest Osiedle Majowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lion Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w dzielnicy Niebuszewo. Znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze w kamienicy przy ul. Długosza i składa się z: - przedpokoju, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kostrzewskiego

Warszewo,Szczecin

760 000 zł75 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Prezentuję do sprzedania piękne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy, na uboczu. Wnętrze to elegancja i przestrzeń, w całości mieszkania wykończenie w bardzo dobrym jakościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 nowe w pełni wyposażone kawalerki idealne pod inwestycje w okazyjnej cenie 359000 pln za dwie Nieruchomość mieści się na parterze niskiego 2 piętrowego budynku który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

1 650 zł46 m² 35,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! uwaga - właściciel preferuje tylko osoby z polskim obywatelstwem! Na wynajem rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej części Niebuszewa przy ul. Barnima. Na 46,2m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Jasne Błonia,Szczecin

629 000 zł66 m² 9 494,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, nietuzinkowe i bardzo ładne mieszkanie o oryginalnym układzie pomieszczeń ulokowane na czwartym i ostatnim piętrze w ciekawym budynku z 1920 roku w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

278 000 zł29 m² 9 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Polecam na sprzedaż ładną, przytulną kawalerkę znajdującą się na 1 piętrze budynku blisko Centrum. Na powierzchnię 29 m2 składają się: - słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Stołczyn,Szczecin

290 000 zł36 m² 8 033,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symapatyczne 2-pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej okolicy. Z dużym ogródkiem pod oknami ( około 80m2. Nowe okna pcv , Panele podłogowe , glazura , wyposażenie sanitarne. Nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

420 000 zł84 m² 4 983,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w ładnej kamienicy, z bramą wejściową i klatką schodową po remoncie. Na powierzchnię 84,28 m2 składa się: - salon ok. 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

579 000 zł61 m² 9 534 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta komfortowego mieszkania 3-pokojowego na gumieńcach Nieruchomość znajduje się na I piętrze IV-piętrowego budynku z windą. Na powierzchnię 60 m2 mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

499 000 zł53 m² 9 468,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż piękne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku w bardzo dogodnej części Szczecina jaką jest Osiedle Zawadzkiego Okolica bardzo przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

640 000 zł53 m² 11 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem, położone na Warszewie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Dąbie,Szczecin

394 000 zł57 m² 6 888,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Українська мова - нижче Na sprzedaż! Oferta na wyłączność. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do lokalu - możliwość nabycia przez obywateli spoza ue Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z garażem, na Gumieńcach, w niskim bloku 3-piętrowym: - 120 m2 powierzchni użytkowej (136 m2 z garażem), - 5 pokoi, - piętro 3/3, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ustowska

Pomorzany,Szczecin

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie na wynajem - zarówno dla rodziny jak i dla grupy przyjaciół, studentów, pracowników! Mieszkanie czteropokojowe na Osiedlu Kwiatowym w Ustowie, z przynależnymi dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koralowa

Bezrzecze,Szczecin

456 000 zł61 m² 7 475,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze, w niskim, III piętrowym budynku z 1999 roku. Na powierzchnię ponad 61 m2 składają się: - dwa jasne, duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

355 000 zł48 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 47,80 m 2 zlokalizowanego na osiedlu Arkońskim. Usytuowane jest ono na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Żelechowa,Szczecin

240 000 zł27 m² 8 836,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze nieruchomości! Kawalerka o powierzchni 27.16 m2. Idealna na pierwsze "M" lub w celach inwestycyjnych - pod wynajem (gotowi do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roentgena

Żelechowa,Szczecin

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania znajdującego się w dzielnicy Żelechowa w okolicy ulicy Bandurskiego, niedaleko ogródków działkowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

268 000 zł36 m² 7 403,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do remontu 2-pokojowe mieszkanie spółdzielcze, zlokalizowane na ulicy Łuczniczej na Niebuszewie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

345 000 zł50 m² 6 831,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

NA sprzedaż mieszkanie dwupokojowe Z balkonem W ścisłym centrum szczecina Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy al. Piastów. W pobliżu szkoły, wydziały.